Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. miniulka99super że jestes z Huty. Tam ostatnio takie fajne domy się znalazły!!! A gdzie mieszkasz? bo mój mąż pracuje w hucie i mogłabyć podskoczyć do niego po te plakaty do pracy. Są cały czas do rozwieszania. :lol:
  2. Kiwus sytuiacja jest taka, że jasyr zamieszkal na parterze. Pani go odchudza, wexmie do weta w poniedziałwk, bo martwi się jego zębami. jej tato jest niepocieszony, że jasyr nie zostal jwgo psem i ja doradzałam sunię na dokładkę - oczywiście bede bidy jakiejś wyszukiwać. Jutro się rozejrzę w schronie za kandydatką. :lol:
  3. I słusznie:evil_lol::evil_lol: Byłam u tego skarba kochanego. Widać już po nim te trzy kilo. Doktor Kujawski go nie poznał, gdy państwo z nim byli na kontroli ale chudy to jeszcze będzie długo. W kazdym razie odrabia straty, pani mu pyszności gotuje. Eliotek ma miseczkę wielkości niedniczki:evil_lol:, śpi oczywiście w łózku. Poznał mnie i pięknie przywitał. przynosil mi papryczkę plastikową piszczącą do rzucania. Jest szczęsliwy tak bardzo, zakochany w swojej pani i w całej rodzinie. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='Kar0la']Ta sunia już ma wątek. Śliczna jest. Czy wiadomo już czy guz jest złośliwy?[/quote] Sunia od jutra będzie krakowianką, więc temu wątkowi mam nadzieję krakusy nie dadzą spaść. Co do guza, jeśli to faktycznie guz Stickera, to rokowania są pomyślne. Wyniki biopsji z Kielc mają być w poniedziałek.
  5. Nic a nic nie ma Ruben na AFN :-(:-(:-(
  6. Rozmawiałam z panią Jasyra. To cudowna osoba! Jasyr śpi w łóżku na poduszce na parterze,bo na piętro do dziadka się nie wdrapie. Przekonałam panią do adopcji suczki wysterylizowanej bidy jakiejś tylko musi futerko mieć ciut dłuższe - ala Jasyrkowe :evil_lol::evil_lol::diabloti:
  7. cała przyjemność po mojej stronie, tym bardziej, że wiem jak ma cudownie!! kochany Fakir i kochana JoSi !Tak się bałam, że go zagryzą a tak jest bezpieczny i kochany!!! Pisz jak najwięcej o nim!!! i o reszcie gromady futrzaków :loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. Wielkie dzięki Jagienko :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  9. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5286/181006norazeszczeniakami1aw6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6994/181006norazeszczeniakamilj7.jpg[/IMG][/URL] Ta sunia z lotniska (gdzie w dziurze w ziemi urodziła małe) - mamusia suczek, które mamy w hotelu, ma ogromnego guza w pochwie, krwawi i cierpi. Chciałabym jej pomóc, ale sama nie dam rady. Sunia przyjeżdza z Kielc jutro. Mar. gajko juz się rientuje co do terminów wizyty u swoich wetów. dr. Kujawski mógłby ją operować dopiero w czwartek, mam nadzieję, że mar, gajko uda się załatweić u swoich wetów wcześniejszy termin. prosimy o pomoc finansową!!! Tym bardziej, ze jak na razie niezapłacony jest hotel charta Jasyra, nie mówiąc o szczeniakach.
  10. Ruben był w hotelu 14 dni. tak więc do zapłacenia jest 210. To jak na razie hotelowy dlug. :roll:
  11. Dobrze, wszystko to powtórzę tym ludziom. Będę dzwonić tam wieczorem. a co do innych chętnych to oczywiście dzwonil ktoś reprezntujący czy tez znajacy organizację niemiecką. No chyba nie musze pisac, co powiedziałam: że nie ma mowy o tym. Żaden pies będacy pod moja opieka nie trafi tam ani nigdzxie nie mam mo zliwości sprawowania kontroli nad warunkami pobytu psa jak również sposobem sprawowania opieki nad nim.
  12. za hotel zapłaciłam 300, a jasyr ma na AFN 175:shake::shake:
  13. Trochę szkoda, że nie przed weekendem.
  14. czy ktoś był po plakaty Ciapka?
  15. Jasyr zamieszkał w Łapanowie w domu z ogrodem. Kiwi z Wellington:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:, która rzuciła wszystko po naszym błagalnym telefonie o transport go zawoziły. To one napiszą. :loveu::loveu:
  16. [COLOR=Magenta][SIZE=4]Bardzo wielkie dzięki Palusowi:loveu::loveu::loveu: który zmęczony po pracy, ledwo coś wrzucił "na ruszt" a już jechał z nami i psami i wrócił do domu po 23!!! jednoczesnie proszę, by zgłaszały się do transportu inne osoby, bo Wellington wyjeżdza i ostani raz w tym roku mogła pomóc. Palus też nie może być tak eksploatowany!!!! bez pomocy innych adopcje staną!!!! My z Kiwi i Patią natomiast nie mamy zamiaru Żadnego psa wydać bez osobistego zjawienia się w domu chętnego na zwierzaka. To nasza zasada główna dla dobra i bezpieczeństwa psów. [/SIZE][/COLOR]
  17. Paulus robił foty, to wstawi. Domek z ogrodem: małżeństwo plus dwójka dzieci w wieku nastoletnim. zapowiedzielismy kontrolę poadopcyjną, a dziś już rano dzwoniłam, jak noc przeszła. Rozmawiałam z córką: piesek spał na kocyku, nie sika w domu, bardzo się cieszy z kontaktów z domownikami i na spacerkach grzeczny, ani mu w glowie ucieczki. państewo wiedza, że mają nie spuszczać ze smyczy i to przez dłuzszy czas, aby nie uciekł. :lol:
  18. [quote name='Patia']W Łapanowie , jesli dobrze pamietam , nie wiem , czy Ci to coś powie ale to niedaleko Gdowa.[/quote] w Łapanowie zamieszkał Jasrek, a Rubenek tez pod Krakowem:loveu:
  19. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:cudownie!!!!
  20. inne bedą nie nasze. Perfi fajnie by bylo gdybyś mogła wystąpic zamiast mnie z jasyrem. Zbiórka pod Cracowią o 16. daj znać czy to możliwe telefonicznie. :evil_lol::evil_lol:
  21. Jutro jasyr jedzie do "Kundla" gdyby się nie udało, dostanie tymczas u kochanej Eli:loveu::loveu::loveu::loveu: a w piątek pójdzie do dziennika. :lol: Jasyr był w hotelu 20 dni. Za hotel Jasyra muszę jutro zapłacić 300. na jego koncie AFN (z którego jeszczenie brałam) jest 175. ojej!!
  22. Bardzo się cieszę!!! Jutro zobaczę uciekiniera.
  23. przyjaciele mnie troche wsparli, wiec mam Ci z czego zwrocić za tę karmę, ale co będzie dalej - nie wiem:shake::shake::shake:
  24. [quote name='AgaG']Plakaty Ciapka przyniosła dziś Xenia. bardzo proszę o pomoc w wieszaniu. :loveu: Podaję aktualne rozliczenie: było u mnie 200 - 30 na kontrolę Mikruni. Dziś zwróciłam pieniądze założone przez Xenię za szczepienia dla szczeniaków z Kielc (100). u mnie teraz jest 70, ale jutro zamierzam wpłacić za karmę Ciapka 100. W tej sytuacji będzie -30. :shake:[/quote] teraz aktualizacja: do 70 które miałam doszło 50 od JoSi. Razem 120. Ciapek dostał 200. 80 załozyłam.
  25. już odebrałam 50 zlotych od JoSi na pomoc psom. :loveu::loveu::loveu:dzięki. Dostał Ciapuś. Wszystkie rozliczenia przedstawiam w watku pomocowym, ktory mam w podpisie
×
×
  • Create New...