-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wasiu nie plaka jCzajnik bedzie teraz gwizdal dla kogos innego ale przeciez dobrze mu wybralas nowy domek....:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
dzien dobry:multi: -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
agbar replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
witamy sie w sloneczny dzionek:multi: -
:hand:....tak se macham zeby z wprawy nie wyjsc....:hand::hand::hand: :diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
:sabber::sabber::sabber: .....gdzie to ciacho z grusia??:evil_lol: -
znofuu scury.....:shake::diabloti:dzien dobry paniom:multi:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
noooooo dzien dobry ...cieple i sloneczne:diabloti: -
haloooo Effcia:hand:......pracujesz:cool3:
-
czesc bezrobotny nienatchniony gupecku:loveu::diabloti:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:hand:dzien dobry paniom:p -
jesien....... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/88/a720e9aabfd8e138.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to się nazywa Alzhaimer :cool1:...bardzo modne niemieckie nazwisko :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaaa tyle twarzy w glowie i tylko jedno nazwisko....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=slategray][B] [COLOR=blue]też...:diabloti: starość nie radość :placz:[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][COLOR=slategray] [B][FONT=Arial][COLOR=slategray]nie wiem co chciałam napisać.... :p[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/quote] to sie dowiedz i wroc...:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][CENTER] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]i moje romantyczne DOBRANOC KOCHANIE :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] dobranoc kochanie:loveu::diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a tera NOCNE niewyraziste foty Pana psa... i śpiącej na skraju PANCI[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=blue]z jojkami na pysku prawie :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/87/84572b63d7eb348c.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] uffff..dobrze ze Dili nie ma jojkow:diabloti: A klockowa SYPIA ze swoim psem:shake:sodomia i gomoria:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B];)...jaki zaciekawiony Dilski :p[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images25.fotosik.pl/87/8aec8e0dc094d9ee.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] bingo...w oddali szla sunieczka z ktora Dilski sie bawi:p [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]cienie czy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] duchiiiiiiiii:crazyeye::diabloti:
-
czlowieki cienie:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/88/b0bcd6e55fe8b1db.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zsiniały pies ehhhhhhhhhhhhhh:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sama jestes zsiniala:eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=olive]cześć :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive][URL]http://images25.fotosik.pl/87/8aec8e0dc094d9ee.jpg[/URL] jednak czarno-białe zdjęcia mają to coś w sobie :loveu::loveu: Diler jak zwykle cudnie wyszedł :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive][URL]http://images13.fotosik.pl/108/98d41290060a0714.jpg[/URL] ekstra zdjęcia z Zakopanego :loveu::loveu: jeszcze tam nie byłam :) góry widziałam jedynie w Irlandii :evil_lol: i na zdjęciach :)[/COLOR][/B] [/quote] czesc :multi: ciesze sie ze sie podoba:multi:a ja uwielbiam Zakopane w ogole gory:loveu:dawno juz nie bylam niestety:shake:
-
w koncu pokazalas swoja prawdziwa twarz:loveu::loveu:
-
gebusia:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/88/8135bd09a2e1e1fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/24df47d984da12a6.jpg[/IMG][/URL]
-
Dilik czarno bialy:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/87/8aec8e0dc094d9ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/88/a482bb625d4860f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/4e8fd21ba5ffa21d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/88/0fc09024911e15b9.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']idę łapać promyczki :cool3: trzeba stadko przewietrzyć :cool1:[/quote] nalap se do sloiczka bedziesz miec na zas:cool1: -
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B]ale Dilskiego wygło :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] nooo wyglo Dilskiego:eviltong: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale dilski... wygło go cy cuś?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo wyglo Dilskiego:eviltong: [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=red][FONT=Arial][B]noooo jakis taki pognyty ten Dilski :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] a gdzie on pognity..:crazyeye::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']wiosna , cieplutko , słonecznie , bajkowo :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] to straszne.....i ty biedna w taka pogode zamiast promyczki slonca lapac bedziesz remontowac.....:shake::diabloti: