-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]....:razz:...................................................................i jak .......[IMG]http://yelims3.free.fr/Hopital/Hopital06.gif[/IMG]...żyjesz .....:grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]o ale mnie wyprzedziłaś ....między busującym dogo :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:bardzo cie wyprzedzilam nawet....o jakies hmmm dwie godziny buhahahha..znowu dogo przyspiesza :evil_lol:
-
ktora godzina????bo chyba mi sie strefy czasowe popierdasily:cool1:
-
moja nozia sie ma dobrze..troche w nocy stwierdzila ze nie bedzie spac i postanowila dawac sygnaly bolowe co jakis czas:cool1: Dzis poczlapalam nawet po sklepie...kupilam posciel, zaslony,obrazy....do nowego domku.W poniedzialem przyjezdza tesciowa i szwagier i wiecie co?? normalnie sie ciesze:evil_lol:wykorzystam ich do przeprowadzki:evil_lol:nie beda sie nudzic:p
-
[quote name='Medorowa'] Stwierdziłam wczoraj, że ograniczę moje wizyty na dogo do minium, za bardzo się tu ostatnio wqrwiam:p Pozdrawiam Wos i kochom:oops: ;):hand::hand:[/quote] Magdaleno....nie wqurwiaj sie ...sa ludzie i gumowe parapety i....harcerzyki:diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=blue][FONT=Arial][COLOR=olive][B]...i podeszła babka ze swoim psem i [SIZE=3][COLOR=red]sra nim[/COLOR][/SIZE] pod to drzewko...[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]co niektórych?:roll::diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no jak co? glowa:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A co boli noga co? Lekarz!:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noga swoja droga.....ale obawiam sie ze co niektorych boli glowa:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll: i siem zawstydałam ...obeżremy to przy następnej okazji mandarynkami :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie stydaj.....:loveu:a serniczka bez bakaliuf mi tez zapodasz:loveu::loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Po czym wnosisz?:razz:[/COLOR][/FONT][/B] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] eeee:hmmmm:..nieeee ja...hmmmmmmm....yyyyyy...... czy jest na sali lekarz????:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:...no....a scesz fotę zobaczyć :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a przylapalas tego onego osobnika jak rozsypywal nasiunka:crazyeye:to dawaj:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a jeśli idzie o rzucanie psem to ja mam wprawę w rzucaniu ........:roll: Yorkami :oops:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :roflt::roflt::roflt: Alicjo.....zostalas moja idolka:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nic...................................[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :shake:zle z toba moja droga.....ojjjj zle:evil_lol: [quote name='mrowka'][SIZE=1]Tylko proszę mi tu nie mdleć! :evil_lol:[/SIZE] Witaamy Rodzinkę Dealera :multi: Dealerek nic się nie zmienił, śliczny pręgusek jak zawszee.. :loveu: Ach a jakie nowe obrózki ma cudne i takie twarzowe :cool3: A my z synciem ostatnioo oglądaliśmy zdjęcia i wspominaliśmy spacerki z Dealerkiem :multi: Uściski dla Dealerka od nas. Pozdrawiamy :loveu:[/quote] zemdlalam:mdleje: oczyskom wlasnym pieknym nie wierze:crazyeye: Mrowencja...Mrowencja powrocila:multi::multi::multi:mam nadzieje ze na dluzej a nie tylko na chwilke:razz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:... miałam kiedyś okazję poznać pewna osobę która wysypała mi ziarenka w domku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...ona tysz tak miała jako ty ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] co ty za podejrzane osobniki goscisz u siebie:diabloti::cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']jednak na tej swojej wsi nie znalazła klijentów i musiała sama zużyć :evil_lol:[/quote] jeszcze nie rozreklamowalam moich uslug:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']:mad: :mad: [FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad: krakersy :razz::razz:znów dilowałaś .....:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ala...jak sie domyslilas:crazyeye::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i co ja ci mam rzec....:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]do wesela sie zagoi.... ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i dobrze że B. jechał później do pracy... bo zaplułam monitora jak se wyobraziłam jak siedzisz na krawężniku godzine, 2, 5 ,8.. buuhahahahha:oops::oops::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozatym współczuje ci :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ciesze sie ze cie rozbawilam:cool1: siedzialabym sobie i spiewala....pierwsza druga wpol do trzeciej jak ten czas pomalu leci....:evil_lol:
-
[quote name='mrowka']Przyszłam zrobić porządek :mad::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=black]Taa bo Tyszanki są super, fajne i wogółe :evil_lol::evil_lol: :cool3:[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Biedny to co on musi jeść skoro nie chciał wiadać do samochodu, a w domu kolacja :roll: :evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][/quote] faktycznie....jak rany...o matko z corka:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:Mrowa:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:chyba mam omamy......:crazyeye:
- 78403 replies
-
[quote name='apple']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] ale ze co:niewiem:
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agbar replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
slow mi braklo....... czyli mam rozumiec ze Magda go zatrzyma? sorry za offa:oops: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tu też wrzucę :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://www.gagatek.atol.com.pl/slownik%20gwary.htm[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://www.isibrno.cz/~malczyk/slownik.htm[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://wegry.w.interia.pl/historia/slownik.html"]http://wegry.w.interia.pl/historia/slownik.html[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] buhahhahahaah :evil_lol:padlam na ryjok:evil_lol:
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agbar replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o matko z corka.....:crazyeye: ufff...znaczy lania nie bedzie.....:diabloti: -
[URL]http://images25.fotosik.pl/165/218c9feff38b1923.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:jaki zadowolony pysio:loveu: cudna fota:p
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='tangerine74']upsss... :crazyeye: czyli?[/quote] buhahahah wiedzialam ze Ala bedzie tlumaczyc:diabloti::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]utrzyj se ....dom Ci sznuptychla :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buhahahhaa...zaraz Alu bedziesz musiala tlumaczyc co napisalas:evil_lol::evil_lol: [quote name='Medorowa']O dzięki Ci:modla::diabloti:[/quote] a prosze.....masz miec:diabloti: [quote name='malawaszka']łoooo to Ty też się rzucasz na swojego psa :-o a myślałam, że to tylko Pysia i buvikowa na najspokojniejsze niufki sięrzucają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja sie nie rzucam na psa...:shake:tylko na glebe.....a jak jeszcze raz mi wleci pod kopytko to bede cwiczyc rzut w dal psem:diabloti:
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agbar replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
takie moze glupie pytanie:oops:a czy Dzida12 nie moglaby wziac Bialej na DT??? bylby to moze jednoczesnie ,przepraszam za slowo-sprawdzian dla niej?? nie bijcie prosze....:roll: -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:glaszcze: oj już nie ślimtaj ...no :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie bede juz..bo mi spik warge pczyczasnie:evil_lol: