-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='apple']No coż nie chcą mnie tu to se ide:cool1:[/quote] kaj podziesz jak leje?:diabloti:siedz na doopie jak ci dopsze:razz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja też poprosze :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kurde...kawiarnie otworze chyba....:diabloti:
-
[quote name='Alicja']:grins: [FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz::placz:...no wies co .....:placz::placz::placz:....to ja mam sama tu tak siedzieć od rańca na kompecku .......no ....Aga ...nie daj siem prosić ....no :razz::razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] to powiem Dilskiemu zeby z tobom posiedzial:grins:
- 78403 replies
-
[quote name='apple']Jak mi podarujesz pod choinkę to bedę spisywać - WSZYSTKO!:evil_lol:[/quote] to ci nie kupie:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nie pij więcej kawy :grins: to Ci szkodzi :glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] oooo dobry pomysl...czegos mi tu wlasnie brakowalo...jeszcze jednej kawy:multi::diabloti:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]dzień doberek :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu:...witaj przy mojej pierwszej kawie...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Dilusiowi powiedz że jutro też niech tak pogra ...ciotka Alicja od 6.30 jutro ma dyżur na kompku :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jesuuuuu ale ty mnie nie lubisz...no kogo jak kogo ale ciebie nie podejrzewalam o takie niecne mysli:diabloti:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]hej [/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]widziałam Dilskiego słodkie dziecię:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ale nie lubię jak się z psa..............lalkę robi:cool1:[/COLOR][/B][/quote] byl tu Dilski??? a gdzie on sie tu zaplatal latawiec jeden:diabloti: dzien dobry Kasienko:grins: -
[quote name='apple']Że ja cię atakuje- no wiesz jak możesz ranić moje uczucia. Już drugi raz dzisiaj!:evil_lol: To ja chyba wpadne w depresje:-(:-(:-([/quote]ooo prosze jak mnie rozlicza z ranienia:diabloti:w notesie se piszesz albo co:hmmmm::grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_5_4.gif[/IMG]niech siada.....bo nogi rozbolą :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ala......dziekuje jestes taka mila:loveu:co chcesz?:grins: [quote name='apple']No cóż a już się cieszyłam :-(:-(:-( No trudno jakoś muszę z tym żyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no musisz...:diabloti:
-
[quote name='apple']Cześć dealerki jakieś nowe foty może co???[/quote] nie mam nowych:grins: mam stare....ale jare:diabloti: i nie atakuj mnie od samego rana bo wpadne w depresje:cool1:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
KLIKER w TWOIM domu:crazyeye:...wlasnym oczom nie wierze:diabloti: -
[quote name='apple']Oj! Dzięki tego mi było trzeba! I do tego ciacho- ty chyba mnie lubisz - albo nie?[/quote] moja droga nie szukaj podtekstow w tym co robie:diabloti:ja ci tylko podalam kawe i ciacho:grins: bom ja mila jest i dobra tez:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaa.. ti ti łobuzie... poganiałabys sie z jakim samcem wokół stliczka ti ti :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] nie wokol:grins:...na:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kupie Ci piłeczke :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/quote] zapakuj w chimoczka:diabloti:
-
[quote name='apple']czy ktoś mnie poczęstuje kawą????? Błagam!:modla::modla::modla:[/quote] no to wyblagalas:grins: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_121v.gif[/IMG][/URL]
-
nie wiem co napisac...to posiedze i popaszcze:grins:
-
przyszlam:grins: fajnie?:diabloti:
-
czy cos sie wyjasnilo?:grins:
-
[quote name='Alicja']:hmmmm: [/quote] no cooooooo???:grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: zależy czym wypchasz ....:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pewnie by mi ja kamieniami wypchala:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:Diluś :crazyeye:......to niemożliwe......przecież on by tak nie zrobił :roll:...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witam się z Tobą :loveu:o Gwiazdo Poranna :grins: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dilus Dilus to byl...poznalam drania:grins: Witam cie o Gwiazdo Zaspana:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jestem za... wypchaną piłką tak nie boli :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pilke spale, psa wypcham....kawe pije i zostane pania swiata:grins:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
biedna Salsa...chciala telefon do przyjaciela wykonac i nie pozwolili jej...co za ludzie:diabloti: -
dzien dobry Paulowata:grins:...kurde ale mi sie zachcialo w ping ponga zagrac....:)
-
ooooooo widzialam damusie Tigrusie:loveu:
-
pogubilam sie kto komu i co lizal:roll:......to powiem tylko dzien dobry i ze zas przyjde:grins:
-
dzien dobry Aluniu najmilejsza moja:loveu: jest 8 godzina a juz 3 kawe pije....wypcham tego mojego kundla....:roll:
- 78403 replies
-
dzien dobry Magdaleno:) mam nadziej ze wstaniesz dzis wypoczeta i w dobrzym humorze, pewnie jeszcze spisz wiec zycze ci kolorowych snow i milego poranka. pamietaj ze jestem tu i czekam na ciebie:) Twoja Agnieszka