Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:multi:Nareszcie wrócona do Naszego blogaska :p[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]o masz ...to czamu dopiero wieczorkiem pojedziecie ....a ja myślałam ze Wy już tukej :razz:.......;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] bo moj sponsor musi pracowac...przeciez bez niego firma sie zapadnie, pracownicy sobie nie poradza i w ogole zbankrutuje jak sobie pojedzie:roll::roll:i tak przez te pare dni bedzie wisial na telefonie i sie dowiadywal co i jak..... [quote name='madzia i medor']Zawsze się jakaś komóreczka na stryszku znajdzie:loveu::loveu:[/quote] komoreczke to ty masz w glowie..jedna jedyna taka malusia:loveu::diabloti:
  2. Gratulacje:klacz::klacz: fotki lecialam ogladac prawie se nogi polamalam a tu?psinco...phi:obrazic::diabloti:
  3. nie nadrabiam:shake:chyba zgupialyscie zeby tyle gadac:diabloti:trzymam kciuki za Medorowatego:loveu:
  4. napisalam caly elaborat......ale postanowilam nie dolewac oliwy do ognia bo moje poglady na pewne poruszone tu kwestie sa naprawde bardzo radykalne, moze wynika to z faktu ze mieszkam tu gdzie mieszkam , nie wiem a moze po prostu troche mysle..... tak wiec powitam tylko wszystkich cieplutko i znikam uspokoic swoje cisnienie:evil_lol:
  5. trutututu majty z drutu:roll:eeee nie , nie tak...:hmmmm:.....aaaaaaa juz wiem. .........guten morgen karsnoludken:multi:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]....cze gupolku naczelny :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu: [quote name='Gonitwa']Dilska na długo do polski?[/quote] na krotko....siakis tydzien niecaly moze [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale ze jak... DUZO pijecie ... ile czyli :razz: bo mnie tu poszczom ... a mnie trzepie z braku :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] duzo czyli....sporo:diabloti:ale jeszcze mi sie nie ulewa:cool1: [quote name='malawaszka']noo prtoszę Dilery znowu na handel przyjeżdżają :lol: rozumiem, że Dili już dobrze sie czuje????:loveu:[/quote] na pewno czuje sie dobrze....nawet bardzo dobrze...wlasnie zrobil wiwisekcje i trepanacje czaszki miskowi ktory mial byc prezentem dla siostrzenicy:roll: [quote name='madzia i medor']Dijejka, przeprowadź się już tu na stałe:p:p[/quote] a naszykowalas mi juz pokoik:cool3::loveu: [quote name='paula_z']:grin: Pewnie dlatego, że się jeszcze nie do końca obudziłaś :evil_lol: ;) Cze Dilerki :multi:[/quote] cze Paulowa:loveu: [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=olive]Czeeeeść :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]Wróciłam i odwiedzam :)[/COLOR][/B] [/quote] czesc .....:multi: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kurde .....pewnie jedzom , pijom , lulki palom ....tańce , hulanki , swawole ......:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Dilerowa [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jedzom pijom palom a potem robia do dom slalom:evil_lol::evil_lol: [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]juz sie obudzilam :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czesc dilerkowskie :multi: jestesta juz w tym faderlandzie czy jeszcze nie :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jeszcze ze nie.....wieczorkiem ruszymy chyba. Witam cie Chlorkowa :multi:
  7. czesc gupie:loveu: pan Be bardzo dziekuje za zyczenia:loveu::loveu::loveu: a my jakos czasu nie mamy, latamy sobie tu i tam ..mamy dozynki w naszej miescince i naduzywamy alkoholow roznych....:diabloti: a jutro pakowanko i wiooooooooooooooo do Polski:multi::multi:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zuch dziewczynka.:loveu::loveu::loveu:.. nie płacze [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou22.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] podaruje ci ...demona na droge:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/89/c3e9f45e590d99a7.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i... że JA... miałabym sie nie pożegnać???? :shake: :shake::shake: FAŁSZ!!!![/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ŻEGNAM sie[/COLOR][/FONT][/B][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou23.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=blue][B] z TOBĄ MŁA dilerowa :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bede niebawem- nie płacz gupia ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a BARTKOWI....już dziś bo jutro nie bede miała jak [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i jeszcze jeden i jeszcze GRASS :diabloti: stolec stolec niech ..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaa nie... o stolcu to Diliemu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie bede plakac....nie bede.....nie bede .......................... [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_7.gif[/IMG][/URL] dziekuje w imieniu pana BE..przekaze:loveu:
  10. [quote name='evaxon']ooo pija:drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::evil_lol: witanko:multi:[/quote] ty to zawsze wiesz kiedy przyjsc:evil_lol::evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]O to Dilski ........może daje Wam do zrozumienia że on też chce mieć kapcie i butki???[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]kup mu:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] juz sie rozpedzom:cool1: [quote name='bonita']Ja też byłam i nie kawę piłam :DCieszkam, że jest już lepiej z Dilusiem :loveu:[/quote] a co pilas???:cool3:ja tez sie ciesze ale jeszcze se zostawiam pewien margines niepokoju..... [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]korzysta :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]jak to pieso potrafi nauczyć człowieka porządku, coooo?? :diabloti: :loveu:[/COLOR][/B][/quote] oj to prawda....:p
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]...o masz .....nawet dobrze sie składa .....bo rodzynki wyszli :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a dokad poszli??
  12. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B]....ja czekam aż powiesz co robić :eviltong::lol::lol::lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] sernik bez rodzynkow:loveu:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz::razz:ze co prose.......ale nie szłam po piwo :shake:...szłam po miesko :grins:...po chlebek :grins:, smietanke :grins:....kultura zakupy robiłam .....tylko pokłóciłam się z Ozzym przy sklepie bo chciał krate zabrać do domu :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ojeju jedna krata i tyle krzyku...phiiii [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wpadam na sekundeczke ... przywitać sie z wami i pożegnać.... :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i oświadczam wcale nie jestem uzależniona od dogo :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] padlam na ryjok:diabloti:
  14. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:....dobra placki ziemniaczane :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no przeciez bede na pewno nie namawiaj mnie juz:diabloti: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_17.gif[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:nio .....Chloruś :loveu::loveu::loveu:.....zostawił mi takie chlorkowete ch/l/orki na bluzie i spodniach ....i ja w takich uchlorkowanych spodniach dziś pojszłam se na zakupy :oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oj Ala Ala[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_107v.gif[/IMG][/URL]
  16. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_42.gif[/IMG][/URL] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja w przyszłym tygodniu zrobię naleśniki z DŻEMEM :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
  17. Chlorus:loveu::loveu:
  18. [quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz::placz: [B][FONT=Arial][COLOR=red]zadusiłas ....jak MOTILKA:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ....................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ha! bo we mnie dzemie......WILK [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_11_1.gif[/IMG][/URL] :evil_lol:
  19. [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]hmm.. co w tych naszych piesach dżemie...:roll: :hmmmm: poza wilkiem :cool3: :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]bo powiem Ci..., że Zuzkowa swój pierwszy kocyczek obgryzła, że hej... ciągle nowe frędzle dyndały... teraz ma nowy (ale tamten stary jeszcze dyga, jeszcze na śmietnik nie poszedł;) ) i też w nim zaczyna wzorki robić na brzegach:roll: dziwne upodobanie jakieś :cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]hmm.. ciekaawe... co Zuzka będzie chciała zjeść, jak starsza będzie:cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]na razie fascynują ją ptaszyska i kotecki[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]obuwia i papci... dzięęęęki Ci Panie za to :modla:... na szczęście już nie tyka :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]woli drewno w przedpokoju:splat:[/COLOR][/B][/quote] no my sie juz pogodzilismy z tym ze kazdy kocyk Dili predzej czy pozniej zezre wiec kupujemy od razu wiecej...jak wychodzimy to papcie i buty chowamy , ksiazki i gazety tez bo on strasznie lubi czytac:evil_lol:...a jak nie schowam to tylko do siebie moge miec pretensje...a tak poza tym to on nigdy nic w w domu nie niszczyl....az niemozliwe, zadne kabelki , sciany czy tapety czy meble go nie interesowaly....:cool1:
  20. [quote name='malawaszka']o to, że zgadzam się z TWOIMI słowami - o tymi: :grins: bo ja taka zgodna jestem :cool1:[/quote] jak milo ze ktos sie ze mna zgadza.....bo ja ZAWSZE mam racje:diabloti:
×
×
  • Create New...