-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Upór jednak popłaca. Kolejny występ Miśka byl ogląsdany po raz drugi pr5zez symapatyczną rodzinę, która niedawno straciła psa. Państwo mieszkają w domu z ogrodem który ma podmurówkę, więc agresja Miśka do psów nie jest przeszkodą.... jestem umówiona jutro pod geantem, jedziemy razem z mam nadzieję przyszłymi właścicielami do hotelu ...
-
KRAKÓW - Birint - zostawiony bez słowa wyjaśnienia
AgaG replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Birincik był w dzienniku czy coś wiadomo? -
Do Kundla zawiezie psy Ola ze mną, ale nie mamy nic z powrotem. kto przyjedzie po 19 na Krzemionki 30?
-
POTRZEBNY TRANSPORT DLA COLACZKI DO SPRAWDZONEGO DOMU W TEN WEEKEND.KTO DA RADĘ? bARDZO PROSZĘ, TYM BARDZOEJ, ZE SUNIA W DEPRESJI !!!
-
Z psychiką troszkę lepiej to wiem od mar. gajko. dla suni mamy dom u przyjaciółki działaczki Tozu w Zakopanem (żadni górale :lol: bo no cóż przy całym szacunku...) Państwu nie dawno zmarła ich starsza colaczka. Bardzo ją kochali, jeżdzili z nią do wetów w Krakowie. Tylko potrzebni chętni , którzy ją zawiozą. ja oczywiście też pojadę. :razz: Ten weekkend- sobota lub niedziela
-
KRAKÓW NAJLEPSZE DOMY JUŻ SĄ!!! Dosia i Mimi i Ramzes Z LIGOTY juz w domach!
AgaG replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Kiwi u mnie tez jedem szampon specjalistyczny no i kasa na leczenie ze składek, więc jak co to przyjeżdżajcie po drodze !! jest a u ciebie karty adopcyjne no i -
Wątki pilne: SZkielecik w domu tymczasowym w Krakowie u kasie http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45256&page=5 Psy z Ligoty w Krakowie http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46161
-
Kochany Pan Tomek darował nam 60 złotych za pobyt Nero i juz nie dopłacałam:loveu: :loveu: od poniedziałku do czwartku włacznie (jak wiadomo nim poszedł do domu docelowego wrócil z pierwszej "próby adopcji" Inne długi uregulowane.
-
[B]Sunia, której zdjęcia zaraz prześlę Kiwi przez siedem lat mieszkała ... w takich warunkach jak widać poniżej. :angryy: [/B]"Kochani właściciele" dysponując hotelem, ogrodem itd.. zapewnili psu .. plastikowy stolik a i tak jego przysposobieniem zajęła się inna osoba, nie oni... Chcieli tez pozbyc się suczki i oddać ją do schroniska. jest utyta, więc jeść dostawała i oczywiście niewysterylizowana. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8dbba1fe66cf95c1.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/60/8dbba1fe66cf95c1med.jpg[/IMG][/URL]
-
Może powstawiamy do ich wątków zaraz poszukam i tam tu linki:razz: a lessi zaraz założę wątek.
-
Było 1423 ale do tego dochodzi: 1673 , 24 z funduszu Bolka z przezneczeniem na psy z Ligoty oraz dziś wpłynęło 50 złotych od właściciela Eliota- pana Marcina. Razem mamy: 3146.24 zaraz od tego odliczę hotel Misia...juz policzyłam 495 za 33 dni, ojej!!!! Ojej!!! czyli MAMY 2651, 24 JEST WIĘC ZA CO RATOWAC BIDY Z LIGOTY. __________________M
-
Ja rano zadzwonię do Naszego Doktora i dam Ci Weszko znać telefonicznie ok? Kiwus zmęczona niech pośpi rano:razz:
-
Acha mam chętną`na jamniczkowatą wysterylizowaną lub pieska jamnika ale młodego. Siuper domek, kontakt od sąsiadki... Wie coś ktoś? :razz:
-
Ok to nie planujmy....jakby co daję numer tu mój o501 801 553. Popołudniu jestem cały czas do dyspozycji, w niedzielę też. Kiwuś może jeśli Nasz Kochany Doktor jest to by nas przyjął np. w niedzielę przed pracą? On czasami tak to proponował dla najbiedniejszych psów i przyjeżdzał na 9 tą? Ja mogę jechać w niedzielę też... W ogóle trzeba się dowiedzieć, kto w niedzielę przyjmuje W niedzielę jest bez zapisów... więc trzeba by tam "warować" od 8! bo potem tłumy są...
