-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Podaję rozliczenie [B]ostatnio wraz z sumą od Asi (właścicielki Omara było 1193 . Dziś natmiast byly takie wydatki: 150 za kastrację Rocka przeprowadzoną w Artwecie w Wieliczce, 300 złotych za hotel Cypiska [/B][COLOR=red][SIZE=3][B]ale pan Tomek dał nam rabat 50 zlotych mniej [/B][/SIZE]:loveu: :loveu: :loveu: czyli 250 zapłacilam[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]NA BEZDOMNE PSY POD NASZĄ OPIEKĄ MAMY: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]793. [COLOR=black]To niedużo, bo mamy cztery psy w hotelu za które trzeba będzie zapacić a adopcje stoją...[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Dziękujemy za transport Michałowi w jedną stroną i Weszce w drugą... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[SIZE=4][COLOR=red]Kiwuś kiwuś[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]całusy dla Ciebie za błyskawiczną akcję i odnalezienie CYPISKA:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :bigcool: :bigcool: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]
-
Weszka byłoby super z powrotem plus ewentualnie rozwożenie psów. Kiwi kochana załatwiła transport Kraków - hotel - Kundel. Wyjeżdzam z jej kolegą o 16, bo musimy mieć rezerwę czasową. :lol: Ale byłoby super, gdybyś przyjechała do Kundla na 19, po programie:cool3: no i zobaczymy co dalej, Albo rozwożenie do domów, albo niestety hotel...powrót do hotelu, tylko hmmm ja na pewno po ciemku poblądzę....:lol:
-
[SIZE=3][COLOR=red]transporcik pilnie potrzebny kraków - hotel - ''kundel'' bo 2 psy stracą szansę n DOM!!!!:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: [/COLOR][/SIZE]
-
Do sumy 1093 doszło 100 od właścicielki Omara z przeznaczeniem na hotel. :loveu: :loveu: :loveu: Dziękujemy bardzo
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
AgaG replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Bardzo nie podoba mi się Marjola to, jak piszesz o Kiwi - bardzo. Nie śledze teraz uważnie dogo, ale po takich wypowiedziach, to się w ogóle zastanwaim, czy cokolwiek pisać... Kiwi nie przejmuj się!!! -
Juz dodałam wątek krecika. Nie zdazyłam załózyc watek czterem psom ze schroniska (nowym:razz: )które mamy w hotelu, ale jest prośba: dla jednego z nich jest szansa na domek. Pan który che go obejrzec jest po operacji wzroku więc nie może prowadzić. kto da radę jechac ze mną i z tym panem we wtorek do hotelu i z powrotem? Miejmy nadzieję, ze z psem? ;) Chodzi o wczesne popołudnie i deklarację najpóźniej do 21?
-
:multi: :multi: :multi: :multi: [SIZE=5][COLOR=red]Kiwi zmień Tytuł wątku!!! Bodzio bezpieczny i szczęśliwy. HURRA!!!! [SIZE=2][COLOR=black]Potwierdzam to, co mówiła JoSi. dzwoniła do mnie Ola, że kochaja Bodzia, że się bardzo do niego przywazali a to taki biedak...taki chroy psiak!!! HURAAA !!!! [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
Do naszych 1093 złotych doszło 100 z przeznaczeniem na hotel od Asi, która adoptowała Omara :p :multi: Mamy więc 1193 złote na bezdomne psy w Krakowie pod naszą opieką . Bardzo dziękujemy
-
