-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
pani, która przeczytała plakat jest gotowa poznać psa, jest tylko kwestia tego, że on nie moze ciagnac na smyczy, bo maz pani ma problemy z nogami... plan jest taki: -8 rano - wyjazd do starachowic z Wellington (już jej maila wyslalam) -kąpiel psa w Krakowie ( u mojej mamy) - wizyta u kakuli w gabinecie (przegląd, szczepienie na wściekliznę to musi być bo bez tego ani rusz) - dzwonię do pani zaintersowanej nim i ona go odwiedza z męzem w gabinecie poznaje przez weekend (przez ten czas on byłby w gabinecie, kochana kakula się zgodziła) co potem i gdyby sie nie zdecydowała? zobaczymy...jakis kontakt jeszcze mam , ale nie wiadomo, czy to nie ta sama osoba, bo sytuacja podobna.. (też ktoś ma problemy z nogami) -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
O jak pomoc potrzebna!!!! bardzo!!! mam tonę plakatów do rozwieszenia gotowych. Możemy razem wieszać albo mogę Ci gdzieś zostawić (np. w gabinecie wetki mojej na Prądniku czerwonym) bedzie też jutro potrzebna pomoc w kąpaniu Murzyna:cool3: bo czysty to on nie będzie a gdyby małgosia się zgodziła, żeby przez weekend w gabinecie mieszkal to może na jakiś spacerek bys go wzięła? bo ja mam 4 psy swoje.. -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
chciałabym przyjechac po Murzyna jutro. Wellington może jechać.. gdyby się okazało, że dla któregoś z psów które zapropnowałam będą chętni (wysłałam Murzyna i Nestora z Kielc, to wtedy wezmę oba - jednego do nowego domu, a drugiego do hotelu... (lub do Mamy - jak ją ubłagam, nad czym już pracuję intensywnie). Majaa wysłałam do Ciebie smsa czy ktoś nam pokaże miejsce, gdzie on koczuje.. najlepiej by było, gdybym miała numer do tej osoby i kontaktowałybyśmy się po wjeździe do Starachowic... -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
I tak dużo o nim wiesz!!! :lol: i bardzo bardzo duzo dla niego robisz... ja się przeciwności nie boję, co będzie to będzie... uda się i już... muszę w to wierzyć i z ta myslą jutro znów wieszam plakaty... -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[U][B]Właśnie Majuu ja muszę o nim jak najwięcej wiedzieć..., to pomoże mi jemu pomóc.. jak najlepiej...[/B][/U] Istotne jest np. czy boi się wchodzic do wnętrz (tak ma Norton z Kielc), czy jest raptowany, co lubi a czego nie itd... W każdym razie do Krakowa niech przyjeżdza... a ten zakład to bym chciała sprawdzić, gdyby było ok. to może innego psa tam skierować...no nie wiem... zobaczymy.. -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]a wiadomo co ze smyczą? da się prowadzić? to bardzo wazne!![/SIZE] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Acha no to cudownie!!!! ja będę molestowac mamę i kakulę, czy by się go nie dało przechować... powiedz jest szansa, ze bedzie sie spokojnie zachowywal w gabinecie weterynaryjnym? bo to koło mnie... że w nocy wyć nie będzie? -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Acha ale zastanów się, czy chciałabyś jakiegoś psa w takie warunki, o jakich ta pani mówi... tyle że trzeba tam najpierw jechać sprawdzić.. a czy ze smyczą coś wiadomo? jak chodzi na smyczy? -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
ja mogę jechac z nimi w obie strony dla mnie to pestka!! Wellingotn na razie nie ma, ale też jej zapytam... na razie nie odpowiada na telefon bo jest poza zasięgiem. .Ania. jechać nie może...Byłoby super, gdyby psiak tu był już... co do tego zakładu pracy... no ja dla Murzyna chcę domu prawdziwego...na razie moge mu hotel dać i dalej akcje plakatową prowadzić... -
Aszocik oby się szybko wygoiło, i lapskami sobie szwów nie próbuj ruszać :loveu:
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
czy ktoś dziś widział Murzyna? -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
No właśnie...ja mu szukam czegoś lepszego... -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
no i co tu robić? ja w kazdym razie myślę o przewiezienu go do Krakowa. -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
