-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Kraków Jaga ze schronu 2X śmierć właś. a teraz choroba właściciela . ma dom
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Niestety nie jest wysterylizowana. najpierw była w domu tymczasowym u starszych państwa, potem jej wlaścicielami były też osoby niemłode. Kotów tam nie było. Jazdę samochodem znosi dobrze..., ale ma tendencje do lękliwości. Lepiej nie pisac na plakatach i w ogłoszeniach nie pisać, że drugin raz smierć rozdziela ją z właścicielami, bo ktoś to może za zły omen poczytać :cool1: Pan na razie nie odbiera, ale nagrałam mu się, że trzeba zrobić sterylkę, będę tam dzwonić jeszcze. -
Kraków Jaga ze schronu 2X śmierć właś. a teraz choroba właściciela . ma dom
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Black sheep może zróbmy allegro dla malutkiej? przydałby się też plakacik. Paulusie jesteś w Krakowie? Mógłbyś coś wydrukować? -
Kraków Jaga ze schronu 2X śmierć właś. a teraz choroba właściciela . ma dom
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dziś zadzwonił do mnie schorowany właściciel jagi, jego żona zmrła, on przestaje sobie radzić szukamy znów domu -
dzwoniła do mnie Pani Misia. jest nim zachwycona. mówi, że jest dla niej ogromnym szcześciem, że go rozpieszczają, śpi po kanapach, w ogródku rządzi. Pani podkreślała, że ich kocha, a oni mają na jego punkcie bziaka. mówiła, ze odtąd zwawsze bedzie adoptować psy ze schronisk... czy po przejściach bo są najcudowniejsze. Ma jego zdjecie w komórce i przechwala sie nim:loveu: :loveu: :loveu: :multi: :multi: cudowne wieści!!!!
-
BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[SIZE=5][COLOR=red]Kiwi jest u mnie 11o złotych. !o z bazarku na Zeusa które zostały i 100 zlotych od profesor Leji.:loveu: za co bardzo dziekujemy jak sa jakies długi u doktora albo w hotelu to się zgłoś...:evil_lol: . Wykasowałam za rada jagienki post z pierwszej strony o aktualizowaniu finansów, na pewno jest O u Ciebie jak nie gorzej. [/COLOR][/SIZE]
-
Wątek Łapki : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6217758#post6217758[/URL]
-
[SIZE=5][COLOR=red]NORTON UCIEKŁ PO WYPADKU SAMOCHODOWYM SWYCH PAŃSTWA WCZORAJWIECZÓR.LUKOMANKA I KIWI WIESZAJĄ PLAKATY. POMOC POTRZEBNA!!!!![/COLOR][/SIZE]
-
ZA TM Kraków niewidomy staruszek Zeus MA DOM !!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lukomanko wielkie dzięki za pomoc za doprowadzenie psiaka do kwitnącego stanu!!!! Brzuś ma że hej!!! :loveu: :loveu: :loveu: Pani Zeusa dzwoniła, że wszystko dobrze, że sie aklimatyzuje, że uwielbia ogródek. -
Kiwi Miś juz w domku, dzięki za plakaty.
-
ZA TM Kraków niewidomy staruszek Zeus MA DOM !!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jejku trochę mnie tą 13 zmartwiłaś... Holera jasna... mnie 13 przynosza pecha a nie popatrzyłam w kalendarz...Jak Grubcię wydawałam to zauwazyłam że facet ma dwie 13 w peselu i co...wkrótce była przepuklina do operacji i Grubcia rzuciła się na kamerzystę red. Magdy...OCH! OBY BYŁO dobrze... -
ZA TM Kraków niewidomy staruszek Zeus MA DOM !!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo bardzo dziękuję Lukomance za tak cudowną opieką!!!! wszystkie pieski zawsze u niej przechodzą cudowną metamorfozę!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: TRZYMAJCIE KCIUKI ZA JUTRO O 16 JESTEM U LUKOMANKI UMÓWIONA Z FAJNĄ PANIĄ ZAINTERSOWANĄ ZEUSKIEM!!! rozmawiałysmy telefonicznie dwa razy... -
ZA TM Kraków niewidomy staruszek Zeus MA DOM !!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W sobotę Zeus mial kryzys wysunęła mu się i nie mogła wejść z powrotem część prącia. Małgosia sobie z tym poradziła, obeszło się bez zabiegu chirurgicznego. Piesek jest słaby bardzo. Dziś z Wellington zawiozłysmy go do Eli na tymczasik. Elu całusy wielkie:loveu: :loveu: :loveu: Piesek od razu sie tam ułożył do spania. ma sporo leków od Małgosi. Jutro jedziemy rano jesszcze na badania specjalistyczne na Piłsudskiego. rankiem. Po ogłoszeniu w Dz., efekt zerowy... ojej -
ZA TM Kraków niewidomy staruszek Zeus MA DOM !!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Małgosia mu ten strup ogładała i mówi, że tam za jkis czas dziura taka wypadnie i skóra będzie się musiała goić. jak niosłam Zeuska do sąsiadów to mi buziaki dawał. czekało już łóżeczko i gar ryżu z mięskiem. Zeus to przeuroczy, cudowny pies. Małgosia gdzieś te leki załatwiła i kuracja na łapy też trwa. :p -
ZA TM Kraków niewidomy staruszek Zeus MA DOM !!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zeus jest cały czas w intensywnym leczeniu pod okiem Małgosi. Dostał mnóstwo nowych leków. gdyby ktoś miał dostęp do leków po cenach hurtowych to potrzebujemy: Nivalin 2, 5 mg/ml, carboxylasa, wit. b12 - wszystko w zastrzykach po 5 ampułek.Potrzebny jest też caniviton 400 g. w proszku. Dziś wykąpałyśmy go z Jagienką :loveu: :Rose: :iloveyou: Stan sierści dramat istny, Jedno g. pozlepiane z martwą siersicią, a pod tym strupy od pogryzień ze schronika. Pies nie pójdzie do żadnego hotelu, bo wymaga wyjatkowo wiele troski i jest bardzo słaby, bardzo chudy, ledwie człapiący. Na szczeście ma apetyt i załatwia się normalnie, a wyniki krwi są ok. Od jutra ma tymczas chwilowy u moich sąsiadów blisko gabinetu, a od niedzieli weźmie go kochana Ela na tymczas.jego ogłoszenie powinno ukazać się w piatek w Dz. a piątek. Trzymajcie kcieuki, Acha wszystkim, którzy maja wątpliwości co do kapieli tego psa w stanie, w którym jest informuje że nikt nikt nie wytrzymałaby tego nieprawsopodobnego fetoru, jaki wydziela. Miałam wiele psów bezdomnych ze schroniska ale ten pobił rekord. Jagienka świadkiem. :roll: został jednak wysuszony suszarką, a po wyczesaniu w kocyku zaniesiony do gabinetu. -
ZA TM Kraków niewidomy staruszek Zeus MA DOM !!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zeus już w gabinecie Kaluli od rana. Został wyczesany, zbadany. czekam na wyniki krwi ze schronu, żeby nie dublować. resztą zajmie się Kochana Małgosia. Jest chudy makabrycznie ale na szczescie je jak smok. przed chwilą wsunął puszkę rekonwalescenta, wieczorem mu zaniosę kuraczka z ryżem. Acha koce potrzebne, bo ja wziełam kasanowy a on ich potrzebuje często kilnaście dziennie - Sikuś mój kochany. :evil_lol: Piesek zachowuje czystość, jest przekochany i bardzo lagodniuyki. Kocha noszenie na rękach. :razz: Wazy zaledwie 10 kilo może. ma niedowagę. trzweba go podtuczyć, bo przez to tez jest taki słaby. -
