-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
przybywszy zobaczywszy i ide dalej:p -
witam was i pedze dalej:hand:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
halooooooo jest tu ktooooooooo???? -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:multi:Nareszcie wrócona do Naszego blogaska :p[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]o masz ...to czamu dopiero wieczorkiem pojedziecie ....a ja myślałam ze Wy już tukej :razz:.......;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] bo moj sponsor musi pracowac...przeciez bez niego firma sie zapadnie, pracownicy sobie nie poradza i w ogole zbankrutuje jak sobie pojedzie:roll::roll:i tak przez te pare dni bedzie wisial na telefonie i sie dowiadywal co i jak..... [quote name='madzia i medor']Zawsze się jakaś komóreczka na stryszku znajdzie:loveu::loveu:[/quote] komoreczke to ty masz w glowie..jedna jedyna taka malusia:loveu::diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Gratulacje:klacz::klacz: fotki lecialam ogladac prawie se nogi polamalam a tu?psinco...phi:obrazic::diabloti: -
nie nadrabiam:shake:chyba zgupialyscie zeby tyle gadac:diabloti:trzymam kciuki za Medorowatego:loveu:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
napisalam caly elaborat......ale postanowilam nie dolewac oliwy do ognia bo moje poglady na pewne poruszone tu kwestie sa naprawde bardzo radykalne, moze wynika to z faktu ze mieszkam tu gdzie mieszkam , nie wiem a moze po prostu troche mysle..... tak wiec powitam tylko wszystkich cieplutko i znikam uspokoic swoje cisnienie:evil_lol: -
trutututu majty z drutu:roll:eeee nie , nie tak...:hmmmm:.....aaaaaaa juz wiem. .........guten morgen karsnoludken:multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]....cze gupolku naczelny :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu: [quote name='Gonitwa']Dilska na długo do polski?[/quote] na krotko....siakis tydzien niecaly moze [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale ze jak... DUZO pijecie ... ile czyli :razz: bo mnie tu poszczom ... a mnie trzepie z braku :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] duzo czyli....sporo:diabloti:ale jeszcze mi sie nie ulewa:cool1: [quote name='malawaszka']noo prtoszę Dilery znowu na handel przyjeżdżają :lol: rozumiem, że Dili już dobrze sie czuje????:loveu:[/quote] na pewno czuje sie dobrze....nawet bardzo dobrze...wlasnie zrobil wiwisekcje i trepanacje czaszki miskowi ktory mial byc prezentem dla siostrzenicy:roll: [quote name='madzia i medor']Dijejka, przeprowadź się już tu na stałe:p:p[/quote] a naszykowalas mi juz pokoik:cool3::loveu: [quote name='paula_z']:grin: Pewnie dlatego, że się jeszcze nie do końca obudziłaś :evil_lol: ;) Cze Dilerki :multi:[/quote] cze Paulowa:loveu: [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=olive]Czeeeeść :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]Wróciłam i odwiedzam :)[/COLOR][/B] [/quote] czesc .....:multi: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kurde .....pewnie jedzom , pijom , lulki palom ....tańce , hulanki , swawole ......:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Dilerowa [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jedzom pijom palom a potem robia do dom slalom:evil_lol::evil_lol: [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]juz sie obudzilam :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czesc dilerkowskie :multi: jestesta juz w tym faderlandzie czy jeszcze nie :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jeszcze ze nie.....wieczorkiem ruszymy chyba. Witam cie Chlorkowa :multi:
-
czesc gupie:loveu: pan Be bardzo dziekuje za zyczenia:loveu::loveu::loveu: a my jakos czasu nie mamy, latamy sobie tu i tam ..mamy dozynki w naszej miescince i naduzywamy alkoholow roznych....:diabloti: a jutro pakowanko i wiooooooooooooooo do Polski:multi::multi:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zuch dziewczynka.:loveu::loveu::loveu:.. nie płacze [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou22.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] podaruje ci ...demona na droge:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/89/c3e9f45e590d99a7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i... że JA... miałabym sie nie pożegnać???? :shake: :shake::shake: FAŁSZ!!!![/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ŻEGNAM sie[/COLOR][/FONT][/B][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou23.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=blue][B] z TOBĄ MŁA dilerowa :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bede niebawem- nie płacz gupia ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a BARTKOWI....już dziś bo jutro nie bede miała jak [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i jeszcze jeden i jeszcze GRASS :diabloti: stolec stolec niech ..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaa nie... o stolcu to Diliemu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie bede plakac....nie bede.....nie bede .......................... [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_7.gif[/IMG][/URL] dziekuje w imieniu pana BE..przekaze:loveu:
-
[quote name='evaxon']ooo pija:drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::evil_lol: witanko:multi:[/quote] ty to zawsze wiesz kiedy przyjsc:evil_lol::evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]O to Dilski ........może daje Wam do zrozumienia że on też chce mieć kapcie i butki???[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]kup mu:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] juz sie rozpedzom:cool1: [quote name='bonita']Ja też byłam i nie kawę piłam :DCieszkam, że jest już lepiej z Dilusiem :loveu:[/quote] a co pilas???:cool3:ja tez sie ciesze ale jeszcze se zostawiam pewien margines niepokoju..... [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]korzysta :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]jak to pieso potrafi nauczyć człowieka porządku, coooo?? :diabloti: :loveu:[/COLOR][/B][/quote] oj to prawda....:p
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]...o masz .....nawet dobrze sie składa .....bo rodzynki wyszli :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a dokad poszli??
