-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/236/d81a5d210a8d99bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/236/0c5a2c5de666ad41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/235/6f5f981f11cafcc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/236/75355ce4a1f76682.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/6af8ff63bc2f42bf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/298/87106e5017071a76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/299/1830c3b39409e9b1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/eab51112cef57ade.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/299/4064e05371564e0c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']hahahaahha on te czereśnie zjada w akcie desperacji nie ma Royala i próbuje popełnić samobójstwo Jak mu smakują niech wcina , doglądaj tylko czy się wypróżnia , bo pestki mogą , ale NIE MUSZĄ , go zapchać.[/quote] Hmmm....nie wyglada jakby sie nie wyproznial....a raczej ogrodecek nie wyglada jakby sie ktos na nim nie wyproznial:diabloti: stanowczo odmawiam podawania Royala,czeresnie sa jakby tansze,tym bardziej ze drzewko nam obficie obrodzilo:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images31.fotosik.pl/298/0a7f15024178600a.jpg[/URL] ale go złapałaś rewelacyjnie [/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja go nie lapalam....nie przyznaje sie:diabloti: [quote name='evaxon'][URL]http://images31.fotosik.pl/298/0a7f15024178600a.jpg[/URL] ale pokraka cze AG[/quote] Cze EF:multi: [quote name='Fenris']E tam wrzuć na looz, Żaba ma bzika na ogórki kiszone lubi cebulę, banany już jej się przejadły, uwielbia pomidory ... i kiedyś trzeba było przed nią truskawki chować, ale też już jej nieco przeszło na "nie" nie tknie nawet parówki z podłogi, można zostawić i prędzej wyschnie niż pies ją ruszy Wszystko z umiarem i psu nic nie będzie, obserwować koope czy nie zczyści psa i si [/quote] Jak ja lubie takie wszytkozerne psy....moj to niejadek jest, wiec ciesze sie ,ze chociaz te czeresnie je-witamin ma przynajmniej dostatek:p
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahaha a ten co?[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images31.fotosik.pl/298/0a7f15024178600a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Czeee Aguś[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tylne nozie go wyprzedzily:roll: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale czereśniowego potffora widziałam.....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]AGUŚ... czerwiec sie kończy [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czy WY..... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie to żebym sie stęskniła... ale Pawcio dopytuje czy jak WY... to czy ... to już???? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bo za 2 tyg. on jedzie do evaxon i przydałoby mu sie coś swojego [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aa i jeszcze jak byście jechali- przywieź mi czereśni uwielbiam też umierać po tych pestkowych [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] MY nie.....:-(dopiero chyba jednak sierpien..... [quote name='diabelkowa']swietne fotki pilkarza[/quote] Ciesze sie przeokrutnie,ze sie podobaja:p [quote name='lolka75']czesc Agusiu jak Dilski tak wcina czerusienki z pestkami to uwazajcie jak bedzie baka puszczal bo moze pestka oko wybic Maxina wczoraj tez mi ukradla czeresnie...tylko ze sobie ja zakopala pod moja koldra w lozku...mam sliczne czeresniowe plamiska na poscieli.[/quote] jego baki sa niebezpieczne nawet bez pestek:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] a ludzi też czereśnie zabijają bo ja zjadłam 3 kg na jedno posiedzenie [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alicjo-ty juz jestes trup:evil_lol: [quote name='Selket']Cześć Diler ma extra koordynację ruchową [/quote] nooo jasne.....jaka pani taki pies:grins:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/e4455f8e9a119978.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/c9dee36eba7c31fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/235/77ae3ba78f885a6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/298/8fec550e9c9a1313.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/298/0a7f15024178600a.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie....choc nie wiem czy jeszcze nas pamietacie:cool1: Czas skurczyl mi sie przeokrutnie dobrze chociaz ,ze te dni takie dlugie:roll: Wydawalo mi sie ostatnio,jak tu zagladalm,ze dalam foty:hmmmm:....ale ich nie widze...ciekawe u kogo w blogasie je wkleilam:diabloti: Powiedzcie mi jeszcze ile czeresni moze zjesc sredniej wielkosci pies???Dealer ma nowa pasje:roll:-zre czeresnie na potege,odkurza pod drzewem czeresniowym,te galezie ,ktore sa nisko tez juz nie maja owockow,a jesli mam czeresnie w misce to musze ja miec caly czas na oku:evil_lol:bo wyzera mi i to z ogonkami i pestkami:roll:na razie mu nic nie ma ale czy ja wiem czy czeresnie nie zabija mi psa???Wedlug co niektorych dogomaniackich znawcow wszystko oprocz Royala zabija psy.....i sie teraz boje ,ze moze pozwalam mu sie zabijac na raty?????? pare fotkow [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/235/6297c8dac774dad6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/235/be51580ac7ed33e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/9ec2e52e4e796edb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/235/dd3c9e400e5aa758.jpg[/IMG][/URL]
-
:diabloti: Dwie pilki stoja w kolejce na impreze,jedna mowi do drugiej: -kto stoi na bramce??? -Boruc -no to kurfa nie wejdziemy.... :diabloti: Moje pomieszanie zmyslow siega zenitu:roll: to ze wyslalam listy nie tym co trzeba juz wiecie,ale ze se zaplacilam rachunek,ktory sama wystawilam to juz przegiecie buhahahhaha:evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
chyba ladniej niz w ciemnych kudlach:p -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Proszę bardzo :diabloti: moje kudły [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/80880/00000005.jpg[/URL] ino za duże lekko zdjecie[/quote] bardzo artystyczna fotka....baaardzo:diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Matka dawaj ten blond leb:diabloti:bo widze ze ci UPLOAD dziala juz:razz::diabloti: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Tera z Agą bedziemy siedziały przed tv, sączyły pyffko i ogladały ciacha:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Taaaa..teraz juz tylko relax:diabloti:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
agbar replied to Selket's topic in Foto Blogi
Krzyzykami sie nie przejmuj....jak sie pary razy odswiezy stronke powinny sie normalnie pojawic foty.Mam czasem ten sam problem:p no i ten tego witam cie serdecznie i slonecznie:multi: -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]lalala....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czilaaaaałt dziewojki [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]co się stało to się nie odstanie [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie ma co sobie nerwów szarpać [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]eeeeeeeeee....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przyszłam tu i zaczęło padać [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Aga...co Ty narobiłaś? [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] zabralam slonce do sia:grins:..u mnie cieplusioooooo:multi: [quote name='Fenris']Jak się ma piłkarzy z odzysku to co się dziwić a tym bardziej polskoligowych hahaha i tak nie było najgorzej, grali kijowo, ale przynajmniej nie tak masakrycznie jak na wstępie z austrią Grali na poziomie polskiej ligi, a wszyscy dobrze wiemy na czym ona polega :roll:[/quote] I bardzo dobrze ze jada do domu:diabloti:przynajmniej mniej zmarszczek bede miala i gardlo zdrowsze:evil_lol:a jakie spokojne wieczory...mmmmm super:evil_lol:
-
Epidemia jakas z tymi robalami czy co?:cool1: witam cie :loveu:
-
[quote name='lolka75'] Agusiu...juz wbilam mistko co masz w profilu w navi i wyjszlo ze 425kilosow:roll:.... A moj TZ stwierdzil ze sama moge jezdzic najwyzej do 200 kilosow:roll:. Wiec jakby co to przyjade ale z nim:placz:, bo mi nie pozwala samej:angryy:. [/quote] phiiii tylko 425 km???:diabloti:to ja sie do ciebie wybiore:evil_lol: a tak na powaznie-ZAPRASZAMY:multi:
-
Ja tez sie ciesze,ze masz nowe autko:multi:bo moze w koncu sie doczekam ciebie u mnie:razz:chociaz teraz zas masz wymowke,ze musisz autko opanowac:roll:oszaleje z ta kobieta:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a nie lepiej od razu zastrzyk z Pawulonu :angryy:...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]teraz jak wrócą znów będzie płacz , że one takie kiepszczaki bo za mało kasy dostają :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze cze cze :hand: .....:calus: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaaa trawa byla sliska,wilgotnosc powietrza nie taka,kibice za glosno krzyczeli i milion innych powodow:diabloti: cze cze cze:hand::loveu:
-
Masakra:shake:......wiedzialam ze bedzie zle,ale zeby az tak...czy ten Leo nasz BenCHALER ma zacmienia umyslu??? Zonkilowa jakie powitania??????Za to co oni pokazali na tych mistrzostwach to im im skorki z bananow trza pod nogi podrzucic....noooo jednemu Borucowi,mozna zgotowac powitanie:loveu:On jeden uratowal honor polskich pilkarzy...... slow mi brak....a takie nadzieje w nich pokladalismy:-( Do tego wszystkiego pomylilam listy:roll:Do ubezpieczenia wyslalam rachunek za polerowanie i poprawki lakiernicze,a do czlowieka ,ktoremu B.robil to auto wyslalam rachunek za wizyte u lekarza:evil_lol:
-
potwierdzam...Alunia jechala jak my kupili Zielonego Gluta:loveu: I chwal sie chwal bo jest czym:multi:kazdy sie chwali jak cos kupi....:loveu:no pokkkkkkkaaaaaaaaaa :razz::razz:
-
Alem sie zlekla jakem ujrzala cie w zalobnym kolorze:evil_lol:
- 78403 replies
-
I jak tam Japkowa:razz:kurfyyyy lecom?:diabloti: Niech jada chlopaki do domu bo mi sie zasob slownictwa zweza....:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]aaaaaa to ja nie wiedziałam- stydam:oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ale wypłata zawsze jest pierwsza - w danym miesiacu:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie ma co stydac:p nie zagaduj mnie kobito :mad::diabloti:ide zarcie szykowac i chyba kawke wypije bo mnie lupie w czaszce:roll:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No ba -trza przewalic pierwszą wypłate na zakupy nie ma to tamto;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][COLOR=#008000]Masz juz coś na oku?:razz: na pewno:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] jaka pierwsza??Ja tam juz dwa lata pracuje:diabloti:przez pierwsze pol roku siedzialam dzien w dzien w biurze,a potem zaproponowalam ze to samo moge robic w domu a oni kochani sie zgodzili:multi:.Zamiast codziennie w biurze po trochu to teraz przysiade w domku dwa dni i tez zrobione;).Kasa moze mniejsza ale pracy tez mniej i mi pasi taki uklad;)