-
Szampon mam. Kapiel może byc u mnie:razz: :razz: u Mojej mamy:lol:
-
Ja mogę trzymać psy, ale kurcze dałabyś radę po mnie podjechać na ulicę Młodzieży 26 Weszko? To starszne zadupie, ale ja jutro musze tam jechać i będę wolna po 12? Samtąd cos mi się wydaje jest do hotelu bliskoz tego zadupia ...:razz: Acha mpge być problemy z czekaniem!!!! bo Kiwi pewno terminu nie mamy?
-
Misio ma domek!! ale trzeba kciuki trzymać, czy nie będzie wył i demolował... Rodzinka fajna, blok w Krakowie.. Dziękuję Kochanej Oli (pańci Luny i Bodzia) za transport i załatwienie WSZYSTKIEGO[SIZE=2]!!!!!! Bez Niej nic by się nie udało!!!! :loveu: :loveu: :loveu: Olę to my z Kiwi ostatnio bardzo bardzo eksploatujemy....;) zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych. Misio zachowywał się idelanie, cieszył się i skakał jak mi opowiadała Ola. Po weekendzie jadę tam na podpisanie formalności. Misio był w hotelu 33 dni. czyli do zapłacenia mamy: 495 UFFF UFFF UFFF UFFF
-
Przedostatnie rozliczenie kopiuję : Podaję rozliczenie było : 348 złotych ( z czego 335 w czwartek płacę zaległy dług Rocka) ale do tego doszło: 410 wypłata z AFN (psy KRK juz tam pusto) ; + 1000 złotych Irenka :loveu: :loveu: :loveu: (JUŻ PARE DNI TEMU!!!) A 100 ZŁOTYCH PANI MARIA LEJA oDLICZAJĄC PIENIĄDZE ZA HOTEL ROCKA MAMY 1423 ALE W TYM LICZNE DŁUGI HOTELEOWE (mISIEK, oSKAR) Było 1423 ale do tego dochodzi: 1673 , 24 z funduszu Bolka z przezneczeniem na psy z Ligoty oraz dziś wpłynęło 50 złotych od właściciela Eliota- pana Marcina. Razem mamy: 3146.24 zaraz od tego odliczę hotel Misia...
-
Podaję rozliczenie było : 348 złotych ( z czego 335 w czwratek płacę zaległy dług Rocka) ale do tego doszło: 410 wypłata z AFN (psy KRK juz tam pusto) ; + [B]1000 złotych Irenka [/B]:loveu: :loveu: :loveu: (JUŻ PARE DNI TEMU!!!) [B]A 100 ZŁOTYCH PANI MARIA LEJA [/B] [B]oDLICZAJĄC PIENI,ĘDZE ZA HOTEL ROCKA MAMY 1423 ALE W TYM LICZNE DŁUGI HOTELEOWE (mISIEK, oSKAR) [/B]
-
W tej chwili mamy zapłacony hotelik Gulasza i Nero, ale Nero...który mial od dzis mieć dom nie ma go dalej.... otzymał natomiast wyprawkę szelki za 20 zlotych a od Oli (własxcicleki Timy) smycz i 100 zotych na hotelik!!! W tej chwili dzieki Oli mamy 348 złotych na nasze pociechy u mnie (przy czym po zapłaceniu Rocka zostaną grosze a Misiek ma dług... . :cool1:
-
793 to suma którą mamy... Jutro jednak muszę zapłacić za hotel z tych pieniędzy 255 za Gulasza, 270 za Nero. 320 za Rocka. Czyli 845 uff.... jesteśmy do tyłu... do tego dochodzi dług Miśka (już 320 i z każdym dniem rośnie) ufff... niedobrze..