Zeus potrzebuje pilnej pomocy od czwartku !! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5054896#post5054896[/URL]
-
W piątek Aga ta i chyba :evil_lol: Karusiap przewiozły ze schroniska do hotelu staruszka ledwie trzymającego się na łapkach - Zeusa. :-( Miał być uśpiony bo już nie wstawał. Pies jest niewidomy, chory, bardzo słaby. W schronisku rozpoczęto leczenie. Dziś byłyśmy we trzy w hoteliku zrobić mu zdjęcia. Prześlę je zaraz do Karusiap. Udało mi się uprosić Małgosię (Kakulę) by od jutra zamieszkał w jej gabinecie. Ona zajmie się stawianiem go na łapy, a ja karmieniem i wyprowadzaniem. Niestety od czwartku Małgosia ma zabiegi, będzie desynfekowac salę itd... więc od czwartku nie może mieszkać w gabinecie. Najlepszy byłby tymczas, by mozna było go wozić do naszych wetów. Byłam błagać moją mamę, ale nie zgodziła się.. jutro napisze tekst na plakacik. trzeba się spieszyć...stan psa jest kiepski, no ale pocieszam się myślą, że mój Kasanowa byl w podobnym gdy go adoptowałam a żyje już u mnie półtora roku...:lol:
-
Dzięki Weszka. Parę dni temu jedna znajoma (Aga L.) przekazała mi 500 złotych na psiaki nasze bezdomne. Bardzo dziękujemy
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
AgaG replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kasanowa bez zmian, ale już mam lepiej opanowaną technikę karmienia na siłę... i jakoś to jest. Mimo swego stanu.. on wciaz przychodzi się tulić, jest taki słodki i miły...mam nadzieję, że za parę dni gdy zaczną być widoczne efakty pakowania w niego na sile leków i jedzenia, wrócę na dogo... -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
AgaG replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zahir , Kropka i Hugo czuja się świetnie. Niestety z Kasanową nie jest dobrze, jego stan pogarsza się i opieka nad nim jest obecnie teraz bardzo czasochłonna. Ma w tj chwili bardzo dużą niewydolność nerek. ostatnie badania krwi wykazały 3 krotne przekroczenie norm. Potrzebuje znoszenia na spacer co 2-3 godziny, a i tak siusia na mnie mimo pieluch w których go znoszę...siusia też do swego łóżak, na podłogę itd...cały czas idzie u mnie pralka. Stracil apetyt , dlatego jedynę karmę dla nerkowców którą jakoś przyswaja k/d hillsa podaję mu wraz z lekami praktycznie na siłę.. inaczej padłby z głodu. To jest walka o to by mial siłę.. Ponieważ jednak wiem od wetów, że nic go w tej chwili nie boli będę nadal walczyc o każdy dzień jego życia..Wciąz jak go zniosę to slicznie idzie o własnych siłach, tuli się do mnie i nadsatwia uszka do drapania Uff słodkie biedactwo...kochane -
[quote name='kiwi'][B]z ogólnego[/B] odejmujemy [B]39[/B] zlotych, ktore dzisiaj zaplacilam za antybiotyki i płyny ramzesa a wodnikowi dodajemy [B]100 zł od Kochanej Lukomanki!![/B] [B]:loveu::loveu:[/B] [B]mamy:[/B] [B]87,84 ogólny[/B] [B]250 wodnik[/B] [/quote] [SIZE=3][B]Kiwi dziś przyszło 100 od pani profesor Leji. :loveu: ;) [/B][/SIZE][COLOR=red][SIZE=2];) przekazę ci w "kundlu" na Wodnika.[/SIZE] [/COLOR]
-
Jest super!!!! Pani bardzo miła!!! wczoreaj były trzy godziny na spcerze nad Wisłą!! kropelki do oczków kupione, pani codzienie do mnie dzwoni!!! Sunia pierwszego dnia troszkę wystraszona była i spała przy drzwiach teraz już koło lóżka się wyleguje!!! pani mnie zaprasza. oczywiście pojadę... jak tylko chwilkę znajdę.