Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='malawaszka']no proszę jak to się po pałacach szlaja zamiast poletko uprawiać :mad:[/quote] ciagnie mnie na rodowe wlosci:grins::diabloti:
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/177/ed997aba4d5baa67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/182/eb01ccc40efb0c7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/178/61dc05a5a32f44ce.jpg[/IMG][/URL]
  3. a ja w wolnym czasie ostatnio zwiedzam zamki i rozne ruiny..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/182/bf6ad40c1a8ad8a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/182/19813edc49b8d512.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/182/c75a32fbfdb63ba2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/177/e023d74377006020.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='malawaszka']ooo fu! kurzu i pyłu jakby od ciebie zabakło komuś to i ja dorzucę :shake:[/quote] a skad masz??:diabloti:
  5. Roger biedaku....:-(nie wpadaj juz w depresje...ciotki juz po ciebie jada....uszy do gory..... zaplace za 5 dob Rogerowi...dajcie znac ale najlepiej na gie bo ostatnio nie mam czasu na dogo-na jakie konto.....
  6. juz nie swietuje:diabloti: pilnuje monterow od okien bo chwalaz ci panie nareszcze sa:multi:kurzu i pylu ci u mnie dostatek jakby kto reflektowal to chetnie odstapie:roll:
  7. o jesoooo ale sie wzruszylam.....:placz:...jestescie kochane..bardzo Wam dziekuje:loveu::loveu::loveu: mam slabonia:roll:sasiedzi mnie nawiedzili o polnocy niespodziewanie ze spiewem na ustach:evil_lol:i se tak eeee spiewalismy do pozna...a raczej do wczesna..... dziekuje jeszcze raz za piekne zyczenia i za pamiec....i co niektorym za poswiecenie bo czekali specjalnie do polnocy zeby mi zlozyc zyczenia:loveu:
  8. [quote name='malawaszka']jeju jeju a fotki praków, wiewiórek, sarenek????? :placz:[/quote] jak ulapie wiewiora albo sarenke to czemu nie...tylko powiedz mi :hmmmm: te PRAKI to gdzie mozna spotkac??:diabloti:
  9. [quote name='malawaszka']NO! bo byłam dzisiaj sprawdzić czy mi odpowiedziałaś - nie było odpowiedzi więc się :obrazic: i poszłam nie ostawiwszy śladu :diabloti: cieszę sie że fotki sie podobają :loveu: mnie też :evil_lol:[/quote] nie widzialam zadnych fotek.....nie chce widziec...po co mi zas stres:diabloti:
  10. jak sie mieszka na wsi to sie wstaje z kurami.....od rana obserwowalam ptaszydla....w mym ogrodku stwierdzono obecnosc: szpakow,kosow,dzieciolow,sojek,srok,gawronow,sikorek oraz kilka nieznanych mi blizej z nazwy,byly takze wiewiorki a na spacerze porannym mielismy okazje spotkac sarenke ...jest cudnie:loveu: kawke pije juz 3 ale chyba kolejna mi nie zaszkodzi:hmmmm::roll:
  11. pozdrawiam cie cieplo i informuje ze poletko jeszcze nie zasiane:diabloti:
  12. przybywszy:grins:..obejrzalam zdjeciochy,i cieszkam ze Kuba sie wymknal z rak wojakow:p
  13. dobry na wieczor:) przylazlam se co nieco ponadrabiac:roll:
  14. bereczek srednio sloneczny:diabloti: dzieki za pocieche w sprawie Dilusia:loveu:tak wlasnie myslalam ze moze to stres.....dzis bylismy na dluuuuuuuuugim spacerze,moze mu apetyt i humorek wroci:) kiedy ja nadrobie wasze blogasy:crazyeye::shake:...nie gadajcie za duzo:evil_lol: KWM:loveu:
  15. Alunia:loveu::loveu::loveu: melduje ze jestem zyje mam sie dobrze.....mamy juz neta telefona tylko czasu jakos brak:roll: urzadzeni juz prawie jestesmy ale ciagle jeszcze nie dojechaly nowe drzwi i okna:mad:i to mi wstrzymuje czesc prac.... Dili robi strajk glodowy....mam nadzieje ze to tylko stres zwiazany z przeprowadzka....:cool1: sciskam was mocno:loveu:
  16. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:loveu::loveu:jesteś .......[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a wiesz ty nasz Zołziku że nie było DOGO :crazyeye::crazyeye::crazyeye:....My tysz ściskamy :calus:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a GG tysz jeszcze Mamy :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie ma mnie nie ma dogo:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ooooo ja sobie wypraszam......ja zagladałam regularnie:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Biedna ty nasza bez niecika :calus:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] biedna jak nie wiem co....:placz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale ile fotasków nacyka :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przychodzę z życzeniami i kwiatkiem z okazji dnia kobiet :)[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.desktopsmiley.com/dl/32003799/f/81722822.gif[/IMG][/quote] dzieki i nawzajemnosc.... leceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....skladac szafe bedem i kuchnie mi skladaja..musze dogladac :mad::evil_lol:
  17. wiedzialam ze o nas zapomnicie:roll: a ja sobie od poniedzialku nie bede miec neta i nie wiem kiedy bede ...i kogo tu poprosic o opieke nad blogasem....:hmmmm: sciskam was mocno KWM:loveu:
  18. jestem ...jak blyskawica prawie..bo juz mnie nie ma:diabloti: KWM:loveu:
  19. niespodziewana zmiana planow:roll:goscie mieli byc jutro wieczorem a wlasnie wyjechali wiec beda rano...i latam i ubieram posciel,oprozniam im szafki zeby sie gdzies wypakowali i troche sprzatam.... Emma u nas byla...mielismy wczoraj problem bo droge do naszego nowego domku zatarasowaly poprzewracane drzewa i jechalismy dalszym skrotem:evil_lol:na jutro zapowiedzieli nam nawrot chwilowy zimy ale mam nadzieje ze jednak zima nas ominie....bo co sie stanie z moimi kroskuskami i zonkilkami buuuuu:placz: wracam do pracy.....ale ja tu jeszcze przyjde:diabloti:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: noooo...cholera nieplanowanie się zestarzalam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cieszkam żeś zdrowsiejsza :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja tez wlasnie poczulam jak mi sie zmarchy poglebiaja i tak mnie to zastanowilo....ale juz zagadka sie wyjasnila :diabloti:
  21. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]Witam Cię witam :loveu::loveu::loveu:[/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]to popraw mi też podusie :p...bo myję podłogi i zawsze zajmowało mi to 1/2 gadziny a dziś zeszło jakieś 2 i pół :crazyeye::crazyeye::crazyeye:....zara zaś spać :hmmmm: ... masakra ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a moze ci podlog przybylo...:hmmmm::evil_lol:
  22. czesc Jabkowa:loveu:widzialam foty na wsteczu ...byl na nich jakis spiacy zmarszczak:loveu::loveu::loveu:
  23. przylaczam sie do serdecznych zyczen Klockowej:diabloti: czesc Waszencjo:p
  24. witam cie Aluniu moja:loveu:zaczelam pisac przed 19-ta ale dogo mi pokazuje ze zaraz 21....to chyba pojde spac:evil_lol:
×
×
  • Create New...