-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]noooooo....to by mi odpowiadało .....i wizyta poadopcyjna ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hurrraaaa:multi:lece popytac sasiadow:evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
psttt...optycznie powiekszam kolejke:razz: nie pchac sieeeee....:diabloti: czesc mamuniu moja :loveu: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]dokładnie Aguś .......musimy mieć go na oku ....teraz już się z nim zżyłyśmy i szukamy domku jak najbliżej ...jeśli się da [/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiesz Alunia, jakby Kudlaty znalazl dom gdzies w moim sasiedztwie to bede miec na niego oko;)ale to tak najlepiej ze dwa domy obok....:evil_lol: -
Torbencjo mla:loveu:niesmialo luklam najpierw czy zas tu jakies stwory nie strasza....:evil_lol::evil_lol:na szczescie teren czysty wiec se siade i kawek wypije:p
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Timonek']A moze dziewczyny go pszedstawie na mojich znanych niemieckich forach ? Moze ktöras z mojich dziewczyn (niemki ) by znalazly dom ? ! Bym poczebowala krotki opis o nim ,czy wiecie jaki do psow,dzieci ,charakterek jaki ? Napiszcie mi co wiecie , jak to ok bylo by z wyjazdem do niemiec . Ja bym mo najchentniej jusz dala domek umje :placz::placz:nie moge ,bo sunja musi domek znalesc najpierw :placz: ona tesz taka slotka . To jest nie mozliwe jaki on cudaczek :loveu:[/quote] nie wiem czy po tym co dziewczyny przezyly zechca go wydac tak daleko...... -
Witam cie Jabluszkowa:loveu: foty bys jakie dala:razz:
-
potfur raz jeszcze:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/200/7ff805c453dbbece.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/226/20a5697332eed79f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:to teraz możecie hodować króliczki jak macie trawkę ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]powtfora widziałam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] mamy trawke:diabloti:nawet taka swiezo zasiana:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Czesc Zonkilkowa:multi: -
Witajcie:multi: trawa skoszona...Chcialam Wam wrzucic filmik jak Dili pomagal..ale ani wrzuta ani youtube nie chca ze mna gadac.....:shake:nie wiem dlaczego:niewiem:.....
-
[URL]http://img142.imageshack.us/img142/93/img0055editedyd1.jpg[/URL] hihi ale ja wyglo:evil_lol: Czesc Luskowa:multi:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial]Kudlaty na goreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:loveu:[/FONT] [FONT=Arial]Madzialena odbierz gie:cool1:[/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaahaaa... hotelik góra do piątku 25.04....:-(. w razie jak nic nie znajdziemy .... pani na ulicę go nie wyrzuci- ale pójdzie na zewnątrz do budy..... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]SZUKAMY DOMU NA WCZORAJ!!!!! [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jesli moge sie wtracic: lepsza buda na chwile niz ulica albo byle jaki dom....:cool1:...do kiedy oplacony jest hotel??? jak w ogole stoisz z kasa??? -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ale za to jaki pan B musi byc szczęśliwy:cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jakos wlasnie nie bardzo:cool1:pol soboty go przeganialam z miejsca na miejsce bo mi przeszkadzal w dzialaniach....:evil_lol:a dzis mu zaplanowalam koszenie ...na pewno sie ucieszy jak przyjdzie do domu:evil_lol:
-
a z traw co jakis czas wylanial sie stfuuur:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/225/542a67c3769976e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/225/e5a6cd95600deff8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/200/e4b0bca8d6559007.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahah Aga normalnie ktos cie zaczarował czy co:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Biały kieł:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images33.fotosik.pl/225/ddebc160e911f612.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images33.fotosik.pl/225/ddebc160e911f612.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] to niech mnie odczaruje ten ktos...:roll:bo jeszcze sie przyzwyczaje:evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]U nas lało:shake:, było wstretnie i nie warto wspominać...........a może Aga tobie ktoś energizery załozył co:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No i jak tu nie miec dobrego dnia jak sie na taką morde patrzy:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://images25.fotosik.pl/198/e90813d4a0d5e4a8.jpg"][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B][URL="http://images25.fotosik.pl/198/e90813d4a0d5e4a8.jpg"]http://images25.fotosik.pl/198/e90813d4a0d5e4a8.jpg[/B][/COLOR][/FONT][/URL][/URL][/quote] mnie to sie w ogole pogorszylo:cool1:o 9 rano dzis mialam juz posprzatne,naszykowalam wsio do obiadu..potem sie zabralam za prasowanie i upieklam ciasto:roll:troszke porobilam w ogrodecku,bylam z psem i teraz sobie siadlam i mysle co by tu jeszcze zrobic:hmmmm:..... jeszcze pare mordow:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/225/d547e843f3f34e90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/225/7449adc02b022857.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/200/b9a1543e3c3b474d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/225/fedaed6e36e2ac16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/225/ddebc160e911f612.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Przyjedz prosze mi monitora wyczyscic...:cool1:Dili jak uslyszal te odglosy walk ,wparowal do pokoju i zahamowal nosem na monitoru:diabloti:.... -
czesc obrzydliwcu.....jak nie chcesz zebym cie odwiedzala to powiedz a nie od wejscia takie foty mi pokazujesz..chcesz zebym padla na zawal albo co gorsza na laptoka zwymiotla?:diabloti:
-
o zesz w morde ale mnie dysputy ominely....:evil_lol: Sylwusie widzialam u Ewusi Drzyzgusi i malo sie nie posikalam :evil_lol: Sylwusia ostala sie moja idolka i bede dazyc wszelkimi silami by stac sie taka jak ona:loveu:bede zyc na jej wzor i podobienstwo...amen:diabloti: chyba mi slonce zaszkodzilo:hmmmm::diabloti:
- 78403 replies
-
ktos mnie wzywal?:grins::evil_lol: czesc Japkowa:loveu:
-
psa wam demonstruje:grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/199/9c340797f933861b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/198/b32fa65b8ddf555d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/225/a00b29e3f70d4f43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/198/e90813d4a0d5e4a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/225/c4a4102c2eea099f.jpg[/IMG][/URL]
-
dzien dober:grins: mialam komputerowstret:cool1: weekend byl przecudny,sloneczny,cieply i w ogole:loveu: w sobote braklo mi doby:crazyeye:...od rana wpadlam w jakis taki wir pracy,zakupow itp.ze nie zauwazylam ze jest po 2 w nocy a ja prasowalam..i wcale nie chcialo mi sie spac wiec okolo 3 mialam zrobione tiramisu:mdleje:..ktos mi chyba cos do zarcia dosypal:evil_lol:za to wczoraj sie byczylam na lezaczku...:loveu:bylismy na spacerach ze psem ,ktory juz mial ewidentnie dosyc i zastrajkowal wieczorem probujac nas i naszych gosci wytruc:mdleje:...na szczescie zmilowal sie nad nami:evil_lol:dlatego moge was dzisiaj przywitac cieplo i serdecznie:grins:
-
[quote name='Vectra']a kto się śmiał :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti:[/quote] widocznie mi sie zdawalo ze slysze jakis rechot:diabloti:zabciu:loveu:
-
widzialam burze piaskowa i psirode przecudna...:loveu: i ten tego...dzien dobry wieczor:grins: