Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='madzia i medor']A, teraz doszłam do tego, że jednak do mnie :siara: Lepiej późno , niż wccale:diabloti:[/quote] jestem....
  2. [quote name='madzia i medor'] Szczam:evil_lol:[/quote] WON!!!!!!!!!!!!nie bedzie mi tu wydalania uskuteczniac!!!:diabloti:
  3. [quote name='Vectra']idż , idż w stronę łóżka :diabloti: tylko rączki na kołderce :diabloti: jesteśmy przecież umówione bladym świtem o 14 :diabloti:[/quote] tak pamietam...swit..blady...blady jak me lica bom ja lilija jest niewinna bladolica....
  4. [quote name='madzia i medor']Zobacz niżej, już bije:shake: :shake: :diabloti: Nie trzaskaj mła droga, bo Pana Bartłomieja obuidzisz:siara::Siara::siara: Ale jak polezziesz do niego spać, to wiesz, ze wtedy Bozieńka może Wam to w jakiś sposób wynagrodzić:cool1: Dealerowa wybacz, ale nie mogę się powstrzymać:placz: :placz: :placz: :cool1:[/quote] dobrze...nie pojde spac..bede cie dreczyc az do rana:diabloti:
  5. [quote name='Vectra']nie wybrzydzaj bo to grzech :cool1:[/quote] totez mowie ze z pokora....popiolu nie mam juz ,wiec se lba nie posypie...:diabloti: chyba pojde sobie od was siostry...:loveu:
  6. [quote name='beria']Po KFC to mam zgagę :diabloti: I muszę Manti zażerać na stare wrzody :diabloti: A życiem w grzechu się brzydzę :obrazic: TZ mi tego nie udowodni :eviltong:[/quote] prawidlowo.....brzydz sie a TZta ...na stos :diabloti:
  7. [quote name='Vectra']TV wywal , tam to dopiero się dzieje :shake: :diabloti: Napisz , nie obawiaj się Dilerowa miłosierna kobieta umie przebaczać :diabloti:[/quote] kurde telewizora on bedzie wlasna pierwsia chronil..... a ty sie Medorowa przymknij....bo jak trzasne.....to wiesz...wiesz?? czy nie wiesz??? bo ja nie wiem...chyba pojde spac...u boku meza mego:diabloti:
  8. [quote name='Vectra']przynoszę ci dary siostro :loveu: :loveu: [IMG]http://bretag.networkshosting.com/store/media/beretsFE.jpg[/IMG][/quote] prosilam POMARANCZOWY!!:diabloti: ale coz.....przyjme z pokora i to...
  9. [quote name='Vectra']było napisać ,że jej bozia w dzieciach wynagrodzi :diabloti: a co naczytał się książek :cool3:[/quote] schowalam mu wszyyyystkie...i gazety....i papier i dlugopisy tez co by se sam nie napisal....:diabloti:
  10. [quote name='Vectra']sama jesteś gupia :diabloti: :diabloti: i za to cię toffam :loveu: :loveu: moja krew :loveu: :loveu: i Dijejowa też jest gupia :diabloti:[/quote] na szczescie nie jestem jeszcze w tym stanie co wy...bezboznice:diabloti:
  11. [quote name='beria']Lepiej zdawaj relacje na bieżąco :razz: Ja tam lubiam pikantne kawałki :diabloti:[/quote] to idz do KFC:diabloti:
  12. [quote name='madzia i medor']Dzięki dobra kobbito:grins::grins:[/quote] w sumie to nie wiem o co ci chodzi....:diabloti: czepiasz sie i czepiasz...:loveu:
  13. [quote name='Vectra']krępuje sie może :razz: :razz: :evil_lol:[/quote] juz przylazl do alkowy naszej....tera bedzie marudzil...ale bede pelna milosci i spokoju.....:diabloti:
  14. [quote name='madzia i medor']Nie kracz:placz: :placz: :placz::diabloti: Hi hi, ha ha , sialalal la:loveu: :loveu: Zadzrroźnica:cool1: Nie tukl tego przychlasta:diabloti: :loveu: :loveu: KCW:loveu: :loveu: :loveu: :cool3:[/quote] wybaczam ci....:loveu:
  15. [quote name='Vectra']nie becz , tak nie wypada publicznie , znowu grzeszysz , idź w stronę światła oć też cię utulę w mych dobrodusznych ramionach :bigok:[/quote] poszlam w strone swiatla.....trafilam do kuchni..a tam pan moj maz...dlaczego on nie spi jeszcze???
  16. [quote name='Vectra']tak , by nie zbaczała na inną drogę , złą drogę :diabloti: :diabloti: :diabloti: by nie żyła w grzechu i nierządzie :diabloti: by nie czytała nieprzyzwoitych publikacji będących dziełem szatana złego :diabloti:[/quote] dobrze prawisz kobieto, puchu marny, ty wietrzna istoto....:razz:
  17. [quote name='Vectra']oooo nareszcie jesteś :loveu: :loveu: :loveu: pójdź w me ramiona :bigok:[/quote] mnie tak nie witasz....:-(
  18. [quote name='evaxon']heloł:) :evil_lol: za tydzien jak cos to wpadne:cool3: czesc mamuska :) a bylam u ciebie ale nic nie napislaam bo mi sie komp zawiesil:shake: jestem zla , zmeczona, glowa mnie boli!!!!!!!!!!!! bylam na beznadziejnych zakupach , caly wieczor TZ mnie wqrwial ..a ludzie przepychajacy sie i rzucajacy na jedna i ta sama bluzke wykonczyly mnie psychicznie:/ glowa mnie nawala zaraz świra dostane jakiegos:shake: dobranoc[/quote] nie denerwuj sie bo zmarchy ci sie zrobia..... dobranoc:)
  19. [quote name='Vectra']oszukujesz :diabloti:[/quote] tez tak mysle....musimy ja nawrocic...:diabloti:
  20. [quote name='madzia i medor']Nadrobiłam:cool1: :cool1: Wiedźma trzepnięte:cool1: :diabloti:[/quote] tak szybko??? cos mi tu sciemnisz w mojej pelnej swiatla galerii:razz:
  21. halo halo tu glos sumienia.......dbaj o glowe co by cie znowu nie bolala:diabloti:
  22. [quote name='madzia i medor']Grozisz mi:diabloti: :diabloti:[/quote] a gdziez bym smiala..robaczyco moja:loveu:
  23. [quote name='madzia i medor']Qrwa - niech Wam będzie, nadrobię:grins:[/quote] niechaj sie stanie...nadrabiaj :loveu:
  24. siostro jestes wielka:loveu: :loveu: dziekuje:loveu: :loveu:
  25. [quote name='beria']kkkaczi :evil_lol: se wszczepie trochę włosa, będzie co trymować :diabloti:[/quote] ol jeeeeeeeee:diabloti:
×
×
  • Create New...