-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] dzien dobry:p nie spie od 5 rano:roll:...jakiemus brazowemu kundlowi sie przypomnialo ze dawno z pilka nie szalal i zaczal skakac, szczekac, warczec bo to grozna pilka jest a potem dostalam nia w leb:roll:....wypcham.....:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']polowanie na oki się szykuje????? to ja siępiszę bo potrzeba mi trochę ekhem ruchu :cool1: co to jest Przesasndik Kynologiczny - :hmmmm: mam wrażenie, że późna pora nie pozwala mi tego ogarnąć :placz:[/quote] :crazyeye:Wasia pozna pora??? o 5 rano to jest raczej wczesnie niz poznie:diabloti: przesadnik kynologiczny to taka ksiazka jest wesola:)mozesz sobie zobaczyc na [url]www.mampsa.pl[/url]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]no ale przecież... Zuzka sterylkę miała... :roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a czy normalnie powinna mieć teraz cieczkę, gdyby nie była ciachnięta... to bardzo możliwe... a to może mieć jakiś wpływ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]kuurde... no ona śpi teraz jak zabita! [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]czy pogoda aż tak może na nią działać??:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]przecież sama była jak ja byłam w pracy... to pewnie pół dnia przespała... i teraz znowu...:roll:[/COLOR][/B] [/quote] no nie uscislilam stwierdzenia hihi ale chodzilo mi wlasnie o to ze gdyby nie byla to czy teraz by byla przed....nie wiem czy to moze miec wplyw nie mialam nigdy sunki....szukam po prostu rozwioazania:) a co do pogody..znam wiele psow ktore reaguja podobnie jak ludzie na np.zmiany cisnienia...wiec moze i ona? -
[quote name='apple']Oj Medorkowa ty sie lansujesz nawet w moim wątku:lol: a dealerkowa daje się na to nabrać:loveu: jesteście słodkie obie:loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/quote] ja jestem slodsza:grins: bo milsza, madrzejsza, cudowniejsza i wspanialsza:loveu:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basia a nie jest Zuzka przed cieczka? -
wyganiam cie:grins:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basia dont panik....poobserwuj ja troche, moj Dilski czasem robi sobie glodowke nawet dwa trzy dni i niczym go wtedy nie skusze....chyba ze kawalkiem czekolady:evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:pna oki to ja Klocusiową mogem zabrać ...w sobote mni bendom oki badać ....wyjmną ...pobadają i oddaja na powrót obadane :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ino niech ci nie pomyla twoich okow z jakimi innymi zezowatymi:roll:
-
[quote name='evaxon']:loveu:siemanko[/quote] czesc rozgadana:grins:
-
[quote name='xxxx52']Mrzewinska-czy pani ma wokol siebie "pluszaczki?a agresywne sa uspone,lub pradem traktowane? przy tej ilosci zwierzat w Polsce, nie daje sie zadnej szansy agresywnym psom,to normalne.Ktory wlasciciel bedzie sie zajmowal duzym ,agresywnym psem?usypia ,gdyz moze na jarmarku kupic za 10 zl nowego![/quote] xxxx ty jak zwykle te swoje teorie:roll:to juz nawet przestaje byc smieszne, co ciekawe ja tez mieszkam na ''zgnilym zachodzie'' i najwyrazniej jest to calkiem inny kraj, bo tu gdzie ja mieszkam mozna zamowic OE w sklepach zoologicznych , po wpisaniu w wyszukiwarce otwiera sie setki stron niemieckojezycznych proponujacych OE....skad ty te niektore teorie bierzesz?? pies rzucajacy sie na trenera bo ten wydal polecenie??? ja tez wolalabym psu zalozyc OE niz spacerowac z nim i z kublem wody w drugiej rece a tak sie sklada ze mam psa ktory nie kocha innych psow i goni wszystko co ma skrzydla albo lapy:)na spacerach widuje psy ktore nosza kolaczatki -no horror po prostu, moj tez nosil -zlinczuj mnie. a teraz odnosnie zacytowanego postu ja np. zajmuje sie moim agresywnym psem i dziesiatki innych ludzi ktorych znam a takze dziesiatki dogomaniakow korzystajacych chociazby z pomocy tu na dziale Wychowanie miedzy innymi u pani Mrzewinskiej...jakos nie pobieglismy na jarmark kupic psow za 10 zl....nie poddajemy sie tak latwo jak myslisz. i nie oceniaj wszystkich bardzo prosze jedna miarka.....
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
mamuniu :grins: przyszlam cie natchnac:diabloti: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]że co?????? nie widze co piszesz!!!!! chyba sie mie na oki ciepło!!!![/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:[/quote] niech ci moze oki zrehabilituja nie renke:grins: bo pisac umisz...:diabloti:
-
:-o[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:uzupelnił z miski ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]juhuuuuuuu...bedziesz z Nami krecic kogla - mogla :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] bede z wami moglaaaaa krecic kogla -moglaaaa ktos czlonka poglaszcze inny slimta paszcze medorowa spi na jajach jaka fajna tu ferajna :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B] KÓREWNO??? :crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] cheba ci sie cos na oki cieplo:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']:evil_lol::evil_lol: Dalej niestety nie znam;) O ja cieeeee:loveu: Ale z Ciebie prawdziwa dogociółka:loveu::loveu: dlatego juz nigdy Cię nie opuszczę - ja, czyli mądrość, wspaniałomyślność, piekno i radość:B-fly:[/quote] mam nadzieje ze nie opusci cie tez twoj psychiatra:grins:
-
[quote name='Medorowa']Prędzej naiwna:B-fly::B-fly:[/quote] wiedzialam ze mnie nie opuscisz moja kochana, najmilejsza krolewno :loveu::loveu::loveu:
-
przyszlam ci zyczyc Wesolych Swiat moja droga [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_101.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork']:mdleje: .....[/quote]a ciebie to tak wyglo?:grins:
-
[quote name='Medorowa']Wesołych świąt:obrazic::obrazic: Więcej tu nie przyjdę:obrazic::roll:[/quote] jestem wolnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:multi::multi::multi::diabloti:
-
[quote name='Medorowa']Dobrze, że tylko spanie:roll::roll::cool1: To serwuj:B-fly:[/quote] kawa raaaaaaazzzzzzzzzzzz:p
-
[quote name='Medorowa']A ja ściemniałam:turn-l::turn-l:[/quote] tymbardziej sie wzruszylam.....jestes taka zalosna ze az sie wzruszylam:grins:
-
[quote name='Medorowa']To teraz zrób mi kawusie:grins::grins: Przemyślę Twoją propozycję:roll: Co nie oznacza, że sobie ją wezme do serca:B-fly:[/quote] ooo kawusia to dobry pomysl.....jakos mnie dzis spanie meczy....:cool1:
-
[quote name='Medorowa']Gdybym ja była słoneczkiem na niebie, to bym świeciła ja tylko dla Ciebie... ani na góry , ani na lasy, ale po wszyyytystkieee czasyyyyy.... pod Twym okienkiem i tylko dla Ciebie, gdybym ja była słoneczkiem na niebie.... :B-fly:[/quote] ale sie wzruszylam teraz....:placz::placz::diabloti:
-
[quote name='Medorowa']wstań, nie trza przede mną padać, mimo tego, że... tadammmm jestem piękna, mądra, niosę radość, ale do tego jestem też wspaniałomyślna - więc wstań kobieto:B-fly:[/quote] wstalam:grins: nie rob bydla przynajmniej tu:diabloti: