-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/f94df70b60cd4300.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/158/9aac687968411cdd.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/158/c8eeadd9a19a1760.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/142/737f6b1ef94e4d8f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/a342f7fdb8f1296c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/158/de997a1c7e9f8697.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][CENTER]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [/CENTER] [/quote] i ty Brutusie.....:obrazic:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A ja okazuje miłość na codzień i 14 lutego TEZ. Ja lubiem to święto:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Aguchna niepoprawna politycznie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czesc Dzapkowa:loveu::loveu: a ja wyrazajac moje uczucia do was dam zaraz fotki o!:loveu:
-
[quote name='Medorowa']Ponoć pies upodabnia sie do właściciela:diabloti: [URL]http://images32.fotosik.pl/142/69cd95fe3fea7178.jpg[/URL][/quote] noooo dlatego mam takie zgrabne udka:diabloti::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wodą ....czy potyrpać za szyjki :hmmmm: :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] jesli mam jakis wybor to poprosze o mizianko po pleckach:grins:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale się czepiły :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dobrze ze nie..sczepily:cool1::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Martinee']ja też nie lubie tego świeta ale zrobiłam wątek na dogo gdzie można składać życzenia najlepszym przyjaciołom za to ,że są z nami :)[/quote] Brawo za pomysl:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool2: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ja też dziś nie dostanę Walentynki od Mojego TZta ....ale nie dlatego że mnie nie koffa czy nie szanuje :cool1:...u nas w domu nie ma tego święta ;)...ale MY się koffamy mimo wielu przeciwności losu całe życie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] My tez nie obchodzimy.....a wlasciwie staramy sie miec dzien zakochanych co dzien lub prawie co dzien, bo jestesmy normalnymi ludzmi i tez czasem na siebie powarczymy:evil_lol:Ja dostaje co dzien Walentynke czyli kawke do lozka-czy to nie cudowne wyznanie milosci? Ze chce sie mojemu chlopu co dzien od ponad 4 lat robic mi rano kawe-choc to on idzie do pracy a ja zostaje w domu??:loveu:I moim zdaniem takie drobiazgi to najwspanialszy sposob wyrazania milosci.Nie wystarczy mowic ze sie kocha trzeba jeszcze TO pokazac:)
-
[quote name='lolka75']...tja....blizej:obrazic:...a jak auto mam zatankowane, dzieciaki zapakowane i juz mijam granice dojczlandow to sie okazuje ze ciastka zjedzone:bigcry::evil_lol: i trawke skubie ile chce..kopytka niosa mnie..... beee beee beee:loveu:[/quote] a ja to normalnie mam rzut beretem moherkowym do piekarni....moge cus zakupic :diabloti:kiedy bedziesz:razz::razz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: chcesz opowiedzieć o swoich egzystencjonalnych kłopotach :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]już Ciem widzem suonce :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] o kurna jakbym ja zaczela gadac o moich klopotach egzystencjonalnych to bym miesiac pisala....pamiec serwera by nie wytrzymala:diabloti: [quote name='Martinee']hihihih posłuchamy :D:D:D[/quote] lepiej nie:evil_lol:to grozi utrata zdrowych zmyslow:evil_lol:
-
a teraz bede niepoprawna politycznie:diabloti:kto ma mnie na liscie gie gie niech spojrzy na moj opis.....:cool1: NIE LUBIE WALENTYNEK...dziwne no nie? Sporo roznych swiat przylazlo do nas ze zgnilego zachodu i Walentynki sa jednym z tych ktore przyprawiaja mnie o mdlosci:cool1:.Lacze sie w bolu z tymi ,ktorzy sa samotni i dzis nie dostana nawet glupiej kartki-a wiem ze sa takie osoby niestety.Po za tym JA wyznaje zasade ze milosc nalezy okazywac kazdego dnia,a nie tylko jeden dzien w roku wylazic ze skory a na drugi dzien znowu ''zupa bedzie za slona'' a ''futro jest sztuczne''. Ci ktorzy jakis czas temu-konkretnie w listopadzie przeczytali u mnie na blogasku moje wyznanie zwiazane z pewnym wydarzeniem-mysle ze sa w stanie mnie lepiej zrozumiec:). Podsumowywujac moja wypowiedz chcialam tylko zacytowac: ''Spieszmy sie kochac ludzi..tak szybko odchodza''....ale pamietajcie CO DZIEN....to naprawde nie boli mowic najblizszym ze sie ich kocha ,lubi i szanuje. Milosc to najpiekniejsze uczucie i trzeba je pielegnowac:loveu:Zeby nie byc nieczula maupa zycze Wam wszystkim MILOSCI. I pamietajcie ze nawet najbardziej wytrzymaly kwiat uschnie jesli bedzie sie go podlewac tylko raz w roku:p KOCHAM WAS MISIE:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Widzialam Dilerka z tyłu i z przodu i w ogóle piekny jest:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] i w ogole to wiem:loveu:jaka pani taki pies:loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ślę buziaki walentynkowe :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3453/taddy1zf0.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] mersi:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: ...ka żeś jest ....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no przecie widziałam że kaś depcesz ...i laczki Ci stukają o zol:razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Bereczek Ci chcę rzec :loveu::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] slepos jest abo co:razz:tukej zech jest.....i witom cie rybenko :loveu: [quote name='Martinee']Zapraszam na chat z okazji walentynek link prześlij go dalej [URL]http://www.dogomania.pl/chat/flashchat.php[/URL] i sama wejdz[/quote] dziekuje za zaproszenie-nie skorzystam:diabloti: [quote name='lolka75']dzien dobry:loveu:...... jak sie spalo:loveu::cool3:??[/quote] sie spalo......krotko:grins:...ja chyba cierpie na jakis rodzaj bezsennosci....o ktorej bym sie nie polozyla zrywam sie bladym switem i potem mam problemy egzystencjalne:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jak nie ....a MY :razz::razz:czyli Ja i Klocusiowa :grins::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] phiiiii do mnie ma blizej:diabloti:
-
czesc torbo kangurzasta:loveu:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wiedziałam , że ktoś go zainspirował Tym pomysłem :diabloti:....bo jakaś dziwna zbieżność w czasie była :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] zupelnie nie rozumiem o czym ty do mnie rozmawiasz:diabloti:ale jakby jakies insynuacje tu wyczuwam:cool1: [quote name='lolka75']beee beee beee.... baranek trawke zre:multi::diabloti: witaski Dilerowa:loveu::multi:[/quote] jak dobrze byc barankiem...wybiegac na polankeeeeeee:evil_lol:
-
dzien dobry Alunku moj najmilszy:loveu: [URL]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/MMM3.jpg[/URL] rzucilo mi sie w oczy ze Ozzy sie BAAARDZOOOOO ucieszyl z wizyty takiej lasencji:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='apple']:calus: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]siem wzruszyłam:placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie slimtaj:diabloti: przylazlam ci powiedziec ze dzien dobry:loveu:
-
czesc Sliwko Robaczywko:loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc Zonkilku....:multi: Wisz Irlandia to tak jakby dalej od Polski ...a w tym jakze cudnym kraju:roll:w ktorym mieszkam ,urzedniczka ,ktora mnie ostatnio meldowala nie wiedziala ze Polska nalezy do EU....:diabloti: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a gdzie proponujecie ....bo TZ chciał na Wyspy Owcze :razz:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] meee meeee meeeee kopytka niosa mnieeee:roll::diabloti: dobryyyyyy Lolkowa:loveu::multi:
-
[quote name='lolka75'][URL]http://images34.fotosik.pl/142/9fc8639fb06dbbd4.jpg[/URL] jaka fajna doopecka:loveu:..... piekny piesio....no to jak mam nie nadrabiac (choc i tak bym nie zgupla bo mam to juz za soba:diabloti:) to prosze mi powiedziec ile toto piekne piesisko ma roczkow:loveu:[/quote] uprzejmie informuje iz toto w kwietniu ma 3 urodzinki:p
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:roll:..........za łatwo wybaczam:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i za to cie koffam:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Phhhiiiii[/COLOR][/FONT][/B]:obrazic:[/quote] nie phihaj...foty ci dalam:razz: