-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']TAK!!! Kartoony chcę obejrzeć :diabloti:[/quote] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]i ja tez.......no te kartony[/B][/quote] kupcie se:diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:hmmmm: [B][SIZE=7]WłAśNIE[/SIZE][/B] :p[/quote] bardzo mersi:loveu: tylko ja nie dosc ze slepa to stara i skleroze mam....o co ci chodzi wlasciwie:diabloti:?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']właśnie :diabloti:[/quote] mozesz wiekszymi literkami...bo nie dowidze :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
zas jestem [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/1/1_4_138.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]noo.. rzecz jasna ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]aaale... jak już pieso wiewióry przygarnia w swój paszczulec, to musi być zdrów :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]P.S. a po czym poznasz, jak będzie całkiem zdrów? :cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]zje bernardyna? :diabloti: czy więcej książek? czy inną demolkę jaką zrobi? :eviltong: :diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] zezre wszystko co na drzewo nie spindoli....:diabloti:moje papcie albo jakies obuwie inne,i poszarpie swoj kocyczek..w tym roku to bylby juz.....7?:cool1::diabloti:
-
musialam go pokonac....zadusic.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/111/99f6111fc1f307a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/89/9bc95d12c48bdd9f.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
a jak by WAS tak pies morderca potraktowal to co???? po tym wydarzeniu moje zycie juz niegdy nie bedzie takie samo:placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/89/64c244596766dd39.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
przeca my zdrowe som [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/92v.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Wiesz co ja jakoś zakodowałam , że jak oddawałaś Elmo to pisałam w liczbie mnogiej o właścicielach .. a w mailu nie ma napisane jednoznacznie że jest tylko PAN :diabloti:[/quote] nie tlumacz sie matka....jestesmy spisane na straty:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='madzia i medor']Co chwilę mnie rozłącza z internetem:angryy::angryy: Więc wrócę jak to gówno zacznie normalnie działać:angryy: Klocusiowa - trzymam kciuki - powodzenia:kciuki:[/quote] ooo kurde to dzis globalna siec strajkuje bo mi tez net gupieje a Alicje tez juz wywalillo....
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:razz:...no przeca widzę Nasza ty psiękna........ten róż:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:......mogę też wrzucić jakąś fote bez cenzurki :grins: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] ach......:loveu::loveu::loveu:wrzucaj najwyzej modzi wytna :evil_lol::evil_lol: [quote name='zuzolandia'][B][I][SIZE=5][COLOR=purple]coz za narcyz w kobiecym wydaniu :diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/quote] tak! to ja! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_29_137.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
cala jestem sliczna i ladne nie tylko oki:eviltong: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_1_123v.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]aa.. no to skoro tak mówisz, to musiał faktycznie ozdrowieć już!!:p :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]i widzę tu dalej wieści pozytywneee!! suuupeeeer!! cieszę się, że psiulec już zdrowszy :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a Dilusiowi gratulujemy koopalaa!! :evil_lol: :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple] i mizianko dla niego, rzecz jasna:)[/COLOR][/B][/quote] jeszcze sie nie ciesze do konca ale juz mi jakos lzej...;) [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no i za BOBA ....[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_4_131.gif[/IMG][/quote] tiaaaa..z futerkiem,kitka i orzeszkiem co go spozywala:cool1: chlup za boba [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_10.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=olive]co Ty z chomika portfel chcesz zrobić?? :evil_lol::evil_lol: :diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/quote] eeeee:hmmmm: z jakiego chomika:crazyeye: ja bede miec chimoczka:diabloti::eviltong:
-
mowisz ze cos nie tak z moimi okami? a co im sie dzieje [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_7.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_8.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:loveu::loveu::loveu:CHIMOCZEK jst ładniutki i tuściutki :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] oby nie za bardzo tusty...do kieszeni sie zmiesci?:cool3::diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
kuna....pol dogo zabiore ze soba do bryloka:evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=olive]:multi::multi::multi: cieszę się że Dilerek zwalił normalnego klotza :cool3::cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]oby czuł się coraz lepiej :multi:[/COLOR][/B] [/quote] oby:roll: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]eeeeeeeee to SUPER ze Dilski wraca do normy:cool3::cool3:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]głaśnij go ode mnie.......[/COLOR][/B][/quote] glaskniety:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no to pijemy za BOBA ;)....:knajpa:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to pijemy [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_4_131.gif[/IMG][/URL] [quote name='malawaszka']:klacz: Dilerku tak trzymać!!!!![/quote] niech trzyma i niech nie..wypuszcza:diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ups a ja przeczytalam ``zamontowalam``...chyba pora po bryle sie udac:cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tak se przyszłaś ...powiadasz ......HMMMMM;)....:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wiem żeś u sia....:razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a przywitać się z 1/3 to już nie ...:obrazic:[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT]:eviltong::eviltong::eviltong:[/RIGHT] [/quote] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_7.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: to musi był krewny wczorajszej pani fryzjerki ....bo ona mnie wczoraj tysz ucho 1 dla asymetrii chciala utnąć:evil_lol:bo jak Magda z 1 stony nie ma włoskow to mnie chciała pozbawić ucha :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Chimoczek czeka :cool1:;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] mam nadzieje ze mi dokarmiasz mojego chimoczka:mad::diabloti:
-
uprzejmie informuje iz, wczoraj wieczorem Dilski nie uczynil koopy, dzis rano dokonal pieknego twardego boba:multi:oprocz tego przegonil wiewiorke ktora sie pozywiala przy naszym oknie:mad:i zezarl mi pol ksiazki jak rozmawialam z panami elektrykami:mad:dobrze ze juz ja przeczytalam:evil_lol:i wrabal swoje zarcie tak szybko ze dostal czkawki:roll:chyba sytuacja wraca do normy.....
