-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
czesc smazona Japkowa:loveu:
-
i jeszcze piesek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/af22a92a74f67be1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/73114493d6141d74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/56f5c7e35eabd732.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/859c817087028f27.jpg[/IMG][/URL]
-
Japkowa cos dla Ciebie:loveu::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/b5c5d26343908ae8.jpg[/IMG][/URL]
-
jestem jakby na chwilke.Mialam goscia a teraz jade do sklepa:roll: macie tu ode mnie na znak milosci i pokoju fotki ze wczoraj:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/165/de53b870d2536612.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/63f87dd70722f2f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/7cba60febb4db809.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/365170723b0549ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/2a999284a30769e1.jpg[/IMG][/URL]
-
czesc Lollowa:multi::p
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]pieprząca wieczorem :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] noooo powszechna inwigalacja normalnie...:roll::diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przysięgam że jesteście AAANORMALNE!!!! :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]że WAM sie chce .... :crazyeye::crazyeye::shake::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] to samo mysle...ONE som aaaanormalneeee i ze ONYM sie chce:grins:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/163/52584135e3788539.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]pies myśliwski :p...powinien mieć ze sobą żubranko :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images32.fotosik.pl/152/67d150dc7595f1ed.jpg"]http://images32.fotosik.pl/152/67d150dc7595f1ed.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] zubranko chwilowo zajete...to znaczy ciagle jeszcze zajete:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no woda u nas leci to siem oplumkasz [IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/SeLaver.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] aaaa to do ciebie mam uciec??:loveu: [quote name='lolka75'][URL]http://images33.fotosik.pl/153/6a5834850020a766.jpg[/URL] piekny, zdziwiony pycholek:loveu:..........[/quote] Piekny jak poranek wiosenny:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']No to jestem na sekundkę ;) U nas nic nowego :) Znaczy jest kilka nowości ,ale to tam nieistotne :diabloti: znaczy ani dzieci ani nowych psów nie będzie :mad: Internet mi się znowu totalnie zwalił i działa mi znowu jedynie gg , jutro po raz ostatni dzwonie by coś z tym zrobili , jeśli nadal będzie lipa , to za możliwość posiadania gg nie będę płacić 100zł i zrezygnuje ,a że to jedyny dostawca netu dochodzący do mojej wsi , oznacza , że będę pozbawiona tego dobrodziejstwa. Z moim tatą tak sobie , ale na jego życzenie ,ale myślę , że wiadomości jakie dostał w ostatnim tygodniu trochę dadzą mu do myślenia .. (zmarło nagle jego dwóch kolegów ... w poniedziałek jeden , wczoraj drugi) Zdjęcia mam ,ale nie da się tego wysłac na żaden serwer .... wejście na dogo graniczy z cudem .. tak wiem znowu to samo !!! wieś , jak ja ją kocham za to. Psy dzikie zniknęły ... czyli być może moje modlitwy się ziściły .. lata tylko ruda cholera .. jej kompan którego szczególnie nienawidzę .. zniknął Aśka , ja też patrze tylko na dobro moich psów , mam w d*** inne ... gdyby mojemu psu jakiś kundel chciał zrobić krzywdę , zabiła bym gołymi rękami ... I myślę , że każdy tak robi tylko nie każdy ma odwagę na dogo się przyznać ... pusty śmiech mnie nieraz ogarnia jak czytam na wątkach lincz na kogoś kto użył gazu lub buta gdy ratował swojego psa ... Gdy ta ruda gruba suka chciała mi się wbić na podwórko i zeżreć małego Frania , prawie byłam gotowa puścić Kano by ją rozszarpał :evilbat: a kamieni ile użyłam to nie będę wyliczać , tak czy inaczej na mój widok ten stwór ucieka szybciej niż widzi. Dobro moich pupilków ponad wszystko :diabloti: Ja już za wiele lat ratowałam luźno latającym psom życie ... żeby ich Kano nie pożarł ... a te głupie same się pchały w objęcia śmierci. Niestety u mnie SM ma zakaz wjazdu , bo oni tylko w mieście mogą działać.Ale podobno za rok też będę już w warszawie mieszkać .. nie cieszę się , wole by moja wieś była wsią poza warszawą ... Na fundację Sandry już za głosowane :) Tej kobiecie należy się szczególna pomoc , za to co robi !!!! a robi dużo :) Kasiu było przyjechać :D Ja jestem w dzień w domu .... od 16 trudniej mnie złapać ;) a z opowieści z dreszczykiem :hmmmm: no w sumie jakoś spokojnie ostatnio u mnie :) jedynie kilka dni temu , jak nie było mnie w domu , Kano użył swoich 42 ostrych zębów i sprawdził jak mocnym facetem jest Rafał :diabloti: trochę mu rękę poszarpał ;) na prośbę by Kano poszedł na miejsce , Kano powiedział stanowcze NIE , ale Rafałek potrafi sobie poradzić z niegrzecznym pieskiem :diabloti: Pozostałe zwierzątka mają się doskonale .. terierrki roznosi energia , wiosne chyba czują >klementyna odkryła nowe powołanie , zapragnęła przekopać się do chin .. ale przynajmniej jak tak z godzinę dziennie pokopie jame to śpi jak zabita .. Franio powrócił do nałogu piłkowego , a w Lalke wszedł nowy bóg i z leniwca pospolitego zrobił się mega aktywny pitbull .. Wykończą mnie one ... No dobra , przeczytałam sobie o aktywnych ... by je psychicznie męczyć hahahaha nie da się !!!! robiłam im ponad godzinne treningi posłuszeństwa .. ja miałam dosyć ,a one jeszcze dwie godziny musiały to odbiegać :diabloti: teraz koniec z naukami ... jednemu daje coś w ryj ,a reszta go goni , po ponad godzinie pościgu i ucieczki robią postuj na łyk wody ... potem jeszcze kolejka godzinna i dopiero można iść do domu ... oczywiście po godzinie odpoczynku są gotowe od nowa !!!! Klementyna jest niezniszczalna i chuda.Ostatnio sąsiad się mnie pytał czy reszta psów jej jeść nie pozwala bo one takie pełniejsze ,a ona taka koścista. Odrobaczyłam , wciskam żarcie jak w indora , trzy razy dziennie , zupy , kluchy , mięso , karme ... nawet pół kilo nie przytyła !!!! jedynie czym wiecej żarcia , to ona ma więcej energii.Czasem mam ochotę ją związać i powiesić na żyrandolu ,a co najgorsze Franio jej wtóruje ,a do tego one Lalke ze sobą wszędzie .... Kano nie daje rady .. on to ze 20 minut i pada na ryj :( Ajdulinda , no kolejne kamikadze , niezniszczalny potwór .... ale w końcu mój TZ dojrzał do decyzji , że trzeba jej kolege sprawić , więc czekamy na małe CAO :) ale to pod koniec roku lub na początku przyszłego ... mama jest tylko teraz tatuś odpowiedni poszukiwany. Kot , żyje ...... i znowu zaczął intensywnie polować ... co dnia mam przed domem stos piór po jakimś ptaszku .... nie musze wam mówić że go nie cierpię :mad: Ja też żyję , mam znowu grype , przez tą bandę debili , bo muszę marznąć codziennie na spacerach .....[/quote] achhhhh:loveu:z kazdego fragmentu wyziera milosc:loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti: -
pies zmeczony malowaniem:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/163/dab343828fbb7820.jpg[/IMG][/URL]
-
niespodziewanka numer zwaj:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/153/6a5834850020a766.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/163/e667757d1f0c1f99.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jak uciokniesz to wiesz gdzie masz biec :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a masz [IMG]http://yelims5.free.fr/Sport/V%E9lo.gif[/IMG]będziesz szybciej [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ale czy ja sie nie spoce jak bede tak gnac:hmmmm:...pocenie sie jest takie niehigieniczne:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zamknięte ....ale za plecami mam lodówkę [IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/AllerDansLeFrigo.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] w takim razie zamknij lodowkie:roll:
-
niespodziewanka:grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/164/2ac4adcb8a347bc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/152/67d150dc7595f1ed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cześć soląca z rana a cukrząca po południu [IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif[/IMG][/B][/COLOR] [/quote] cuesc dziewczynko z kokarda:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]aaa z tej :razz::razz:...posłódź ...tak zrób :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] tak zrobie...i uciekne z domu:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz: z tamtej kaszki :roll:......[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=red][B]możesz posłodzić :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/quote] nieee,nie z tamtej i tej:diabloti: poslodze:roll:
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::mdleje::scared:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no popatrz....ja też czuję czyjś oddech na ..... plecach [IMG]http://www.pic4ever.com/images/230.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] zamknij okno:diabloti:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nie no co ty ....a śmietanka :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no to trzy ciecze:grins:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a jaka zupa :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] krupniczek:razz::razz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: tysz to zauważyłas :razz:....mówiłam ...ONE som wszędzie [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ....ONE mnie przesladuja....gdzie nie zajrze tam ONE:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to nie Dżapkowa :razz::razz: to Nasza Madzia :roll:....Dżapkowa do cieczy rekinię wpuściła :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale ze jak to:hmmmm: rybek w cieczy???jedyna ciecz no moze dwie ciecze dla rybkow to ocet albo sos pomidorowy:diabloti:
- 78403 replies
-
Ja tylko chcialam uprzejmie poinformowac ze ONE to som:grins: