Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Widzę że Pan Żaba lubi karmić Dilcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dzien dobry:multi::multi: chyba lubi..do czasu jak go pewnego dnia Dili dopadnie i sam sie nakarmi panem Zaba:evil_lol:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]noooo...ja tak :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale nic to ... musisz się przyzwyczaić że prawie w góry jedziesz :evil_lol::evil_lol:na święta ...[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noo musze majty cieple zabrac...najlepiej z golfem :roll:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:...a mialam .....:roll:....myślałam że się ucieszysz ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to kurde sie zdziwilas:grins:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1:....a u nas jest śnieg :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wcale mnie nie pocieszylas...:razz:
  5. cd. jesieni:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/e6c8f1e586452b35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/126/5fc83c513990c18e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/80/2b7a4353d328bfa4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/80/3be53a3152803c16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/80/3a7150e659ee1156.jpg[/IMG][/URL]
  6. jesien poranna dziesiejsza:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/126/ff8acb4a1f077c48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/80/f6b44927d21408e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/80/57c61f0d66fbe263.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Medorowa']Buhahahahaha Żabson jest nie zastąpiony buhahahhaa Doberek Agusiu:loveu::loveu:[/quote] dzien dobry Madziu:loveu::loveu::loveu: Pan Zabson opetal kogos w tym domu:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:wzrok pełen uwielbienia ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:wpadłaś powycierać ....:razz::razz:...jak miło :grins::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ales wymyslila:roll:.....ze milo to wiem:loveu::loveu: ale z tym wycieraniem to mi sie nie widzi:diabloti:
  9. czesc :grins: usiadz obok kompa albo za kompem:diabloti:
  10. dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, oto ja tadam:evil_lol:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zołzo :diabloti::diabloti::diabloti:dawa fotki ...bo Ci nożyczek nie pożycze :eviltong::eviltong:do zmniejszania [/B][/COLOR][/FONT][/quote] zmora zmora po trzykroc zmora:diabloti: pan Zaba dal Dilusiowi kubeczek po jogurcie do posprzatania:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/baf6063eff15e8d8.jpg[/IMG][/URL] oka w oka z panem Zaba:evil_lol:[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/126/8cdd5f1b88ce232e.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='zuzolandia']ooooooooooo wrocona wrocila w prawie samo poludnieeeee ihihihi witankooooooo[/quote] witojcie u nos:grins: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:a bendom foteczki ....:grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Bereczek :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie bendom bo nie chcesz mi ich pozmniejszac...................zmoro:diabloti:
  13. Klocusiowa jo cie witom normalnie fest:loveu: kurde..chyba tez sie przerzuce na nikona...zajebiste foty:loveu:i te kolory:loveu:wysylaj Pawca w teren bo z jego talentem to juz oczyma wyobrazni widze te foty...:loveu::loveu:
  14. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:...a za mna tęsknisz chociaż troszeczkę ......:grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bo jużem wróciła :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/RIGHT] [/quote] calkiem spora troszeczke:grins: ja tez jestem wrocona ze psaceru:) [quote name='zuzolandia']dobralnoc i dziendoberek ;-)[/quote] dzien doberek:grins:
  15. [quote name='majoka']Ty chyba faktycznie lewą nogą wstałaś, nie jedziesz czasem na swieta do Polski przez Krzewie???Tym razem tak łatwo Ci nie popuszczę, 35 min od Zgorzelca- ostatnio liczyłam:eviltong:[/quote] yhy....Bartek powiedzial ze jak zrobisz dobrego kotleta dla niego i Dliusia to nie ma sprawy...tylko nie wiem czy cie ucieszy wiadomosc ze mozemy byc w nocy albo jak kto woli nad ranem...tak kolo hmmm 1 -2 godziny:diabloti:
  16. a chcialam dobrze...naszykowalam te dwie tony prasowania ktore mnie straszyly od miesiaca , rozlozylam deske do prasowania, wlalam pachnaca wode do zelazka i .....h uj zelazko trafil:angryy:nie moglo mi od razu powiedziec ze nie dziala, ze nie bedzie dzis ze mna wspolpracowalo...teraz odechcialo mi sie wszystkiego...musze jechac po zelazko...zlosliwosc przedmiotow martwych kuzwa jego mac w kapok trzaskana:angryy:
  17. [quote name='apple']Dla mnie???:razz: Czego ? Prezentów sie boisz? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nie :roll:lazenia po sklepach z TZem.......:cool1:
  18. [quote name='apple']Dobra nikomu nie powiem;)[/quote] nie do ciebie pisalam:diabloti: ale jak juz wiesz to nie mow nikomu:razz:
  19. helollll....no to milego likendu ci zycze:loveu: my dzis wyruszamy na poszukiwanie prezentow...juz sie boje....:roll:
  20. [quote name='apple']Pociotkami mnie bedziesz straszyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: sugeruję :razz:[/quote] bo oni maja PSA....nie tak strasznego jak moj ale maja :diabloti:
  21. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cześć Aguś :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc Madzialena:p
  22. w tajemnicy ci powiem ze ja tez:loveu:
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]torbeczko moja... powiedz mi że tęsknisz za mła... to ja ci powiem że tęsknie za TŁA :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale tak publicznie:razz::oops:...........................no dobra ..tesknie za tla..bardzo....:oops::loveu::loveu:
  24. [quote name='apple']dlaczemu?:roll:[/quote] zobaczysz dlaczemu:eviltong:....w Jaworzenie moj kolega malz ma ciotke i kuzynki...wiec UWAZAJ:diabloti: [quote name='apple']Nic nowego:cool1:[/quote] czy ty mnie cos sugerujesz:razz::evil_lol:
×
×
  • Create New...