Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Vectra']Madzik , aż taka szczodra to ja nie jestem :diabloti: albo dzorczka albo nic :evilbat: Barowa ... ano zadzwonił budzik , otwarłam oka i uznałam że świat jest piękny HA , przebiegło po mnie stado psów ..... więc wystawiłam je za drzwi i jak mnie tak połechtał mrozek , powróciłam do łóżka , do ciepłego łóżka , pustego łóżka .... nie ma to jak wstać o 8 rano w poniedziałek ... do tego bez papierosów .... świat wydaje sie jeszcze piękniejszy niż zwykle ... Królestwo za papierosa oddam :modla: jade .. bo uschną mi płuca :placz:[/quote] choooo do mnie....podziele sie papierochami a i kawe dostaniesz tyz :grins:
  2. [quote name='jonQuilla'] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]dziękuje, skopiuje ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] alez bardzo prosze...do uslug:grins:
  3. [quote name='Vectra']Jadę zaraz ,znaczy od godziny się zbieram by pojechać , ale jest zimno i czekam aż Rafałek wróci ciepłym samochodem :diabloti: mój taki zamarznięty :( a nie śpię moja droga od 8 , przeklęte poniedziałki :mad: pije drugą kawe ..... ale miałam uroczą pobudkę więc , humor mam niezły :diabloti: hahaha moje psy są nienormalne .. śpią wszystkie razem koło siebie .. szok .. i Kano się nie rzuca .. wstawiła bym fotkę ,ale niestety net mi zamula strasznie , chyba muszę zadzwonić z reklamacją :evilbat:[/quote] powiedz cos wiecej o uroczej pobudce:diabloti:
  4. [quote name='Vectra']Witaj mamciu z samego rannego poniedziałku , u nas śniega jak na likarstwo ,ale za to mrozi buuuuu Barowa , wiem co ci kupie , sanki :diabloti:[/quote] sama se kup:eviltong:wole jacht:loveu:
  5. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]Doberek Wszystkim w zaśnieżony poranek [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_9_10.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] w zasniezony:crazyeye:...nie jade....zostaje tu....nienawidze zimy sniegu mrozu....nie jadeeeeeeeeeeee:placz:
  6. czesc torbo.....:cool1:
  7. no dobra...widze cie o 9ej na dogo.....chyba nie jestem narabana:hmmmm: czy ty juz wrocilas czy dopiero jedziesz?
  8. [quote name='Paula_'][URL]http://images33.fotosik.pl/81/b64cecfa1fd8908a.jpg[/URL] :grin: skoczna pokraczka :loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/127/e2bd99738d8e38bc.jpg[/URL] :roflt: Cze Aga :multi:[/quote] cze Paula:loveu: [quote name='Alicja']:hand: [FONT=Arial][COLOR=red][B]mówię Ci dzień dobry :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ić prać i prasować ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no i po co mi przypomnialas:placz:teraz bede miala wyrzuty sumienia bo mi sie nie chvce prasowac i prania zniesc i do pralki wrzucic a potem wyjac i rozwiesc...kurna od samego pisania sie zmeczylam:roll: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]znów spojrzałam na to zdjęcie i się zaczęłam śmiać [/B][/FONT][/COLOR]:roflt::roflt: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]dobry jest :) haha :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Cześć :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] pozwalam ci skopiowac sobie te fote :diabloti: jak bedzie ci smutno to sobie popaszcz:grins: [quote name='apple']Cześć Dealusie!:multi: Jak tam po weekendzie i tych strasznych zakupach:evil_lol:?[/quote] czesc:multi::multi:nie bylismy na zakupach...jutro jedziemy zawiesc kolege na lotnisko do Frankfurtu i od razu zalatwimy zakupy i tysiac innych spraw....a likend:hmmmm:..no byl:roll: [quote name='Vectra']buuuuu :diabloti:[/quote] o matko z corka:crazyeye:wszelki duch:crazyeye:Ewcia........:diabloti:
  9. dzien dober.....:) Dilski tez w tamtym roku na twardej zmrozonej ziemi urwal sobie tego pazura:roll:...calkiem sobie urwal...dlugo trwalo zanim odrosl i teraz jest caly czas krotszy niz pozostale.....:roll:...tez mam jakis wypaczony psi egzemplarz:evil_lol:
  10. dobryyyyyyyyyyyyy:) muszem jeszcze jedna kawe wchlonac to moze napisze cos wiecej bo tak na spiaco to sem ne da:grins:
  11. dzien dobry ,odnudzilas sie juz?:loveu:
  12. dzien dobry wszem i wobec oglaszam:loveu:
  13. [quote name='Medorowa']No przecież już Ci mówiłam, co chcę:grins: [/quote] oj gupecku ty moj.....:diabloti::loveu: dzien dobry Bea z Luskom:grins:
  14. [quote name='Vectra']czekam na Cię :multi: zobaczysz moją różową kuchnie :diabloti:[/quote] bede.....musze kapoczek odebrac:diabloti:
  15. [quote name='zuzolandia']zielony :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:czlonek :crazyeye::crazyeye: splesnioł??????????????[/quote] z nieuzywania:razz:
  16. [quote name='Vectra']wrócisz , znajdę Cię :diabloti:[/quote] WYJEZDZAM do ciebie:grins:
  17. haloooooooooooooo Madziaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:diabloti:
  18. [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....................[/quote] no co.....:cool1:
  19. wyczajacz phiiiiii :obrazic: madra taka jestem po prostu:loveu:
  20. [quote name='Vectra']jadę do Ciebie , wpraszam się na siłę .... potem cię znienawidzę :diabloti: prawda że chcesz ? :evilbat:[/quote] jakby ci to powiedziec...:hmmmm: WYJEZDZAM....:diabloti:
  21. [quote name='Madzik93']Dlugiego psia :loveu:[/quote] dlugiego:hmmmm:jamnika:razz::diabloti:
  22. :loveu: ty moje WSZYSTKO:diabloti:
×
×
  • Create New...