Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. a tera cos dla ochlody:diabloti:fotki z Zakopanego od brata mego i zony jego osobistej:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/108/98d41290060a0714.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/1c7e73bcd0beea5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/87/895bad53135d7241.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/f1cc75205acf755f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/88/b2635e8e28f80376.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][SIZE=1][B]:oops:pisałam na gg ale chyba nie odpaliłas ....:cool3:[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote] upssss...:oops:juz odpalam:grins:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=red][B];)mam wprawę ...chcesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] chooooooooooooooooo:loveu::evil_lol:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]AGUŚ :loveu::loveu::loveu:.....no to cieszkam ze już dużo lepiej :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Jeszcze kilka dni i DILI zapomni ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] oby jak najszybciej:p [quote name='evaxon']:multi: cieszymy sie ze z Dilusiem lepiej :loveu:[/quote] ja tez odetchnelam ale jeszcze nie do konca, bo tak jak pisala Wasia cialo sie zagoji ale zeby psychika nie ucierpiala na tym, on i tak ma rozne schizy z ktorymi musimy walczyc..... [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]woooow!! no to super wieści!! :multi::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]teraz już będzie tylko lepiej:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]nawet się nie obejrzysz, jak psiulec będzie całkiem zdrów i znowu będzie brykał :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]jeszcze raz uściski dla bidulka:calus:[/COLOR][/B] [/quote] dziekujemy bardzo:loveu: [quote name='malawaszka']ufff no to świetnie :laola: tak trzymać Dilery!!!!![/quote] uffff....nawet mi humorek sie poprawil:loveu: Dilski spi i warczy straszliwie przez sen, chyba dyskutuje z osami:evil_lol:
  5. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [URL]http://img507.imageshack.us/img507/9357/dsc0105ms0.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to teraz do wyrka i wracaj już zdrowiuśka :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie chce do wyrka.....zaplanowalam bigos robic.....:cool3:
  7. czesc Ewcia:loveu: na tej fotce panna mloda wyglada jakby miala uchi takie wielkie albo.....rogi:crazyeye:ale zeby juz przed slubem rogi:hmmmm::diabloti:[URL]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0041-8.jpg[/URL]
  8. trzymam kciuki:pa foty latajacych piesow mniodzio:loveu:
  9. [quote name='Vectra']schowany by w oka nie kolał :diabloti:[/quote] lancuch nie kola w oka ino sie w szyjke wpija:diabloti: dzien dobry nimfo:p
  10. przybywszy z kawa...dawaj jakie ciacho:p
  11. dzien dobry:hand: obejrzalam se wsciekle psy...i tera sie boje...ide sie schowac do szafy:cool1:
  12. dzien dobry moj gupecku:loveu:jak sie Medorowaty miewa??????
  13. dzien dober mamunia...kiedy konczysz ten remont przyjade na inspekcje:diabloti:
  14. dzien dobry moja mila:loveu:esesmanka dostala? czytala?
  15. dzien dobry witamy slonecznie:multi:
  16. [quote name='paula_z'] Potwierdzam :lol: Miałyśmy podobny komitet powitalny i pożegnalny :multi: i jeszcze tiry były i rybki na niebie :D [/quote] ja tez potwierdzam mialam samoloty i pociagi:diabloti: dzien dobry Alunia...rozlozylo mnie jednak na ament:shake:
  17. dzien dobry Luskowa:multi:brawo dla dzielnych strazakow:loveu:
  18. dzien dobry wyjcu pospolity:eviltong::loveu:
  19. Wlasnie wrocilismy od weta. Nocka minela w miare spokojnie, Dilski troche lazil w nocy ale to chyba dlatego ze dalej ma biegunke. Spal z nami ale nad ranem poszedl spac do siebie. Opuchniecia sa juz duuuzo mniejsze, najgorzej na razie wyglada kark no i dzis u weta okazalo sie ze pod faflem tez go trafila jakas piiiip:angryy:....ale zadla nie bylo tylko ma troche spuchniete. Na spacer wyszedl dosc chetnie w porownaniu do dnia wczorajszego ale jest dalej taki spokojniutki w porownaniu do tego wulkanu energii ktory widac na zdjeciach:).Goraczki juz nie ma , smaruje go dalej Fenistilem i dzis dostal tylko zastrzyk p/bolowy, zjadl nawet nieco ryzu z kurczakiem:multi:teraz sobie spi:p. Mysle ze najgorsze za nami:p.......jeszcze raz wam wszystkim dziekuje za wsparcie:loveu:
  20. [quote name='madzia i medor']Nadal trzymamy kciuki - wszystko wróci do normy:p:p[/quote] dzieki Kochana:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]Aguśku ...już pisze SMSa do Madzi ze się odezwałas ...bo czekałyśmy na wiadomości od WAS ....[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]będzie dobrze ...musi być ...nie ma innej opcji ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Boli , boli masakrycznie i goraczka z tego że organizm walczy ...w końcu to trucizna w tym małym ciałku ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zaciskamy :kciuki: i posyłamy cieplutkie myśli [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dziekujemy WAM:loveu: [quote name='evaxon']jeszcze pare dni i znowu bedzie Dilus tak brykał :multi: przesylamy buziole i usciski :loveu::loveu:[/quote] mam nadzieje...na razie nie chce dalej wychodzic sam nawet do ogrodu, musze z nim isc, nawet do lazienki za nami chodzi..czego nie robil od czasow szczeniecych.... [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]witaaanko dilerowa:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]wpadłam do Cię w odwiedzinki:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]widziałam foteczki psiula ładnego :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a jemu się coś stało? :roll: jakieś cuś ze zdrówkiem? bo tak piąte przez dziesiąte coś mi się tam w oczy rzuciło...[/COLOR][/B][/quote] wlazl w gniazdo os.... [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:NASZ Demonek ...jeszcze kilka dni i znów będzie brykał i znów do cioteczek przyjedzie :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ala dziekuje ..przede wszystkim za podtrzymujaca na duchu rozmowe:loveu:
  21. Wasiu...ciesze sie zes szczesliwa i chcialam ci powiedziec ze foty cudne...powalily mnie na kolana:p
×
×
  • Create New...