-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='iwop']no bo juz miałam się obrazic i opuścic wątek :mad:[/quote] nie opuszczaj......ale jak bardzo chcesz to mozesz sie obrazic:diabloti:albo lepiej sie wyzyj na uczniach:loveu:
-
[quote name='iwop']agbar to do mnie?:stormy-sad:[/quote] alez pani psorko..gdziezbym smiala.....:diabloti:to do tej starej kangurzej torby Klockowej:evil_lol:
-
Ewcia...psy cie pozarli????
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czesc matka:cool1:.......nudy......trza cos zrobic:diabloti: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
dzien dobry:grins:...........i na razie tyle:roll: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Cze Piękna :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Kawa raz :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2:....to dla Ciebie , Mnie i Klocusiowej bo Ona tysz wiecznie na rozruchu :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie zapomnialas o kims......:cool3:........:obrazic: czesc Jabluszkowa:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='iwop']Pierwszy raz jestem na twoim watku :) Sliczny ten clockwork! On taki morderca jak i ty "dziwnie" wygladasz Madzia :bigcool:[/quote] buhahhahahahha:evil_lol::evil_lol: Chlorkowa.....czesc stara chora pomarszczona torbo:loveu: EDIT: bo iwop mi tu piorunami grozi z niebios....wyjasniam: powitanie jest dla Chlorkowej....:)
-
dzien dobry:grins: nadrobilam...gaduly pieronskie:diabloti: [URL]http://images25.fotosik.pl/144/6143113927d41908.jpg[/URL] nieboooo cuuuuudneeee:loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='ferraribox']:multi::multi:Cześć:multi::multi::multi:[/quote] witaj ferrari:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]i ukręcimy nóżki :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i wyrwiemy raczki:multi::multi::multi: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]cześć porzyczę wam swojego dobrego nastoja :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nic mi go dzisiaj nie zepsuje:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czesc Jablkowa:loveu: cos taka radosna??:loveu:
-
[quote name='iwop']Jak to planowała ucieczkę...? :crazyeye: ja nic nie wiem...:oops:[/quote] Iwonka kochana moja dont panik...nawiazalam do tej foty na ktorej Figulec siedzi wpatrzona w szybe....buhahhahahaha odstresuj sie aniele nasz :loveu: juz nie bede zartowac...nigdy.....przyrzekam
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nic... bo mam problem z połykaniem :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyyyyyyyyyyy...zakrztusilam sie:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:eviltong::eviltong::eviltong:siem kąpałam ...:eviltong::eviltong::eviltong:....a złemu nastrojowi kategoryczne NIE :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a jak przyjdzie...to wydlubiemy mu oki:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:splat: o dżisys...to temu tak sie doopiato czuję :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] sie nie czuj....sie umyj:grins:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie widziałaś chyba jęzora Ozziego od Alicji.....:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]powiedziałam jej że bedzie ślunska dziołcha i że bedziemy sie widywać :diabloti: i że sie mnie nie pozbędzie :eviltong::diabloti: i bedzie musiała oglądać mój szpetny ryjok czy tego chce czy nie........ :eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo to sie nie dziwie ze planowala ucieczke:diabloti: KCM:loveu:
-
kra kra kra kra gawronku:diabloti:
-
Klockowa cos ty jej tam za swinstwa szeptala do uchola ze sie odwrocila i nie patrzala na ciebie nawet:diabloti::razz:
-
witam wszystkich:p wiecie ze wedlug naukowcow dzis jest najbardziej dolujacy dzien w roku?? tak zwany Blue Monday....zycze wam zeby u was tak nie bylo:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nio cio .....:oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]boś wykorzystała moją 1/3 muska ...stąd zbieżność skojarzeń :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaaa na pewno stad:grins: [quote name='Paula_']:hand: :loveu:[/quote] Paula...ales ty rozgadana:diabloti::loveu:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Łoooo Wielka Ago właśnie uświadomiłam sobie żem dzisiaj u cię jeszcze nie była - pokornie prosze o wybaczenie:modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ulaskawiam cie....:grins: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:oops::oops: a ja przeczytałam .........bąki puszczać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] a jak pisalam tego posta to chcialam dopisac zeby nie mylic z puszczaniem bakow....:roll:
-
witam w ten cieply hmmmm wiosenny wieczor...wiosna chyba juz bo drzewka zaczynaja paki wypuszczac.....:loveu:
-
czesc ludziu:grins:
-
czesc Monisia.....wyslalam ci zaproszenie na naszej klasie:razz:
-
witam....w koncu pozegnalam milych:roll:gosci....drzwi mi sie kurde dzis nie zamykaly a nie przypominam sobie zebym robila dni otwarte:evil_lol:
- 78403 replies
-
Madzia jak ty to pieknie napisalas......az sie wzruszylam a wiesz sama ze mnie ciezko czyms sie przejac.....