Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. Upór jednak popłaca. Kolejny występ Miśka byl ogląsdany po raz drugi pr5zez symapatyczną rodzinę, która niedawno straciła psa. Państwo mieszkają w domu z ogrodem który ma podmurówkę, więc agresja Miśka do psów nie jest przeszkodą.... jestem umówiona jutro pod geantem, jedziemy razem z mam nadzieję przyszłymi właścicielami do hotelu ...
  2. Birincik był w dzienniku czy coś wiadomo?
  3. Do Kundla zawiezie psy Ola ze mną, ale nie mamy nic z powrotem. kto przyjedzie po 19 na Krzemionki 30?
  4. POTRZEBNY TRANSPORT DLA COLACZKI DO SPRAWDZONEGO DOMU W TEN WEEKEND.KTO DA RADĘ? bARDZO PROSZĘ, TYM BARDZOEJ, ZE SUNIA W DEPRESJI !!!
  5. Z psychiką troszkę lepiej to wiem od mar. gajko. dla suni mamy dom u przyjaciółki działaczki Tozu w Zakopanem (żadni górale :lol: bo no cóż przy całym szacunku...) Państwu nie dawno zmarła ich starsza colaczka. Bardzo ją kochali, jeżdzili z nią do wetów w Krakowie. Tylko potrzebni chętni , którzy ją zawiozą. ja oczywiście też pojadę. :razz: Ten weekkend- sobota lub niedziela
  6. Kiwi u mnie tez jedem szampon specjalistyczny no i kasa na leczenie ze składek, więc jak co to przyjeżdżajcie po drodze !! jest a u ciebie karty adopcyjne no i
  7. Wątki pilne: SZkielecik w domu tymczasowym w Krakowie u kasie http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45256&page=5 Psy z Ligoty w Krakowie http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46161
  8. Kochany Pan Tomek darował nam 60 złotych za pobyt Nero i juz nie dopłacałam:loveu: :loveu: od poniedziałku do czwartku włacznie (jak wiadomo nim poszedł do domu docelowego wrócil z pierwszej "próby adopcji" Inne długi uregulowane.
  9. [SIZE=3][COLOR=red]Wielkie dzięki dla Weszki za transport suni do hotelu oraz jazdę ze mną w odwiedziny do Togo i Sary oraz foty :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]
  10. [B]Sunia, której zdjęcia zaraz prześlę Kiwi przez siedem lat mieszkała ... w takich warunkach jak widać poniżej. :angryy: [/B]"Kochani właściciele" dysponując hotelem, ogrodem itd.. zapewnili psu .. plastikowy stolik a i tak jego przysposobieniem zajęła się inna osoba, nie oni... Chcieli tez pozbyc się suczki i oddać ją do schroniska. jest utyta, więc jeść dostawała i oczywiście niewysterylizowana. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8dbba1fe66cf95c1.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/60/8dbba1fe66cf95c1med.jpg[/IMG][/URL]
  11. Może powstawiamy do ich wątków zaraz poszukam i tam tu linki:razz: a lessi zaraz założę wątek.
  12. Ręce opadają naprawdę... Będę Magdę prosić w czwartek o film. będę błagać. Jejqu nie możemy się poddać...Jestem rzadko na dogo przez prace i zdrowie, ale naprawdę ten pies śni mi się po nocach....
  13. Było 1423 ale do tego dochodzi: 1673 , 24 z funduszu Bolka z przezneczeniem na psy z Ligoty oraz dziś wpłynęło 50 złotych od właściciela Eliota- pana Marcina. Razem mamy: 3146.24 zaraz od tego odliczę hotel Misia...juz policzyłam 495 za 33 dni, ojej!!!! Ojej!!! czyli MAMY 2651, 24 JEST WIĘC ZA CO RATOWAC BIDY Z LIGOTY. __________________M
  14. Ja rano zadzwonię do Naszego Doktora i dam Ci Weszko znać telefonicznie ok? Kiwus zmęczona niech pośpi rano:razz:
  15. Acha mam chętną`na jamniczkowatą wysterylizowaną lub pieska jamnika ale młodego. Siuper domek, kontakt od sąsiadki... Wie coś ktoś? :razz:
  16. Ok to nie planujmy....jakby co daję numer tu mój o501 801 553. Popołudniu jestem cały czas do dyspozycji, w niedzielę też. Kiwuś może jeśli Nasz Kochany Doktor jest to by nas przyjął np. w niedzielę przed pracą? On czasami tak to proponował dla najbiedniejszych psów i przyjeżdzał na 9 tą? Ja mogę jechać w niedzielę też... W ogóle trzeba się dowiedzieć, kto w niedzielę przyjmuje W niedzielę jest bez zapisów... więc trzeba by tam "warować" od 8! bo potem tłumy są...
  17. Szampon mam. Kapiel może byc u mnie:razz: :razz: u Mojej mamy:lol:
  18. Ja mogę trzymać psy, ale kurcze dałabyś radę po mnie podjechać na ulicę Młodzieży 26 Weszko? To starszne zadupie, ale ja jutro musze tam jechać i będę wolna po 12? Samtąd cos mi się wydaje jest do hotelu bliskoz tego zadupia ...:razz: Acha mpge być problemy z czekaniem!!!! bo Kiwi pewno terminu nie mamy?
  19. Misio ma domek!! ale trzeba kciuki trzymać, czy nie będzie wył i demolował... Rodzinka fajna, blok w Krakowie.. Dziękuję Kochanej Oli (pańci Luny i Bodzia) za transport i załatwienie WSZYSTKIEGO[SIZE=2]!!!!!! Bez Niej nic by się nie udało!!!! :loveu: :loveu: :loveu: Olę to my z Kiwi ostatnio bardzo bardzo eksploatujemy....;) zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych. Misio zachowywał się idelanie, cieszył się i skakał jak mi opowiadała Ola. Po weekendzie jadę tam na podpisanie formalności. Misio był w hotelu 33 dni. czyli do zapłacenia mamy: 495 UFFF UFFF UFFF UFFF
  20. Przedostatnie rozliczenie kopiuję : Podaję rozliczenie było : 348 złotych ( z czego 335 w czwartek płacę zaległy dług Rocka) ale do tego doszło: 410 wypłata z AFN (psy KRK juz tam pusto) ; + 1000 złotych Irenka :loveu: :loveu: :loveu: (JUŻ PARE DNI TEMU!!!) A 100 ZŁOTYCH PANI MARIA LEJA oDLICZAJĄC PIENIĄDZE ZA HOTEL ROCKA MAMY 1423 ALE W TYM LICZNE DŁUGI HOTELEOWE (mISIEK, oSKAR) Było 1423 ale do tego dochodzi: 1673 , 24 z funduszu Bolka z przezneczeniem na psy z Ligoty oraz dziś wpłynęło 50 złotych od właściciela Eliota- pana Marcina. Razem mamy: 3146.24 zaraz od tego odliczę hotel Misia...
  21. Podaję rozliczenie było : 348 złotych ( z czego 335 w czwratek płacę zaległy dług Rocka) ale do tego doszło: 410 wypłata z AFN (psy KRK juz tam pusto) ; + [B]1000 złotych Irenka [/B]:loveu: :loveu: :loveu: (JUŻ PARE DNI TEMU!!!) [B]A 100 ZŁOTYCH PANI MARIA LEJA [/B] [B]oDLICZAJĄC PIENI,ĘDZE ZA HOTEL ROCKA MAMY 1423 ALE W TYM LICZNE DŁUGI HOTELEOWE (mISIEK, oSKAR) [/B]
  22. W tej chwili mamy zapłacony hotelik Gulasza i Nero, ale Nero...który mial od dzis mieć dom nie ma go dalej.... otzymał natomiast wyprawkę szelki za 20 zlotych a od Oli (własxcicleki Timy) smycz i 100 zotych na hotelik!!! W tej chwili dzieki Oli mamy 348 złotych na nasze pociechy u mnie (przy czym po zapłaceniu Rocka zostaną grosze a Misiek ma dług... . :cool1:
  23. 793 to suma którą mamy... Jutro jednak muszę zapłacić za hotel z tych pieniędzy 255 za Gulasza, 270 za Nero. 320 za Rocka. Czyli 845 uff.... jesteśmy do tyłu... do tego dochodzi dług Miśka (już 320 i z każdym dniem rośnie) ufff... niedobrze..
  24. Juz myślimy z kiwi jak by to zorganizować... transport itd..:lol:
  25. Myslę juz nad Ściągnięciem Papusia do Krakowa. Hmmm na razie do hotelu...
×
×
  • Create New...