-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
witam cie slonecznie i cieplusio:loveu: -
dzien dobry Luskowa:multi:
-
dzien dobry moja piekna:loveu:jestes?zyjesz? czy cie ten..hmmmm przyjaciel porwal pokroil i zakopal w lesie:cool3::diabloti:
-
dzien dobry :multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:dalej bojasz szczurasków :shake::shake::shake::shake:nie rób Nam tego ...przecie Ty pono nasza a my nie się bojamy:p:loveu: ....... to nie uchodzi :razz:....szczuraski sa :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] stanowczo jednak wole.................chimoczki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzien dobry paniom:multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
gratuluje Wam udanej akcji :multi:napisz co tam u was? jak nocka?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
agbar replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no na spacerku juz byles to teraz chodz cos zjesc -
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]nie doszlo:shake:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Witanko po poludniu ALU:loveu:[/COLOR][/B] [COLOR=darkorange][B]ueheheheh :diabloti: cześć Dilerko:diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]masz troche zielonego?:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Patrzta co zem nabazgrała:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/263/clipboard01ayv7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [/quote] fiu fiu fiu:p
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to Madzia napisała:eviltong::eviltong::eviltong: ze SŁABEUSZE piją zielone :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie zwalaj winy na innych:obrazic: wychodze:obrazic: i ty Pawciu tez chodz...napijemy sie czegus dobrego....
-
[quote name='Vectra']przyjechał już wyedukowany :cool1:[/quote] no popatrze jakie te hodowce mundre..tak mlodego piesia juz wyedukowali..ty bys na pewno tak nie umiala:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][/FONT][/quote] przeczytalam ze my to znaczy JA i MOJ tatuator to slabeusze..... phi :obrazic::obrazic:
-
[quote name='Vectra']jeden zaszczaniec w rodzinie wystarczy :diabloti:[/quote] hihi ale od kogos sie musial naumiec:cool3::cool3:
-
Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!
agbar replied to bouvik's topic in Bouvier des flandres
zajrzalam zajrzalam:multi:cuuuuuuudo:loveu: -
[quote name='Vectra']ze szczęścia :diabloti:[/quote] dobrze ze sie szczerzysz a nie sikasz ze szczescia:diabloti:
-
[quote name='evaxon']nooo Dilerka wrocila i odraznu nam Dilerka dala:loveu::loveu: witaj wrocona:multi:[/quote] witaj obecna:multi: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]DILUS ....słodziaczek :loveu::loveu:nareszcie[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images27.fotosik.pl/99/b2bdcfa107d57d1b.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] niooooo:loveu::loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]o jaki kochany przypomniany dilus :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i dilerkowa z zepsutym aparatom...:placz:. jak mogłaś pozwolić koledze zepsuć fociaka..:mad:. opowiadaj.... [/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie pozwolilam mu:mad:wzial i zepsul....:mad: [quote name='madzia i medor']Odnalazłam ciem ponownie:bigcool:[/quote] phi :obrazic: [quote name='Hugo-Kochaś']Dildus mniamniuśny:loveu: ps.chodziło mnie o to ,że mnie wczesniej nie zauważyłaś;),ale pisałyśmy w tej samej chwili:lol:[/quote] aaaaa no to chyba ze tak;) [quote name='Vectra']:evilbat: :evilbat: :evilbat: [/quote] mamuska czego sie szczerzysz:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:kazała popsuć bo nam morza pokazać nie chciała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i to jest dobra odpowiedz:multi::evil_lol: emoty ciachhhhhhhhhhh
-
przypomne wam Dildusia:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/99/b2bdcfa107d57d1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/99/0084a994602f1f3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/169/1d940fb7ac523c58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/169/7d57da332e19f984.jpg[/IMG][/URL]
-
i foty dala:multi:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']będę zbierać datki na ogrodzenie[/quote] a to nie lepiej przed kosciolem??? jak bedziesz pod to cie nikt nie zauwazy.....no chyba ze krety:loveu: -
[quote name='Hugo-Kochaś']:obrazic::obrazic::obrazic:[/quote] eeee:niewiem: o soooo chodziii? [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to dawa mnie te muszelke :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wysle ci kurierem:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Witaj córko marnotrawna :buzi: :diabloti: kolejna nowina mnie właśnie dobiła - jutro wymienią ogrodzenie w psiej norze :mdleje: ide pod kościół[/quote] bedziesz sie modlic POD kosciolem???zrobisz se podkopa??:diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czesc mamaunia troszke mnie nie bylo a tu takie wiesci fiu fiu:p -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie szalej TOJA :loveu::loveu::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wiem przeca że zzaświata.... bo żeby cie zobaczyć to trza uprawić jaką czarną magie chyba :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zielona moja droga zielona magie:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tera to sie rozminiecie ale mogesz jej pomachać z samolota ;)...Didzejka do Cia przyjedzie nastepna razą nie slimtaj ....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] machala machala jak byk wiatr taki zrobila ze ho ho ho:evil_lol: [quote name='Gonitwa']hejo ;);););)[/quote] hejoooooo:multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:hand: [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]chciałam tylko dać znaka :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i zapytać czy masz dla mnie muszelkę znad morza .....:grins:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] mam.....muszle nawet cala... w ubikacji:diabloti: [quote name='Hugo-Kochaś']gdzieś czytałam:eviltong:,że u Cia wieje,to sie przyszłam przewietrzyć:grins: - CZEŚĆ DEALERKOWA -:multi::multi:[/quote] oooo dzieki Kochasiowa:multi::multi::multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]kuku... dilerkowo... wypoczęta nadmorsko :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a było wpław do mła...... :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czeeee kukuleczko:loveu:chcialam ale morza mi nie chcieli podgrzac:cool1:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]didzejka... gdyby nie ja to wasz/NASZ blogas zginälby w czelusciach piekiel.... :shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chooo na browarka... masz rzut beretem :loveu::roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bylam ale cie nie bylo:evil_lol:poszlas do Gustawa akurat:cool1: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]e tam rzut beretem ;)....to ona ma do mła :razz:na tego browca ...........ale nie przyjedzie :shake:boś Ty w Sverige ....:cool3:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooo wlasnie, dobrze se to wymyslilas:evil_lol: [quote name='evaxon']Klockowa kazała mi isc w strone swiatla i ten tego doszlam tutaj a tu nawet browara nie ma:roll:[/quote] jakiego swiatla??? kto zapalil??? ja gasilam przed wyjazdem:diabloti: [quote name='madzia i medor']Przyszłom ja za Womi:loveu:loveu:[/quote] aaaaaa to mialas mnie w subskrypcjach:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B].....wyciągniemy w stronę światła.......;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mersi:loveu: [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]agus.... cholewka... wyslali cie na odwyk od dogo... pokaz no sie na momencik, napisz ze wszystko ok... martwiam sie[/COLOR][/FONT][/B] :roll:[/quote] nie pokaze sie..nie po tak walczylam na odwyku zeby znowu dac sie w to wciagnac:diabloti:ale tak w ogole to ok;) [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:calus:nie martwiaj się Moja Osobista Madzialenko :loveu: Nasza 1/3 wypoczywa z Panem BE nad ...............polskim morzem ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Dilerko Nasza TY :loveu:.....miłego wypoczynku [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] zgadza sie...bylismy w eeee...:hmmmm: Bialogorze chyba....wialo jak chiolera i mnie sie ucho zatklo kolega spsul mi aparata zezarlo ponad 400 fotek..bylo zajedwabiscie:roll: [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobrze to jej bylo jak jej pawcio robil :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]didzejowa.. plyn wpalw do mnie plyn ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bylo bardzo dobrze, niepowtarzalnie i cudnie:eviltong: