-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]zgadza się :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to ja Emili Rołs wszystkiego nauczyłam ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Cześć :) [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] wow..szacun siostro:diabloti: [quote name='zuzolandia'][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/dobry.jpg[/IMG] hello ........gryfno frelko .......przilazlam ku cia coby se lobejrzec slinioka ihihihih.... widza ze tu tyzzz strony jak dzisiejszy sniyg lecom i lecom i lecom i nadazyc pewno niy idzie hihihiihihih jakl bydzie czas to siem przejrzem choc wyrywkowo galeryja Dilerowsko hihihi KUDLATE MACHAJA OGONISKIEM ;-)[/quote] joooooo kudlate moje drogie jak jo wos witom fest u mie:loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zrób se jeszcze jedną... jakąś czwarta i napijemy sie on-line... bo nie mam z kim pić ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] se zrobilam..i tu sie zdziwisz..druga:roll:dopiero druga i ja sie dziwie ze mi sie tylka z sofy zwlec nie chce.....kawyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:diabloti:
-
dzin dybry:grins:
-
dzien dobruje sie z tobom choc pewnie u okologa jezdes juz:loveu:
- 78403 replies
-
pyrsk ludkowie:grins: musialach sam wlyzc obadac galeryja od tej co kupila janiola ozeroka:diabloti: i przyleza zas:razz:
-
[quote name='Paula_']Ale fajnie, szkolonko będzie mieć :multi: :grin:[/quote] bardzo fajnie...byle jakies efekty byly....:cool1:i to inne niz zjedzenie psow na szkoleniu:diabloti: [quote name='apple']Postawiłam sobie za punkt honoru że dzisiaj ja wszystkich poudzę - NO WIĘC JEZDEM -TAADDAAAA!:hand::hand::hand:[/quote] no i mnie obudzilas.....bede zla:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] byłam :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jestem :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]będę ............:niewiem:[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT][SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=red][B]zakop focha [/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:[/SIZE][/RIGHT] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=blue]:razz:sorry Aga ze zaśmiecam ale może na ten szczytny cel....[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B][SIZE=4]Wysylajcie choinki :multi:....oszczędzajcie kasy na znaczkach :razz:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][B][URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] na szczytny cel pozwalam zasmiecac:evil_lol: focha nie mam i nie mialam :diabloti: i tez bylam jestem bede:loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...i znowu to światło mnie raaaazi:mad:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj:cool3:[/COLOR][/B][/quote] okulary se pozycz od Stiviego:diabloti: witaj:grins:
-
[quote name='apple']Oj tak, Oj tak:multi::multi::multi:[/quote] ty sie tak nie ciesz....:eviltong: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jak będziesz potrzebowała pomocy to śmiało do mnie wal ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] masz uprawnienia egzorcysty:crazyeye::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:chcialam tylko powiedzieć że jestem ....:grins: i poinformować że u nas zimno jak jasny pieron :diabloti:....aha Dili nie siedział przy kompeczku :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jestem wyspana:multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jestem niewyspana a Dili mowil ze byl a ciebie nie bylo....ktos tu klamie:hmmmm::evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale fajnie że szkolonko bedzie :multi::multi: mam nadzieje że Diluś wyniesie z niego coś (np. polismajstra w zębach :evil_lol::evil_lol:) bo jak to nie pomoże to bedą egzorcyzmy :multi::multi::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bry wieczorek moja ty jedna z najuochańszych :loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ide pic piwo :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dzien doberek moja ty jedna z najmilejszych...bede pic kawe:roll:
-
[quote name='evaxon']łałłł.... ale nam opowiedziałassss:razz::razz::diabloti::evil_lol: trzymamy kciuki:loveu:[/quote] no napisalam sie za wszytskie czasy:grins: [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=olive][FONT=Georgia]a ja nie wiedziałam że Diler taki charakterny jest...facet z temperamentem chciałoby się rzec :)[/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cieszę się że Pręgus pokazał klasę i że jesteś teraz z niego dumna :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]trzymam kciuki żeby panowie wyzbyli się tego diabełka z tej ślicznej pręgowanej czworonożnej istotki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jak oni nie pomoga bede odprawiac egzorcyzmy:diabloti: [quote name='majoka']Ciotka jest a Ciebie dumna Dilusiu!!!!!!!!!!!!!!! A tak w ogóle cze siostra!!!Wszystkiego najlepszego z okazji mikołajków!!!!!!!!!!!!![/quote] Mariola:crazyeye:co za niespodziewanka:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]............................to ja...............zobaczyłam światełko i tak jakoś mnie ściągnęło[IMG]http://yelims2.free.fr/Demons/Demon50.gif[/IMG][/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]fajnie masz z tym szkoleniem..............też chętnie z Luśką bym jeszcze gdzies pochodzila bo to cykor jakich mało........ale............brak kupisów:razz::razz::razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]powodzenia życze[/COLOR][/B][/quote] to blask ktory ze mnie bije cie przyciagnal:grins: [quote name='apple']łał a gdzie to taka szkoła za darmochę.............. ja też kcem :multi:......................bo jak opisałaś Dealusia to ja żem Krosia jak żywego ujrzała :diabloti:[/quote] w Ober-Ramstadt.....ta darmocha to niespodzianka ale nawet jak by trzeba bylo zaplacic jakies ciezkie pieniadze to tez bysmy poszli bo ja juz sama nie daje sobie z nim rady.... a jak juz kiedys Dili zmadrzeje to przyjade do Jaworzna i spotkamy sie z Krosiem...z Katowic rzut beretem:razz: [quote name='agbar']bedzie maszerowal, nie ma zmiluj sie:evil_lol:[/quote]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:no super ...to ja już szczymam :kciuki:za Dilerka :loveu:chłopie weź się w garść i maszeruj do szkółki;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bedzie maszerowal, nie ma zmiluj sie:evil_lol:
-
A to ja:grins: i oznajmiam ze dzien dobry:grins:
-
o rany...ale sie z niego kocisko zrobilo..pieknyyyyyyyyyyyyy:loveu:widac ze mu dobrze i ze szczesliwy:loveu: zaraza jaka z tym spaniem:hmmmm:.....pierwszy raz od niepamietnych czasow wstalam po 9-ej:roll: czy Dili byl na posterunku rano?zostawilam mu wlaczonego laptpoka:diabloti:
- 78403 replies
-
dzien dobry...czytam sobie ze fot nie bedzie.... i dobrze:grins:
-
dzien dobry:grins: juz piatek....niebawe swieta....a ja ciagle nie mam prezentow co gorsza ..pomyslow brak...:roll:
-
Widzialam golaska:loveu:chyba lubi sie kapac?:lol: a w ogole to dzien dobry:multi:
-
Dzien dobry Madziu, przepraszam ze wczoraj nie odpisalam na twoj przemily post skierowany do mnie ale jak byc moze przeczytalas bylam wczoraj na szkoleniu z moim psem i tak jakos caly dzien myslalam o tym co on tam nawyprawia.Ale juz jestem i witam cie cieplo i serdecznie i z niecierpliwoscia czekam az wstaniesz mam nadzieje, ze radosna jak skowronek i wypoczeta. sciskam mocno Twoja Agnieszka
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
