-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
miniulka99super że jestes z Huty. Tam ostatnio takie fajne domy się znalazły!!! A gdzie mieszkasz? bo mój mąż pracuje w hucie i mogłabyć podskoczyć do niego po te plakaty do pracy. Są cały czas do rozwieszania. :lol:
-
Kiwus sytuiacja jest taka, że jasyr zamieszkal na parterze. Pani go odchudza, wexmie do weta w poniedziałwk, bo martwi się jego zębami. jej tato jest niepocieszony, że jasyr nie zostal jwgo psem i ja doradzałam sunię na dokładkę - oczywiście bede bidy jakiejś wyszukiwać. Jutro się rozejrzę w schronie za kandydatką. :lol:
-
I słusznie:evil_lol::evil_lol: Byłam u tego skarba kochanego. Widać już po nim te trzy kilo. Doktor Kujawski go nie poznał, gdy państwo z nim byli na kontroli ale chudy to jeszcze będzie długo. W kazdym razie odrabia straty, pani mu pyszności gotuje. Eliotek ma miseczkę wielkości niedniczki:evil_lol:, śpi oczywiście w łózku. Poznał mnie i pięknie przywitał. przynosil mi papryczkę plastikową piszczącą do rzucania. Jest szczęsliwy tak bardzo, zakochany w swojej pani i w całej rodzinie. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kar0la']Ta sunia już ma wątek. Śliczna jest. Czy wiadomo już czy guz jest złośliwy?[/quote] Sunia od jutra będzie krakowianką, więc temu wątkowi mam nadzieję krakusy nie dadzą spaść. Co do guza, jeśli to faktycznie guz Stickera, to rokowania są pomyślne. Wyniki biopsji z Kielc mają być w poniedziałek. -
Nic a nic nie ma Ruben na AFN :-(:-(:-(
-
Wielkie dzięki Jagienko :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
-
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5286/181006norazeszczeniakami1aw6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6994/181006norazeszczeniakamilj7.jpg[/IMG][/URL] Ta sunia z lotniska (gdzie w dziurze w ziemi urodziła małe) - mamusia suczek, które mamy w hotelu, ma ogromnego guza w pochwie, krwawi i cierpi. Chciałabym jej pomóc, ale sama nie dam rady. Sunia przyjeżdza z Kielc jutro. Mar. gajko juz się rientuje co do terminów wizyty u swoich wetów. dr. Kujawski mógłby ją operować dopiero w czwartek, mam nadzieję, że mar, gajko uda się załatweić u swoich wetów wcześniejszy termin. prosimy o pomoc finansową!!! Tym bardziej, ze jak na razie niezapłacony jest hotel charta Jasyra, nie mówiąc o szczeniakach.
-
Ruben był w hotelu 14 dni. tak więc do zapłacenia jest 210. To jak na razie hotelowy dlug. :roll:
-
Dobrze, wszystko to powtórzę tym ludziom. Będę dzwonić tam wieczorem. a co do innych chętnych to oczywiście dzwonil ktoś reprezntujący czy tez znajacy organizację niemiecką. No chyba nie musze pisac, co powiedziałam: że nie ma mowy o tym. Żaden pies będacy pod moja opieka nie trafi tam ani nigdzxie nie mam mo zliwości sprawowania kontroli nad warunkami pobytu psa jak również sposobem sprawowania opieki nad nim.
-
Trochę szkoda, że nie przed weekendem.
-
czy ktoś był po plakaty Ciapka?
-
[COLOR=Magenta][SIZE=4]Bardzo wielkie dzięki Palusowi:loveu::loveu::loveu: który zmęczony po pracy, ledwo coś wrzucił "na ruszt" a już jechał z nami i psami i wrócił do domu po 23!!! jednoczesnie proszę, by zgłaszały się do transportu inne osoby, bo Wellington wyjeżdza i ostani raz w tym roku mogła pomóc. Palus też nie może być tak eksploatowany!!!! bez pomocy innych adopcje staną!!!! My z Kiwi i Patią natomiast nie mamy zamiaru Żadnego psa wydać bez osobistego zjawienia się w domu chętnego na zwierzaka. To nasza zasada główna dla dobra i bezpieczeństwa psów. [/SIZE][/COLOR]
-
Paulus robił foty, to wstawi. Domek z ogrodem: małżeństwo plus dwójka dzieci w wieku nastoletnim. zapowiedzielismy kontrolę poadopcyjną, a dziś już rano dzwoniłam, jak noc przeszła. Rozmawiałam z córką: piesek spał na kocyku, nie sika w domu, bardzo się cieszy z kontaktów z domownikami i na spacerkach grzeczny, ani mu w glowie ucieczki. państewo wiedza, że mają nie spuszczać ze smyczy i to przez dłuzszy czas, aby nie uciekł. :lol:
-
[quote name='Patia']W Łapanowie , jesli dobrze pamietam , nie wiem , czy Ci to coś powie ale to niedaleko Gdowa.[/quote] w Łapanowie zamieszkał Jasrek, a Rubenek tez pod Krakowem:loveu:
-
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:cudownie!!!!
-
inne bedą nie nasze. Perfi fajnie by bylo gdybyś mogła wystąpic zamiast mnie z jasyrem. Zbiórka pod Cracowią o 16. daj znać czy to możliwe telefonicznie. :evil_lol::evil_lol:
-
Jutro jasyr jedzie do "Kundla" gdyby się nie udało, dostanie tymczas u kochanej Eli:loveu::loveu::loveu::loveu: a w piątek pójdzie do dziennika. :lol: Jasyr był w hotelu 20 dni. Za hotel Jasyra muszę jutro zapłacić 300. na jego koncie AFN (z którego jeszczenie brałam) jest 175. ojej!!
-
Kraków - piękny kaukaz -proszę o przeniesienie do działu szczęśliwców:))
AgaG replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę!!! Jutro zobaczę uciekiniera. -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
przyjaciele mnie troche wsparli, wiec mam Ci z czego zwrocić za tę karmę, ale co będzie dalej - nie wiem:shake::shake::shake: -
[quote name='AgaG']Plakaty Ciapka przyniosła dziś Xenia. bardzo proszę o pomoc w wieszaniu. :loveu: Podaję aktualne rozliczenie: było u mnie 200 - 30 na kontrolę Mikruni. Dziś zwróciłam pieniądze założone przez Xenię za szczepienia dla szczeniaków z Kielc (100). u mnie teraz jest 70, ale jutro zamierzam wpłacić za karmę Ciapka 100. W tej sytuacji będzie -30. :shake:[/quote] teraz aktualizacja: do 70 które miałam doszło 50 od JoSi. Razem 120. Ciapek dostał 200. 80 załozyłam.