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B]....ja czekam aż powiesz co robić :eviltong::lol::lol::lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] sernik bez rodzynkow:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz::razz:ze co prose.......ale nie szłam po piwo :shake:...szłam po miesko :grins:...po chlebek :grins:, smietanke :grins:....kultura zakupy robiłam .....tylko pokłóciłam się z Ozzym przy sklepie bo chciał krate zabrać do domu :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ojeju jedna krata i tyle krzyku...phiiii [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wpadam na sekundeczke ... przywitać sie z wami i pożegnać.... :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i oświadczam wcale nie jestem uzależniona od dogo :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] padlam na ryjok:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:....dobra placki ziemniaczane :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no przeciez bede na pewno nie namawiaj mnie juz:diabloti: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_17.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:nio .....Chloruś :loveu::loveu::loveu:.....zostawił mi takie chlorkowete ch/l/orki na bluzie i spodniach ....i ja w takich uchlorkowanych spodniach dziś pojszłam se na zakupy :oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oj Ala Ala[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_107v.gif[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_42.gif[/IMG][/URL] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja w przyszłym tygodniu zrobię naleśniki z DŻEMEM :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
- 78403 replies
-
Chlorus:loveu::loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz::placz: [B][FONT=Arial][COLOR=red]zadusiłas ....jak MOTILKA:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ....................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ha! bo we mnie dzemie......WILK [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_11_1.gif[/IMG][/URL] :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]hmm.. co w tych naszych piesach dżemie...:roll: :hmmmm: poza wilkiem :cool3: :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]bo powiem Ci..., że Zuzkowa swój pierwszy kocyczek obgryzła, że hej... ciągle nowe frędzle dyndały... teraz ma nowy (ale tamten stary jeszcze dyga, jeszcze na śmietnik nie poszedł;) ) i też w nim zaczyna wzorki robić na brzegach:roll: dziwne upodobanie jakieś :cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]hmm.. ciekaawe... co Zuzka będzie chciała zjeść, jak starsza będzie:cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]na razie fascynują ją ptaszyska i kotecki[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]obuwia i papci... dzięęęęki Ci Panie za to :modla:... na szczęście już nie tyka :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]woli drewno w przedpokoju:splat:[/COLOR][/B][/quote] no my sie juz pogodzilismy z tym ze kazdy kocyk Dili predzej czy pozniej zezre wiec kupujemy od razu wiecej...jak wychodzimy to papcie i buty chowamy , ksiazki i gazety tez bo on strasznie lubi czytac:evil_lol:...a jak nie schowam to tylko do siebie moge miec pretensje...a tak poza tym to on nigdy nic w w domu nie niszczyl....az niemozliwe, zadne kabelki , sciany czy tapety czy meble go nie interesowaly....:cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']o to, że zgadzam się z TWOIMI słowami - o tymi: :grins: bo ja taka zgodna jestem :cool1:[/quote] jak milo ze ktos sie ze mna zgadza.....bo ja ZAWSZE mam racje:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)