-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
[quote name='Jagienka'][SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY!!!!!!! TE PSY MAJĄ CZAS DO JUTRA!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65552[/URL] INFO STR 5[/quote] Jagienko może jednak hotel... będziemy szukać kasy... ja się postaram pomóc...
-
link do zagłodzonego psa znalezionego przez Olę [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6342153#post6342153[/url]
-
Kraków zagłodzony Figo ma dom dzięki staremu Rudzikowi!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/b4139bee57d16b92.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/25/6324424620159ab3.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/25/d2c006221c946643.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/dc2be5067ed1c4b8.jpg[/IMG][/URL] -
Kraków zagłodzony Figo ma dom dzięki staremu Rudzikowi!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
przyplątał się w bronowiczach do Oli, u której jest Filonka , Bodzio, Gożdzik, wilczurek, sunia duża i kilka kotów. a wiec naprawdę nie ma gdzie go trzymać... -
[quote name='Jagienka']Rany jak to sie dzieje? A jak ze schronu z Krakowa dajemy ogłoszenia to cisza... :-?[/quote] Jagienko wiem, że sytuacja psów w Krakowie jest tragiczna. Ja nie ukrywam tego, że Rudek wpadł mi w serce, bo jest tak podobny do mojego UKOCHANEGO KASANOWY, jednak tymczas u mamy się zwolnił, telefon dzwoni, więc Rudzik pomoże teraz pieskom z Krakowa. Jagienko Znając Ciebie jak byś zobaczyła kopię swojej Morii choćby w szczecinie to byś ją ściągała...tutaj :loveu::loveu::loveu::loveu::lol::lol::lol:
-
Nie zmieniajmy tytułu do jutra. !!!! ja lubię zmienić jak już piesio śpi na kanapie u sibie, a to nastąpi jutro. państewo dzwonili do mnie o 8 rano, a o 10 już byli w Krakowie i powiedzieli żeby go nikomu nie dawać. ktoś jeszcze dzwonił poleciłam Lolusia-Pirata i o 15 pani chce by go dostaeczyć do m W Krakowie. To już decyzja Foksi by ten dom sprawdzić. Jeszcze mam jeden telefon, pani chce młodszego trochę psa. Na pewno wydam też coś z Krakowa. :loveu:
-
[COLOR=Magenta][SIZE=5]Rudzik jutro jedzie do domu super państwo!!!! ze skawiny z mieszkanka byli go oglądać!!! [COLOR=Black][SIZE=2]Zmarł niedawno ich pies który miał 23 lata!!! Rudzik podbił ich serce mimo że ich dziabnął ząbkami!!!! bo chyba go uszy bardzo bolą!!!!! ja pędzę do małgosi przebadać go na dzisiątą stronę ale państwo mają też swojego weterynarza. Bardzo bardzo fajni ludzie!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:;););););) No to wezmę na tymczas Figo zagłodzonego...[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
-
Kraków zagłodzony Figo ma dom dzięki staremu Rudzikowi!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
piesek jest chudy niemiłosiernie. około 7 letni łagodny... -
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/b4139bee57d16b92.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam na tymczasie staruszka widzacego na jedno oczko jakby ktoś chciał pomóc to zapraszam....:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75122&page=4[/URL]
-
Rudzik jest grzeczny, bardzo szaleje ruchowo :crazyeye: po mieszkaniu mojej mamy. Nie wyje jak wychodzę. Spał grzecznie, ale o 6 skrobał w drzwi na upkę, o 9 tez byliśmy bo jeszcze ma lekką biegunkę. je ładnie. Jutro z nim pójdę do weta (do Małgosi) żeby zobaczyła co z tymi oczami i czemu tak nerwowo reaguje na dotykanie głowy i karku. Na pewno był często gryziony sądząc z jego reakcji. :loveu: ja go głaszczę pod bródką:loveu:
-
Super Kam. Moje namiary już: telefon 0501-801 -553 i (012) 412 02 31 no i że jest (prawie) w Krakowie :loveu: :loveu: mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
[quote name='grazyna9915']AgaG może przekażesz dobrą nowinę??[/quote] Yhm Tak...RUDZIKA przywozi dziś Grazynka do Krakowa. będzie miał tymczas w pustym mieszkaniu mojej mamy, która jest na wakacjach do końca sierpnia. Ja tam oczywiście będę pomieszkiwać kursując pomiędzy moim mieszkaniem a mieszkaniem mamy i poznawać Rudzika a poza tym szukać mu domu. Nie mogłam go nie wziąć na tymczasik... bo to "brat" Kasanowy:loveu:
-
Mam kontakt tel. z panią Rubena,. Wszyscy go uwialbiają.Śpi na kanapach jest opiekunem kotów, uwaza się za ich ojca :crazyeye: i nosi je delikatnie w buzi. :razz: mam zaproszenie serdeczne,ale z braku czasu nie wiem, czy pojadę ech...