-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
przyszlam se wziac kreche....znaczy na kreche:roll:
-
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie no... z tym to przesadzili to fakt... ale taki jest człowiek.. chwilowa euforia i w tym właśnie momencie stanął by na głowie ... żeby podziękwać...pies nawet kiełbase dostał.. :multi::multi: ciekawe co je na codzień :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] i to nie byle jaka kielbase.....slaska dostal:loveu:
-
cos nie wyglada Tigrunia na uradowana twoim powrotem:diabloti: [URL]http://images30.fotosik.pl/166/969e3726c799a926.jpg[/URL]
-
dzien dobry rurociagu:diabloti::loveu: a mnie rozbawila do lez informacja o tym ze chca suni pomnik postawic:roll: tak troche ironicznie to napisalam jakby kto pytal...zamiast marnowac kase na *******y lepiej by pomogli paru bezdomnych psom....
-
sodomia i gomoria:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'] [COLOR=darkred][B]a przepraszam bardzo ta koleżanka Kasia nie ma rodziców??? żeby sama po nocy z policją się użerać i jakąs wścieknietą babą[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]niechby do moich dzieci przyszli:mad::mad::mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]jak można po nocy dziecko nagabywać???[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]chcą przyjść???niech przyjda z nakazem :angryy::angryy::angryy:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i jeszcze Luske bym nie zamknęła niech se szczeka:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] podpisuje sie pod slowami Bei:cool1: a tak w ogole czesc ty przetrzymywaczko uciekinierow:loveu: -
A jam tu byla....i wydawalo mi sie zem nawet cos pisala:hmmmm:.....a moze mi sie to snilo:roll: dzien dobry w takim razie mowie:loveu:
- 78403 replies
-
Łódź - beżowy maluch zabrany z ulicy adoptowany przez Medorową
agbar replied to piotrek_b's topic in Już w nowym domu
Obiecalam Medorowej pokrycie czesci kosztow.Zaraz bede z nia ustalac telefonicznie co i jak.Moze ktos jeszcze by cos dorzucil???:oops: -
kochaniutka moja:diabloti::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/157/be424e010bd1e1f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/165/570fa54468a548c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/157/59016e4464a54df3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/166/d631724b268dc2fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/157/f7a9c3b14e34d85d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/157/24fae41d7579fd3b.jpg[/IMG][/URL]
-
Akademia dziwnych min:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/157/2ca20af3e0219719.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/157/499cbe35e9e33d71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/165/f601ca124ed6a667.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/b4de1d7b9ee55872.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/157/4fa8b8ba5fb822c5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wpadłam jak ciem do światła... troche wiosny poczuć :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] witam cie cmo:loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:fadein::fadein: yhym....jak podkradałam tą fotę to pytałam czy mogę :) :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]masz dla towarzystwa ogródkowych przedstawicieli mojego gatunku :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][IMG]http://www2.warwick.ac.uk/fac/sci/whri/horticulture/bulbsandoutdoorflowers/cropimprovement/njonquilla.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] oooooo:loveu:dziekuje....:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cze zbaniaczona japkowa!!!![/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]żonkila szła do cia z kawą ale przechwyciłam ją po drodze :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Zonkilowa czy kawe:razz:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Oooooo to bedziesz mnie miała pod ręka jakby co :evil_lol: Tylko prosze na mnie nie sadzać doopki przypadkiem:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie no co ty....w zyciu bym na tobie nie usiadla ani na pobratymcach twych:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]posadzi se na pesteczkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bry dzień :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dzien nie bry bo cieplo:eviltong::loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to ja już wiem gdzie ta cała wiosna się podziała...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Aga zabrałaś ją całą [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]spójrz co mam :roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Georgia][COLOR=olive][SIZE=1]zawsze już będę umierała z tego zdjęcia ;)[/SIZE][/COLOR][/FONT] [SIZE=1][FONT=Georgia][COLOR=olive][SIZE=2][B]Dilerek rządzi [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/SIZE] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5260/dilerol1.jpg[/IMG][/quote] zebys wiedziala...podplacilam wiosne i mam... a ciebie to dzis rano widzialam u mnie na ogrodeczku:loveu: [quote name='evaxon']Agusia dawaj wiecej fot jak pieknie zielono i strumyczek aaaaa slicznie:loveu: witaj :loveu:[/quote] nie mam wiecej:cool1:naciesz sie tym co jest:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahahahahahahahahahaha..........................normalnie musimy zrobić ranking najgłupszych psich minek........Diler bedzie w czołówce:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://img177.imageshack.us/img177/5260/dilerol1.jpg:loveu:"]http://img177.imageshack.us/img177/5260/dilerol1.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ja nie wiem....czy to mial byc komplement dla mojego pieska:hmmmm: [quote name='katik']ta mina jest boska :loveu: [URL]http://img177.imageshack.us/img177/5260/dilerol1.jpg[/URL][/quote] oooo to jest komplement witamy nowego goscia:multi: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nooooo wypłosz taki z tego Dilerka na tej focie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ze ktooo:mad::diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]taaa wiedziałam jakie zdjęcie Dilera wybrać na swoje ulubione ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak mam gorszy humor to je zawsze sobie włączam...działa znakomicie :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=olive]przez jakiś czas nawet miałam na pulpicie to zdjęcie :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] czy ja ci na to pozwolilam:razz::diabloti::loveu: to racja ..dziala wybitnie rozweselajaco:evil_lol: [quote name='majoka']powiedz jej siostra razem z kim hehehe A tak witam po pobycie w Jeleniej, trochę się u mnie pozmieniało, ale to tak nie na publiczne forum heheh[/quote] to sie odezwij nie publicznie kochana:loveu: [quote name='malawaszka']hahaha miny Dilerowe świetne :loveu: a raj cudny :loveu:[/quote] raj nad raje...jeszcze troche i sruuuuu nie ma mnie dla miejskiego zgielku...tylko zanim mi neta podlacza to pewnie uschne z tesknoty:-( [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hmmmmmm nie rozumiem:roll:.......[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Agoooo przyszłam ci puścić banieczke [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-459.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] boshhheeee..juz myslalam ze bedziesz cos innego puszczac:diabloti: emoty raus
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jejooo ale fajne japka :loveu:Super gdzie to i zakiej okazji ?:razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] fajne bo japka:loveu:to we mojej wsi na tarasie przy hotelu bez okazji:loveu:tak se o Tobie pomyslalam jak je ujrzalam i B. nie mogl zrozumiec mojego szatanskiego chichotu jak pstrykalam foty:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:to dla Mła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images28.fotosik.pl/165/56f5c7e35eabd732.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]u mnie też są foty .....tylko dziś sztuk 20:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]w sobote sztuk 24 :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] taaaaakkk to dla Tla:multi::loveu: bylam ..dzis dopiero ale bylam:p [quote name='Medorowa']Fajne te fotki na znak milosci i pokoju:loveu::loveu:[/quote] kffiatuszku moj malusi jak sie ciesze ze ci sie podobaja:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a możesz dać jakieś FAJNE foty??? :razz::razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze torbo :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] cze ruro:loveu: nie moge:shake:nie mam:shake:nie umiem:shake:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No nie fochaj[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-452.gif[/IMG]....wzięłas się i schowałaś na poprzedniej stronie cię nie zauwazyłam takaś drobniutka [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]CZEŚĆ AGOOO! JAK MIŁO ŻE WPADŁAŚ:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie wpadlam:razz:co ja sliwka zeby wpadac:evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ohohoooo jaka gadatliwa dzisiaj :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nooooooo:cool1:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc Zonkilku...uprzejmie informuje ze widzialam cie dzis w moim ogrodku...w pelnym rozkwicie:loveu: -
:obrazic:...phiiiiiiiiiiiiiii
-
moja ti ti ti malenka mroweczko:loveu:
-
:hand::loveu:
-
dzien dobry:grins: oznajmiam iz oczom mym ukazaly sie foty...to se obejrzalam:loveu:
- 78403 replies