Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/IMG]dostąpiwszy zaszczytu ;) , powitawszy :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dostapiwszy jak cholera:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ja jej się zaraz wymocze w mojej kawie [IMG]http://www.pic4ever.com/images/shrk.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] eeeeee...Jabkowa...rybka cie goni:roll:
  2. oznajmiam iz sie wykopalam:roll:zaraz przyjedzie Beeeeeeeeeeee:diabloti: i tak sobie mysle czy moze ,zeby zredukowac jego doznania z rana nie pocukrowac zupy:hmmmm:
  3. czesc rurenko:loveu: ty juz wiesz co:cool1:
  4. uprzejmie informujemy ze z przyczyn niezaleznych od operatora nastapil krytyczny blad systemu.....prawdopodobnie glownym winowajca byl niechciej.Niechciej jest wirusem rozprzestrzeniajacym sie kazda mozliwa droga,wyrzadza czasowe ale dosc powazne uszkodzenia -UWAGA- takze w zyciu rodzinnym.W razie gdyby osoba o nicku Agbar nie pojawila sie w ciagu najblizszych godzin prosze wezwac policje, brygade antyterrorystyczna,straz pozarna oraz lesna.Pierwsze pytanie jakie powinna zadac ekipa sledcza skierowac prosze do TZta wyzej wymienionej.Prosze dowiedziec sie czy NAPRAWDE to ze zona posolila mu kawe bylo powodem do wrzaskow z rana i zakopania jej zwlok w nieznanym miejscu????????
  5. potem...potem sprobuje zrozumiec o czym wy tu piszecie:roll: na razie z powodu iz wiosna zatrzymala sie w rozwoju ogarnelo mnie zmeczenie ,zniechecenie i jakis brak sil witalnych.Wyczuwam ze znowu zamieszkal ze mna niechciej, nie wiem gdzie sie skryl ale patrzy na mnie i prawie slysze ten szatanski chichocik....Saczy cichaczem do uszka nieprzyzwoite propozycje...mowi do mnie zeby NIC ale to NIC nie robic,ze lozeczko takie wygodne a kawka taka smaczna,ksiazeczka samotna na szafce nocnej lezy....strasznie kusi ten niechciej....Ale bede twarda,bede walczyc....a na razie prosze mnie odrobaczyc i zahibernowac.
  6. chyba zaraz jade...malowac bede:cool1:wczoraj mi nie wyszlo tak jak chcialam i musze poprawic:)
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:...........no i jeszcze kabelka ciągnąć będą :oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak lubia:razz::evil_lol:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no to już przesada ....jakbyś mieszkała na księżycu to rozumię kosmiczne pieniądze :diabloti:...ale w chmurach :hmmmm: .... ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to pewnie przez to ze do chmur daleko i kabelka wiecej musza pociagnac:evil_lol:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a w chmurach :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a co? nie zasluguje na to by mieszkac w chmurach:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale fajnie bedziesz se mieszkać :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] se bede....jak mnie przeprowadzka nie zabije.... wlasnie walcze z firma telefoniczna:mad:bo se zazyczyli za podlaczenie kosmicznych pieniedzy:mad:zaraz mnie rozniesie:angryy:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: fot czy domku :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. ale o! tam ci on jest ten domek:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/162/c30d8bd02287444e.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]domek na zewnętrzu ...i ogródka poproszę :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ni ma:cool1:
  13. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No na to wyglada......poznikały kajś te dziouchy :niewiem:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] poszly se od nas....ino Alicja sie przebudzila:p
  14. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaa:roll:.................no ale miejsce cudne :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] zgadzam sie z toba:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]dzień dobry przyszłam powiedzieć :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]domek chciałam zobaczyć .....lasek mam taki sam :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] domek......yyyyy.....mam pare fot srodka w remoncie...sces:razz:
  15. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To z niewyspania :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] o biedna ty moja.... czy my tu same na dogo jestesmy:hmmmm:
  16. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]dopszzzzz :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] oka ci sie przewracaja:diabloti:
  17. czy ty sie dobrze kochanienka czujesz:cool1:bo ja sie martwie o ciebie......chcesz o TYM pogadac:razz::diabloti:
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......................nie wiem co powiedziec:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bylo bardzo wymowne:evil_lol:juz nic nie dodawaj:evil_lol:
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Aga fantastyczne miejsce - na prawde .......tylko gdzie ty bedziesz świeże bułeczki kupować jak mówisz że tam nie ma piekarni :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dla tego miejsca gotowa jestem jesc suchy chleb:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a tak powaznie...kupuje sie zapas buleczek ktore sie samodzielnie w 10 minut piecze w piekarniku i co dzien sie ma swieze pieczywko:pa w ostatecznosci wsiada w autko bladym switem i te marne 5 czy 6 km jedzie po chlebus:lol: albo sie wysyla dobrego kolege meza:evil_lol:
  20. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Byki?:crazyeye::diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jak dobrze sie bede uczyc to i byka nie oszczedze:diabloti:
  21. i droga do domu... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/149/df9b2f8ba63d3c6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/149/d04de2a7fc6d4373.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/162/58ba66ea0cb14aa8.jpg[/IMG][/URL]
  22. a za drzewkami.....ukryta wioseczka....:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/161/f2b65b1f0de83b55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/c5d63b03e397d64a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/148/e766a02d97f26f4f.jpg[/IMG][/URL]
  23. zdjecia STAMTAD:loveu::diabloti: drzewka.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/161/7ddfe71662d310a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/160/b44bec59c9eaadf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/162/ff09b1fba9780d99.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='apple'][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_68.gif[/IMG] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]się zrelaksuj :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zrelaksuje sie pozniej jak bede malowac:evil_lol:
×
×
  • Create New...