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Omarka zawiozłam z Paulusem do domu w poniedziałek chyba:loveu: Pojechałam po Rocka , zeby go dac do hotelikubo to starszna bida coraz bardziej dziczejaca, ale zobaczyłam w oplakanym stanie nadgryzionego i mokruteńkiego Omara i wzięłyśmy z .Anią. oba. Niestety nie ma fot z domu, ale ze schroniksa tak i muszę je wysłać do Paulusa. Omarek był w hotelu tylko 2 godzinki. Zamieszkał u kochanej Asi weterynarz z Wieliczki, która ma jeszcze cztery przygarnięte biedaki. Omar tulącyc się szczęśliwy, bez problemy dogadał się ze swym "rodzeństwem". :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi: :multi: -
Na stronie 97 milismy ostatnie rozliczenie. "Podaję rozliczenie: Mieliśmy ostatnio 1519 na psy krakowskie. A teraz ostatnie wydatki: 1) - badania krwi Togo i badania Bodzia, za co zakładała Kiwi a w piatek jej zwróciłam 170 2) - 146 dopłata do sterylki Nory (do tego co przyszło z AFN a było w skarpecie Nory) 3) 130 złotych hotel za Togo i Rudolfa 4) 50 oplata za allegro robione przez Kiwi 5) 15 i 12 dwa szampony dla Harnasia (przeciwpchelny i dziegciowy) czyli 27. W tej chwili więc mamy 996". Podaję aktualne rozliczenie: wydatki: - 30 złotych szelki dla Sary, - 23 puszki (poza tym sara otrzymała jedzenie ze zbiórki organizowanej przez właścicieli Eliota i jego kolegi ze szkoły :loveu: :loveu: jak tylko Magda da mi mozliwość to podziekuję za składkę i jedzenie dla naszych bezdomnych podpiecznych. jedzenie dla kotów jeszcze u mnie jest. Wpływy: [SIZE=3][B]50 zł od właścicieli Eliota[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]100 od prof . Marii Leji[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]193 złote - od dzieci ze skoły muzycznej (składka organizowana przez syna właścieli Eliota i jego kolegę). [/B][/SIZE] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: [SIZE=5][COLOR=#ff00ff]Dziękujemy w imieniu psiaków[/COLOR][/SIZE] Obecnie mamy : 1286 ( z tej sumy składkę ze szkoły muzycznej dałam Kiwi bo ona obecnie reguluje wpłaty na leczone zwierzaki w gabinecie przy Piłsudskiego. TO Kiwi jeszcze wpisze. [B]Tak więc u mnie jest 1093 a u Kiwi 192. [/B]
-
Trzymam kciuki, by Pigwunia przetrwała te gorsze dni. Starsze pieski czasem mają takie załamanie, a potem jest lepiej. Pigwus nie martw Ani....
-
przepraszam, że wiesci z opóxnieniem, ale żyję w morderzym tempie. Eliot który wązył 17 kilo waży prawie 25!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Natomiast syn państwa, którzy go zaadoptowali został wraz z kolegą wolontaruszdem w jakimś sensie. Konarad i jego kolega Krzysztof uzbierali na terenie swojej szkoły muzycznej 192, 32 złote oraz prawie 6 kilo karm dla kotów i psów a także dwie miseczki. Bardzo dziękujemy w imieniu bezdomnych zwierzaków :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: !!! Ich decyzja jest taka, bym ja to rozdysponowała. Karmę kocią dam wolontsruszce od kotów Małgosi, która od siedmiu lat co tydzień a także w każd święta jest w schronisku. Karmę psią przekażę Frotce, gdyz w Zakopanem gdzie ratuje psy pomocy praktycznie nie ma. (Frotka napisała trz do mnie o psie którykoczuje w parku zdrojowym w Krynicy- potrzebna szybka pomoc!!!! jest wystarszony i głodny!!!. Pieniądze będa rozliczane na biążo na wątku pomocowym, który mam w podpisie. W zależności od potrzeb będą szły na: leczenie bezdomnych psów praz hotel. Kiwi opowie o tym dziś red. Hejdzie, może ona znajdzie czas by o tym powiedzieć. Ja oczywiście też ale za tydzień ...:lol:
-
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [SIZE=6][COLOR=red]hURRA!!!!NO WRESZCIE!!!! [SIZE=2]lUKOMANKO WIELKIE BUZI DLA CIEBIE ZA MATKOWANIE NORTIEMU!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE][/COLOR][/SIZE]