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no... zdrów jak ryba [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]lepiej dobermana niż ... osie [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][COLOR=red]eee to skoro już pożera inne piesy to chyba już oki ....[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=blue][B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie chciałam źle......po prostu sie zmartwiłam .....[/COLOR][/FONT][/B] [/COLOR][/quote] dzis rano chcial zjesc wiewiorke:mad::roll: [quote name='Kate I Luka']Cześć Aga...widzę, że u Was problemy zdorwotne Dilusińskiego... Niedobrze. Przyłączamy sie do zaciskanych kciukasów [/quote] dziekujemy za kciukasy:loveu: [quote name='evaxon']a moze zle toleruje leki ktore dostaje biedny Diluchna miznako dla niego i dla ciebie tez [/quote] wymizialam sie i jego:evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]Wróciłam do domeczku ....do Ozzulka ...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Jak Dilski .....i jak Ty [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Aga ...ja cholera naprawde się martwię ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i o Dilskiego i o Ciebie [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] o Dilskim zaraz na dole szkrobne a ja mam w glowie tajfun, nos zapchany i goraczke.... [quote name='paula_z']Też się martwię o odwodnienie (tfutfu) Nadal życzę zdrówka i wytrwałości [/quote] nie pluj mi mi do oka:eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]CO SLYCHAĆ...jak WY ....oba cwaj z Dilskim....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Doberek [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to ja opuszczona ....przez Moją 1/3 ....[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT][B][SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=red]niech Mnie ktoś przytuli [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/RIGHT] [/quote] ee tam zaraz opuszczona.....nie przesadzaj bos nie ogrodnik:loveu: [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]witaaankooooo!! [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]to my Zukowe[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]hmm.. ja też nie chciałabym się wtrącać...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]ale... chciałam powiedzieć... że to, że Diluś pożera dobermany, to może wcale nie znaczyć, że wszystko ok[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]Zuzka miała ostatnio rozwolnienie jak cholera... a na dworzu brykała jak koziołek, wariowała jakby nigdy nic... ale rozwolnienie nie mijało... i poszłyśmy do weta... i się okazało, że poważne zapalenie jelit, temperaturka, bolący brzunio bardzo... i były bolące zastrzyki...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]także.. no nieee wiem... może Alusia ma rację, żeby iść z piesem do weta?[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]bo to faktycznie źle, jak ciągle tak z niego leci...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]się też martwię... bo on bidniutki taki...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]dawaj znać, jak się czuje "maleńki"[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]buziaczki![/COLOR][/B][/quote] wiesz, ja znam mojego psa i tak jak przez ostatnie dni nie odstepowal mnie na krok i nie chcial sie bawic ani z nami ani z zaprzyjaznionymi boorkami nie reagowal na nic i nikogo tak to ze rzucil sie dobkowi do aorty:diabloti:jest dla mnie sygnalem ze nabiera sil i te schizy mu przechodza:p [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=olive]Witam Cieplutko [/COLOR][/B] [/quote] i my rowniez emoty won!wszystkie oprocz moich:eviltong:
-
dzien dobry -to ja przyszlam se tu :diabloti:
- 78403 replies
-
kontrola blogasa:diabloti: