Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie, w piwnicy nie...bo kto ich tam zaprowadzi? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja tam nie chodzę bo tam są pająki :roll::roll: :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] masz racje...nie chodz TAM gdzie ONE sa....:roll:
  2. to tak jakby ktos sie stesknil.....:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/203/67086cc5018e029d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/188/9aded0fc0db1953c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/189/50da02ffaa37c87f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/203/2cb6749030d1ba3d.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='lolka75']jakie sfochane minecki:roflt:...a zabecki wymiataja:loveu:[/quote] on sie juz chyba zrodzil taki sfochany:diabloti: [quote name='malawaszka']:roflt: i bynajmniej nie z Pana psa :evil_lol:[/quote] phiiii..no to ja nie wiem co tu jest jeszcze smiesznego.....:diabloti: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [COLOR=green]Bosszzzz on jest bezbłedny[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg"][COLOR=green]http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg[/COLOR][/URL] [COLOR=green][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][/COLOR] [URL="http://images34.fotosik.pl/202/bfd3f76ddb0877e8.jpg"][COLOR=green]http://images34.fotosik.pl/202/bfd3f76ddb0877e8.jpg[/COLOR][/URL][/quote] wstawaj kobieto.....nery se przeziebisz:cool1: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: podziw Aga, podziw [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]boże aż nie chcę myśleć co ja bym zrobiła na Twoim miejscu....chyba bym sprzedała dom i wyprowadziła się do szklanej kuli :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tak panicznie boje się pająków że jak jestem na wsi to siedząc na ławce w ogrodzie trzymam nogi pod dupą żeby mi nie weszły po nogach.... wiem że mogą po ławce wejść ale mimo to czuję się ciut bezpieczniejsza :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]płaczę za każdym razem gdy chociaż jakiś malutki pajączek po mnie przejdzie :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg[/URL] Diler jakiś taki zakręcony ....czyżby zamieszaniem z Pająkiem? :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ja nie wiem czy on w ogole sie zorientowal co sie dzieje...to byla blyskawiczna akcja:evil_lol:
  4. agbar

    Anioły i Demony

    eeeee nie przesadzaj......nie spalilas psa,za ciemne nie sa....moim zdaniem jest lepiej niz bylo:grins:.....i niewazne ze monotematyczne,baw sie ustawieniami, ogladaj foty-jak ci sie jakas podoba uwazasz ze jest dobra, popatrz na jakich ustawieniach ja zrobilas i probuj,probuj,probuj...i nie boj sie manuala....:p
  5. macie gupcia:diabloti::loveu:...bo juz nie chce myslec o tych tfuuuu pajeczakach..bleeeee [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/202/bfd3f76ddb0877e8.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No nie ale foto mogłas szczelic bo wiesz jak cie kiedys dziabnie to bedziemy wiedzieć co mamy powkazać lekarzom:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] M[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]edorowa zabieraj to włochate cóś:mad:.....brrrrrrrr:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] o to takie bylo jak na tej fotce ...tylko bardziej ruchome.....:cool1::diabloti:
