Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='jonQuilla']:roflt::roflt::roflt: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hahaha[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zaje2bista mina Pręgusa [URL]http://images29.fotosik.pl/127/e2bd99738d8e38bc.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='evaxon'][URL]http://images29.fotosik.pl/127/e2bd99738d8e38bc.jpg[/URL] :grin: jaka minka witanko:multi:[/quote] bosh..jak wam niewiele do szczescia potrzeba:diabloti:
  2. [URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/bel4.jpg[/URL] :crazyeye:....cliczna:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. masz racje Magadaleno...nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll::oops::oops::oops:no co ty ...nie byda tu girami śmigać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] smigej....mosz moje pozwolenstwo:grins:
  5. pies od doopy strony:grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/127/0b54c56be7fe31ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/127/a08bc4ab7037dab1.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images29.fotosik.pl/127/e2bd99738d8e38bc.jpg[/URL] noo komu siie cosik niepodoba??? zara w morde leje !!! hihihihihiihihihihihiihihi[/quote] no bo to jest pies zaczepno obronny:diabloti: on zaczepia ja go bronie:cool1:
  7. [quote name='Vectra']kochana , ja mam wszystko co sobie życzysz .. kapok ,a nawet dwa :diabloti:[/quote] nooo ten drugi dla ciebie:loveu::loveu: kiedy dostane jacht do kompletu:razz:
  8. moj przystojniak:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/127/412b65e13989df36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/3dbcfce6e9efdf8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/127/e2bd99738d8e38bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/127/c08149780c2cf403.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/81/2cd01d656cbcd6b8.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='zuzolandia']ihihihihih to dobrze Alutkooooooooo !!!!!!!!!!!!!! trza nom naloc po wscieklym psie hihhihih[/quote] mam jednego wscieklego psa....ale bardziej do gryzienia tylko chudy kurde....:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: co ty mnie insynułujesz :razz:.............:roll:................:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]W kawie była.......kawa .....woda......cukier był .....łyżeczka też była :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaaaa cukier zabija...cukier to biala smierc...:diabloti:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tańczymy labada labada labada....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tańczymy labada małego walczyka :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tańczą go boxery boxery boxery[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tańczą go boxery i żaby tańczą teżżżżżżżżżżżżżżżz[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images27.fotosik.pl/127/11f7cd6214de05c5.jpg"]http://images27.fotosik.pl/127/11f7cd6214de05c5.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] buhahahahahaha co bylo w tej kawie??:evil_lol:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tańczymy labada labada labada....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tańczymy labada małego walczyka :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images27.fotosik.pl/127/11f7cd6214de05c5.jpg"]http://images27.fotosik.pl/127/11f7cd6214de05c5.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] wscieklyscie sie czy co:diabloti: to se tanczcie ja popaszcze:grins:
  12. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ja piłam ....kaff :roll:...a ty masz czkawusię :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ha ha ...a to co za wzierzątko :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/81/95540c59206327cd.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zmęczyłas już te papierzyska :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] to jest kangur polny:diabloti: papierzyska wont!!!! [quote name='zuzolandia'][URL]http://images27.fotosik.pl/127/11f7cd6214de05c5.jpg[/URL] hihiihi tanczymy labada labada labada malego walczyka hihihihihi[/quote] ja bym powiedziala ze to raczej jakis paralityk:evil_lol: [quote name='Vectra']pocałuj żabkę w łapkę .... cmok cmok witaj ukochana córko :diabloti:[/quote] masz kapoczek dla mnie:razz::diabloti:
  13. pokrak:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/127/11f7cd6214de05c5.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Lubię zdjęcia w ruchu :) [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images33.fotosik.pl/81/b64cecfa1fd8908a.jpg[/URL] hop :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ja tez lubie..tylko mi nie wychodza....ale sie kurna naucze:diabloti: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images33.fotosik.pl/80/2b7a4353d328bfa4.jpg[/URL] uuuuuuuuuuuu a u nas to relikt przeszlosci ihiiihih [URL]http://images32.fotosik.pl/80/baf6063eff15e8d8.jpg[/URL] pan JABA jest debesciarski hihih i nie jest cham co wszystko zre sam hihihih[/quote] noo niechby zezarl sam:mad::mad:
  15. [quote name='madziasto4']DON to długowłosy owczarek niemiecki.[/quote] [quote name='Guciek'] Agbar - długowłosy ON ;)[/quote] wielkie dzieki dobre czlowieki:loveu:
  16. [quote name='zaba14']agbar Twoj boks rzeczywiscie jest szczuplutki ale taka jego natura widocznie ;)[/quote] a ja sie balam ze po kastracji bedzie tyl i tyl az peknie:evil_lol:jak na razie mu to chyba nie grozi...on naprawde je jak smok ale tylko tyle ile moze...na szczescie:cool1:
  17. [quote name='zuzolandia']no o tym od Klockowej co go pozyczyla od Alutkowej a jo go dostana do poglaskania na spola z JOLA o ile bydymy warowac pod drzwiami u Pawcia na parterze w grubasnych baciorach...........ufff............[/quote] ales natrzaskala ta jadaczka:diabloti: Ala..haloooooooooooooooooooooooo ile ty tych kaw pijesz??:evil_lol:
  18. ale sie porobilo:evil_lol: Anashar ja nie kumata taka ...co to jest DON?? ON wiem :oops: i w temacie troche..ja patrzac na Dealera widze szkape taka chuda a wet i wiekszosc ludzi twierdzi ze ma on calkiem ladna sylwetke, faktem jest ze Dili ma sporo ruchu ale tez duzo je...nie ukrywam ze go podkarmiam:diabloti:bo lubie i nikt mi nie zabroni:evil_lol: wiec moze czasem to nam wlascicielom sie wydaje ze nasz pies jest za chudy badz za gruby i tu za przedmowca powtorze ze moze wtedy warto wybrac sie do weta i skonsultowac a i wet mysle niejednokrotnie pomoze nam psa odchudzic badz''zgrubic'';)
  19. macie troche dzisiejszego Dilika...foty nie za piekne ale lepsze niz nic:grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/126/3d2366feb38307e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/b64cecfa1fd8908a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/81/95540c59206327cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/81/3b706da92dd799b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/707a096650c85b6f.jpg[/IMG][/URL]
  20. poscik sie zdublowal:grins:
  21. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]w końcu obie strony muszą czerpać jakieś korzyści :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Pan Żaba ma przyjemność z karmienia Dilera a Diler będzie miał przyjemność pożreć Pana Żabe :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ani mi nie mow ...TZcik by sie zaplakal:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:i na watolinie :razz::razz:....oraz kapelusz z rękawami ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz spakowane:grins:
  22. [quote name='Vectra']Dziś to ja ci mogę kochana moja i gwiazdke z nieba i co tylko chcesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ostane sie przy kapoczku :loveu:
  23. [quote name='Vectra']czego znowu chcesz :diabloti: jeszcze ci mało ? nie kupie ci jachtu bo zabrakło :diabloti:[/quote] to kapok moze chociaz ...na poczatek:loveu:ploooooseeee:loveu::loveu:
  24. kup mi tez....mamusiu:loveu::loveu::loveu:i wroc:loveu::loveu::loveu:
  25. gdzie sie caly dzien wloczy heeeee:razz:
×
×
  • Create New...