dzwoniła jeszcze raz pani. jej propozycja taka: ma przyjaciela Holandra, ktory ma hute szkła w szczakowej. tam jest olbrzymi ogrodzony teren i domek. cały czas ktos jest. ochroniarze cały dzień, którzy lubią psy. był wilczur, ale uciekł na suki (nie był wykastrowany). pani mówi, że by Murzuna na własny koszt wykastrowała, żeby nie uciekal, ze ona ma sklep zoologiczny i jedzenia tez miałby wbród... no i że ten Holender tak psy kocha.... mam odzwonić... no nie wiem Majaa co Ty na to,... ja zachwycona nie jestem... jest jeszcze druga osoba, ktora ma męża z kłopotami zdrowotnymi i pies nie mógłby ciągnąć na smyczy...no a Murzyn duzy jest...[SIZE=4] Mam 200 plakatów i bardzo potrzebuję jutro pomocy przy rozwieszaniu. kto ze mną się wybierze? [/SIZE] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
no to bardzo dobrze.;) ja sobie to tak wymyśliłam: dziewczyny go złapią i do hotelu zawiozą. ja oczywiście pomogę w czym będę potrzebna, no a potem trzeba by go poznawać i uczyc tego chodzenia na smyczy i na spacerki brać długie, bo trochę moze cierpieć...bo gonił gonił, a tu nagle zamknięcie będzie. Ale z drugiej strony nie mogę ryzykowac, że ktos się zgłosi, a pies sobie na wycieczkę pójdzie, nie znajdziemy go szybko i okazja domu się zmarnuje... zresztą ludzie różne pytania zadają... jak on się w domu zachowuje, jak ze smyczą no ja tego nie wiem... a tak można by sprawdzać to wszystko Amicusy codziennie do hotelu jadą, ja się z nimi zwykle spod ikei zabieralam. myślę, że jagienko Tobie tez nie odmówią :lol: i że mogłabyć z nimi czasem do hotelu jechać, aby pieskowi pomóc... no najgorzej będzie od września bo jechać do botelu wtedy nie dam rady.. trzeba pracować:cool1: -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Super Jagienko wielkie dzięki. prawie codziennie mam jakiś telefon i myślę, że dom się znajdzie tą metodą. dziś dzwoniła pani, która plakat na senatorskiej wypatrzyła i mówi, że stracili psa, tylko jest kwestia z ta smyczą jak on na niej chodzi, bo jej mąż ma kłopoty z chodzeniem itd. chce psa poznać. inna pani dzwoniła,nze będzie matkę przekonywać i że bardzo jej żal murzynka itd... biorąc pod uwage fakt, że jeszcze plakaty będą nie ma siły dom się znaleźć musi, a jak nie to od 15 wrzesnia będzie jeżdził do "Kundla" ze mną. dzwoniłam już do Maji. Uwazam, że nadszedł czas gdy trzeba kawalera do hotelu wziąć, no bo ludzie musza miec mozliwość go poznać.... a poza tym nad tą smyczą sie popracuje (tzn, ja popracuję:razz: i może mi ktoś pomoże w tym? wakacje mam do 1 września, to trochę czasu jest... acha najlepiej skutkują okolice sklepów zoo, gabinety, cetrum ścisłe... -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
murzynek... z krakusów to nikt tu nie zagląda ostatnio :placz: -
ale zaraz; to na glowie to choroba czy wygolenie czy jedno i drugie? acha i jeszcze jedno: poki w Krakowie był dostęp do kart psów, bo to nam wolonariuszom odebrano i sprawdzałam pod kątem pogryzien psy, to niestety te co iles razy były gryzione zwykle konczyły zagryzieniem.. on nie powinien byc z innymi psami...
-
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie Black-sheep za wklejenie. jesteś kochana.:loveu: Jagienkę ominęło, bo pewnie Miśka uciekiniwera tuli do snu. :eviltong:A psy jak widać bardzo bardzo miłe, przeslodkie... -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
ech, jeszcze nie ma za co, no ale wkrótce następne plakaty mam nadzieję będą gotowe i wtedy ruszam w miasto na wielkie obklejanie -
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Black-sheep zaraz wklei foty. -
zakładam wątek wspólny, bardziej z poczucia obowiazku niż z nadzieją, że szybko domy się znajdą. Poniewaz jednak strona oficjalna schroniska w ogóle nie jest aktualizowana i na razie nie będzie, to warto tu te psy pokazać. A nóż ktos je zauważy.. zdjęcia robiła moja koleżanka i to ona prosiła mnie o pomoc. Sunia szara w łatki ma na imię [B]Darma fota 1 i 2.[/B] wiek 8 lat. Mieszkała w domu z ogrodem, nie potradi zostawać sama w domu. Mieszkała ze starszymi osobami. Po śmierci właścicielki jej córka oodała ją do schroniska. Została pogryziona już na kwarantannie i bardzo bardzo się boi psów. jeszcze jest w szpitalu, ale zaraz niedługo wraca na boksy wspólne. [B]Omar [/B]niewyczesany onkowaty od lutego w schronie. łagodny, poniżej kolana, bardzo sympatyczny i garnący się do ludzi. szukają domu.
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Murzynek ciocia mysli cały czas, jak by tu pomóc...