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jestem ... i oświadczam że sie pojszczałam [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wracaj kochana blokersko do domu... naj do jebia... olej te puszcze i krwiożercze spajdery :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak se przypomne tego wielkiego jak moja dłoń spajdera w anglii ... bleeeee... 3 noce nie spałam bo sie bałam że wlezie mi do łóżka, wciągnie mnie za łóżko i zeżre :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote]ja je w nocy slysze......jak tupia po dywanie tymi wstretnymi wieloma nogami... [quote name='agnes1']:crazyeye::roflt: Aga normalnie się pojscałam. Napisz drugi rozdział tej księgi;) A tak przy okazji skoro już się ujawniam to bardzo gorąco cię pozdrawiam:loveu:[/quote] ja ciebie tyz:loveu:drugi rozdzial powiadasz...czy ty mi zyczysz ponownej wizyty ptasznika,czarnej wdowy i innych choler :crazyeye: [quote name='lolka75']One szczaja po nogach ze smiechu:shake:........... a ja lacze sie z Toba kochana w bolu i trwodze. Jakze bliskie sa dla mnie Twoje przezycia i horror ktory przeszlas. A jak bolesne sa te niezrozumienia:placz:... Wiem cos o przerazeniu i panice na widok tych obslizglych czarnych osmiu nog:-(... Pozyteczne... ciekawe....to niech sabie znajda pozyteczne schronienie z dala ode mnie i mi podobnych:placz:. A co do rycerza to w takich przypadkach mojego nazwalabym pucybutem...bo nie dosc ze nie rozumie to jeszcze pala sympatia do tych potfforow:shake:, bierze do reki i wyrzuca na dwor przez okno. A to bydle tylko czeka (pod tym oknem) zeby rycerza nie bylo w domu i wlazi spowrotem:angryy:. Kochana zalozmy partie antyspajderowa:-([/quote] ojjj ja ja cie dobrze rozumiem....lacze sie z toba w bolu:placz: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Aga ty ze mna pogadaj na ten temat...................[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ja nie wiem skąd one się biora nawet jak snig pada te cholery przyłażą......[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]nie mówiąc już o ich paskudnych siatkach wywiadowczych.............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ja tylko aż tak histerycznie nie reaguję..............te zwykłe długonogoie(już się przyzwyczaiłam) sama wale ścieka albo butem jak popadnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ale te wstrętne co się w ziemi gnieżrzą, te z takimi wstrętnymi pokrzywionymi nogani[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]no na te to nawet patrzeć nie mogę...............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]wołam Grzeska, Kamila [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]jejku wołam, ja sie drę i zwiewam[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]okropne[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]tylko ze my je brutalnie po prostu zabijamy:mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]reszta wsiowego szycia................miodzio:loveu:[/COLOR][/B] [/quote] ja reaguje hosterycznie...nieeeeeeee:diabloti:ja obmyslam plan zemsty doskonalej:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]to ja z Wami:razz::diabloti::mad:[/B][/COLOR][/quote] chcesz zostac przewodniczaca??ja moge byc skarbnikiem:grins: [quote name='Medorowa']Buhahahahhahahahahhaa Dilerka moja gupioo:loveu: Choc nie powiem, że widok tych o to pięknych stworzeń:diabloti: wywołuje we mnie baaaaaaaaaaaarrdzo poodobną reakcję:mdleje:[/quote] nienawidze cie za te fote:cool1:malo co bylabym laptoka zabila jak sie zerwalam.... niech ktos powie Alkilowej ze jej Johnny byl u mnie:evil_lol:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]bo obiecałaś że zaśpiewasz i doopa... obiecanki macanki :razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] spiewalam...ale ucieklas to i nie slyszalas....:diabloti:
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]uciekłam stamtąd do Cia :evil_lol::evil_lol: psitul mnie ... boje sie ....:placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dlaczemu ucieklas???? bo chcialam spiewac?:razz::razz::diabloti:
  10. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahahahahaha:evil_lol:............a zrobiłaś mu fote....bo ja jeszcze w Niemcach tarantuli nie widziałam....byłby okaz:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaaaa zdjecie...moze mu jeszcze kawe mialam zrobic:mad::crazyeye:
  11. [quote name='clockwork']oj tak...:roll: a teraz poproś moda o usunięcie....[/quote] kolorek ci zwiadl:diabloti:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Humor to ja mam chmurzasty wiesz przez kogo :angryy::angryy:.....już nie ruszam ...... bo wiem że śmierdzi a to nadal bruździ :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alunia a mnie sie to zaczyna wydawac zabawne....nie przypomina ci to twojego przedszkola:razz::evil_lol: uchi do gory:loveu:
  13. a moze tak dla oczyszczenia atmosfery zaspiewam piosenke??:loveu:i zapraszam do mojego blogasa gdzie nie ma zadnych fot:diabloti:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]A to nie pierwszy raz się zdarza że ktoś na czyiś plecach się winduje....pojechała 1szy raz 5 marca .....a wszystkie zasługi sobie przypisuje a gdzie była wcześniej jak Magda potrzebowała pomocy:diabloti: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=paleturquoise][SIZE=2][COLOR=red][B]Myślę ze w Was mamy wsparc[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=paleturquoise][SIZE=2][COLOR=red][B]ie :razz::razz: bo to ja podobno jetsem ta podburzająca:diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=1][/SIZE][/quote] ty jestes wronaaaaaaa..kraaaa kraaaakraaaaaaa:evil_lol:
  15. [quote name='clockwork'][COLOR=blue][B][FONT=Arial]KWM:loveu::loveu:[/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie złoszcze się tylko zostałam postawiona w sytuacji bez wyjścia... [/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=blue][FONT=Arial][COLOR=paleturquoise]obawiam się że i do schronu już mam zakaz wjazdu ... bo to mnie [/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=cyan][SIZE=2][COLOR=paleturquoise][FONT=Arial]interesuje tylko "walka, procesy i własne porachunki"... ja sie od tygodnia nawet nie odzywam a przeczytałam i usłyszałam już na swój temat... ulalala... i że to ja niby sie piekle??? i że niby dla dobra psów robi wokół mnie taki zamęt??żebym chociaż odpowiadała na jej krytyke...nic.. siedze cicho myślę swoje, ale nic komletnie nic na forum i na całą Polske :grins: a ta nadal jedzie ... co wpis to albo mało ambitne hop-co nam zarzucano:evil_lol: albo jakeś żaluzje w moją strone.... ja mam jeszcze inne bidy- z jastrzębskimi już pewnie zakończyła się moja praca.... ale nie panikuje... jest tysiące innych psów którym chcę i mogę pomóc... nic na hama... fanfarów odbierać nie mam zamiaru :shake::shake: przetarłam jej ścieżke-ma gotowca, niech zajmie sie w końcu tymi psiakami i sobą nie mną :diabloti:[/FONT][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/quote] kuuuuuurnaaaa....pisz no dzioucha innym kolorem bo mi oko wyplynie:diabloti: a niech sie udalwi wladza, chwala i niech jej aureola urosnie i niech nia wali w drzwi przy przechodzeniu:diabloti:amen
  16. dzien dober.....sie mi niebo zachmurzylo...i humor zaraz jakis taki chmurzasty.....
  17. [quote name='apple'][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]Która to:mad:.......tylko mi powiedz:mad: I nie złość się my wiemy jaka jest prawda[/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-454.gif[/IMG][/FONT][/B][/COLOR][/quote] musze sie zgodzic z kolezanka:cool1: MY i wiele innych wie jak bylo....i pamietaj ze masz NAS:loveu:
  18. dzien dobry niechaj sie stanie....
  19. Czy ja wspominalam cos o tym , ze na wsi jest pieknie?Ze sie zakochalam ??...Bredzilam...Marze o betonowej puszczy,o blokowisku,oddalonym od wszelakiej zieleni....Wtedy na pewno ICH nie spotkam.....Bo jesli gdzies jest pieknie,cudnie i zielono to wtedy ONE nadchodza.......2 kwietnia, godziny wczesnoporanne,slonce przygrzewa juz delikatnie, po czeresni skacze wiewiorka,ptaki koncertuja przerazliwie, niby halas a jednak cisza....i nagle te niby cisze przerwal wrzask mrozacy krew w zylach.......to byla ta chwila gdy go zobaczylam.....zamarlam...gonitwa mysli...Co teraz????? Co mam robic????Uciekne! o! tak....wroce jak bedzie Bartek.....Nie, nie moge go tu zostawic samego..absolutnie, musze znac jego kazdy krok....Ale!Bartek!!!TAK!!!Zadzwonie do niego, do mojego rycerza wspanialego,w blyszczacej zbroi, na cudownym ogierze:loveu:Biegne po telefon..STOP!!!!!!!!!!!!Nie biegne.....powoli,spokojnie..noga za noga.....nie moge sie odwrocic do wroga plecami.....poooowoooli..mam...dzwonie.... -Ba a artuuuus...... -co sie stalo kochanie???? - booo,boooo..booo...mozeeeeszz wrooocic do do do domuuuuuuuu -ale co sie stalo?????????????? jestem 50 km od domu - tooooo szyyyyyy szyyyybkooooo jedzzzzz do domuuu ..juuuzzzzz,prooosze -kotus nie placz....zadzwon po Magde ona ci pomoze..ja nie dam rady w ciagu kilku minut wrocic Czy ja cos mowilam o rycerzu?????Na mozg upadlam chyba....phiii rycerz.....giermek w oberwanej koszuli na zapchlonej szkapie.....dam se rade.....dam se rade.....dam se...MAAAAAAGDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!CHODZ DO MNIE SZYBKO!!!!!!!!!!! uffff dobrze ze moja sasiadka czasem wczesnie wstaje i dzis byl chwala ci panie ten dzien......Madziu, wierze w ciebie kochana.....ratuj mnie!!!Co potrzebujesz? Szmatke? prosze -migusiem, wiadro? -alez bardzo chetnie ,juz natychmiast.....Uwielbiam ja....cudowna mam sasiadke...:loveu::loveu:jaka ona mila i dzielna.....CO???????????????Ona chyba oszalala..co ona do mnie mowi????Ja ja zabije!!!Jak to WYNIOSLAS GO NA DWOR???ZYWEGO?????????????Nie zabila go...no porazka.....to ja mam teraz czekac az ON tu wroci z cala rodzina???? Dobra......okna-zamknac,drzwi-zamknac-,pies do domu..... Bartek niebawem bedzie....poczekamy piesiuniu.......Jest!!!!! Kochanie pojedziemy do sklepu?????Kochanie sie zgadza ..gnamy.....on pyta dlaczego ja mam obled w oczach..tez mi pytanie.....ciekawe co on mial by w oczach jak by mu tarantula po scianie w sypialni szla!!!!!!!!!!!Do sklepu prawie wbieglam krzyczac: spraj na pajaki plissssssssssssssssss aber schnellllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I wiecie co on ten...... sprzedawca mi powiedzial???????????????????ZE NIE MA!!!!!!!Nie ma...nie ma..bo PAJAKI SA POZYTECZNE..mowi do mnie on ..ze sie ich nie zabija.....Odpowiedzialam mu ze ja tez jestem pozyteczna a ONE chca mnie zabic......i wyszlam.... Ale nie poddalam sie,zakupilam siatki na okna,ramke z siatka do drzwi wejsciowach i balkonowych,zaraz bede szukac lozka z moskitiera czy jak sie to nazywa.....bede walczyc....ZYWCEM MNIE NIE WEZMA!!!.....
  20. [quote name='malawaszka']Kurde!!!!!!!!!!!!!!! Mam w domu olbrzuma sznaucera!!!!!! :mdleje: nie wiem co robić - suki sie awanturują i są pozamykane w różnych pokojach :mdleje: znalazłam bidoka! jest piękny, wielki ale koszmarnie zaniedbany :mdleje: aaaaaaaaaaa co mam robić?!!!! :placz::placz::placz::placz:[/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :crazyeye:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a ja musze sama :razz::razz:...:splat: pewnie temu nie mam tarasa :roflt: ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie musisz sama...ja czekam:razz: [quote name='malawaszka']ahhh to się nazywa życie - wszyscy mężczyźni ze wsi udali się na polowanie, a kobiety, aby się nie zamartwiać o swych żywicieli, zasiadły zgodnie na tarasie jednej z nich i popijając napar z kofeiny plotą wiklinowe kosze... :loveu:[/quote] plota na pewno ale nie wiem czy kosze:diabloti:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] puk puk ...jest sąsiad :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sasiady we pracy..ostaly sie same baby...a ty myslisz ze ja tak sama ta kawe na tym tarasie:evil_lol:
  23. [quote name='lolka75']Alu...wlasnie bylam na jastrzebskich psach:hmmmm:....cos mie sie nie podoba to co tam pisza... Nie rozumiem tego:shake:...[/quote] nie tylko Tobie Karolcia:cool1:
  24. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG]:calus: ja tak z milosci nienawidze:loveu:[/quote] normalnie sie zaczynam bac:diabloti:
  25. [quote name='tangerine74']Zanim rozpoczniecie awanturę o to na kogo patrzy Pepa :loveu:, wcisne swoje 3 grosze ;) Uwielbiałam, gdy 4 letnia córeczka mojej przyjaciółki usiłowała powiedzieć "Kubuś Puchatek" - wychodził jej "tubus puuutatet" :lol:[/quote] a ja do dzisiaj mowie Puchus Kubatek:oops:
×
×
  • Create New...