dzien dober:hand: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dobry pani porzadkowa:grins: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:...chimoczek ..jakby Ci to powiedzieć :razz::razz:....chimoczek się :cool1:.....wyprowadził :grins: ale zostawił dla Ciebie piłeczke :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] chimoczek sie wyprowadzil:crazyeye:jak tooo:placz::placz:ty mi chyba nie mowisz calej prawdy:placz:
-
Cos wam opowiem..... wczoraj Bartek w sklepie zauwazyl pana w kurtce reklamujacej szkole dla psow,zapytal czy pomoga nam opanowac naszego Dealera. Pan zaprosil nas na dzis zeby zobaczyc diabla ktory siedzi w naszym koondlu:)No to pojechalismy... Okazalo sie trafilismy do klubu owczarka niemieckiego:)Najpierw pan dlugo z nami rozmawial co mi sie bardzo podobalo,wypytal dokladnie co Dilski potrafi, jak sie zachowuje w konkretnych sytuacjach.Podobalo mi sie bardzo jego stwierdzenie ze pies w jego wieku juz sobie w glowie sporo poukladal i nie bedzie latwo ale wszystko jest mozliwe musimy tylko byc konsekwentni i jeszcze raz konsekwetni....nie skreslil naszego bydlatka od razu:) w koncu wyprowadzilismy bestie na ring:diabloti:panowie chcieli zobaczyc co bestia umie i jak zareaguje na innego psa. Na placu akurat cwiczyl policyjny owczarek...cuuudny:loveu:Dili oczywiscie pokazal klase:evil_lol:czyli zaczal sie miotac, rzucac i klapac zebami na lewo i prawo:evil_lol:....po chwili przyszla sunia ON i powtorka z rozrywki...:roll:na placu bylo kilku szkoleniowcow nikt nie patrzal na nas krzywo, kazdy usmiechniety tak wiec czulam sie calkiem spokojna:) na polecenie panow zaczelam lazic z Dilskim tam a nazad,pomiedzy ONkami, pare razy Dili probowal je pozrec ale nawet dosc szybko sie uspokajal ..ufff...bylismy na placu jakies 20 minut i padla diagnoza:cool1:..mianowicie nie jest tak zle, oczywiscie wzieli pod uwage to ze Dilski byl zestresowany, niepewny i na pewno w innych sytuacjach gdy czuje sie panem zachowuje sie gorzej ale powiedzieli ze damy rade.Musimy chodzic minimum 3 miesiace na zajecia po dwa razy w tygodniu i co najlepsze ..zajecia sa bezplatne:):jestem nieco dumna bo Dealer sporo umie i pokazal tam to, ladnie chodzil przy nodze, siadal, warowal i gapil sie we mnie:loveu:. oczywiscie poopowiadalismy sobie historie o tym jak to boxie nie lubia sie z ONkami ale to nic bo jeden z panow myslal ze Dili jest astem wiec ta historia go nie dotyczy.....:diabloti:ogolnie Dilus podobal im sie bardzo oni mi tez wiec zaczynamy po Nowym Roku...mam nadzieje ze nam pomoga, ich podejscie jest super,obejrzalam sobie jak Onki cwiczyly - podobalo mi sie.....a wy trzymajcie kciuki jak zaczniemy bo jak sie nie uda go troche uspokoic to ja nie wiem co ja zrobie...:shake: aha, nie potrzebuje kolczatki,lancuszka, halti,kaganca...nic oprocz jak mi powiedziano checi,spokoju,konsekwencji i duuuuzo milosci do psa:) i najlepiej byloby gdybysmy zawsze razem przychodzili tzn. ja i B. zebysmy obydwoje tak samo szkolili psa.... uffff to tyle ale sie rozpisalam...:oops:
-
przylazlam tylko oznajmic ze dobry wieczor:grins:
-
tak!tak!tak!.....owocki sa najlepsze:loveu:komu mandarynke albo jabluszko albo winogronko ...mam jeszcze ananasa ale ktos musi pokroic:grins:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:co niektóre się juz spotkaly ....i MILCZAŁY okrutnie :oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak a ja milczalam najokrutniej:grins: a tak w ogole to czuje sie nie wyspana:roll: Ale to pewnie przez to , ze prawie w ogole nie spała nie chce mi sie siedziec przed kompem , nic mi sie nieschce...... jestem zepsuta do szpiku kości :mdleje::roll: nie wypije kolejnej kawy bo mi braknie na rano:grins: [RIGHT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/RIGHT]
-
[quote name='apple']A tylko byś spróbowała:mad:[/quote] boshe....jakie te mlode matki nerwowe:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple']Ja zawsze mam racje!:razz:[/quote] przez grzecznosc nie zaprzecze:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
ooooooo gratulejszyn:multi: