Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. [quote name='Jagienka'][SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY!!!!!!! TE PSY MAJĄ CZAS DO JUTRA!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65552[/URL] INFO STR 5[/quote] Jagienko może jednak hotel... będziemy szukać kasy... ja się postaram pomóc...
  2. link do zagłodzonego psa znalezionego przez Olę [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6342153#post6342153[/url]
  3. oto link do pieska znalezionego przez Olę [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6342153#post6342153[/url]
  4. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/b4139bee57d16b92.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/25/6324424620159ab3.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/25/d2c006221c946643.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/dc2be5067ed1c4b8.jpg[/IMG][/URL]
  5. Josi zrobiłam mu wątek Kraków Figo..ponieważ Rudzika dzięki ogłoszeniu w dzienniku poznali fajni państwo, jutro zawozimy z ola tegfo dziadunia do mieszkania w skawinie, a tego chudziaka wezmę na tymczas do mnie (w m mamy) będzie dobrze!!!!
  6. przyplątał się w bronowiczach do Oli, u której jest Filonka , Bodzio, Gożdzik, wilczurek, sunia duża i kilka kotów. a wiec naprawdę nie ma gdzie go trzymać...
  7. [quote name='Jagienka']Rany jak to sie dzieje? A jak ze schronu z Krakowa dajemy ogłoszenia to cisza... :-?[/quote] Jagienko wiem, że sytuacja psów w Krakowie jest tragiczna. Ja nie ukrywam tego, że Rudek wpadł mi w serce, bo jest tak podobny do mojego UKOCHANEGO KASANOWY, jednak tymczas u mamy się zwolnił, telefon dzwoni, więc Rudzik pomoże teraz pieskom z Krakowa. Jagienko Znając Ciebie jak byś zobaczyła kopię swojej Morii choćby w szczecinie to byś ją ściągała...tutaj :loveu::loveu::loveu::loveu::lol::lol::lol:
  8. Nie zmieniajmy tytułu do jutra. !!!! ja lubię zmienić jak już piesio śpi na kanapie u sibie, a to nastąpi jutro. państewo dzwonili do mnie o 8 rano, a o 10 już byli w Krakowie i powiedzieli żeby go nikomu nie dawać. ktoś jeszcze dzwonił poleciłam Lolusia-Pirata i o 15 pani chce by go dostaeczyć do m W Krakowie. To już decyzja Foksi by ten dom sprawdzić. Jeszcze mam jeden telefon, pani chce młodszego trochę psa. Na pewno wydam też coś z Krakowa. :loveu:
  9. [COLOR=Magenta][SIZE=5]Rudzik jutro jedzie do domu super państwo!!!! ze skawiny z mieszkanka byli go oglądać!!! [COLOR=Black][SIZE=2]Zmarł niedawno ich pies który miał 23 lata!!! Rudzik podbił ich serce mimo że ich dziabnął ząbkami!!!! bo chyba go uszy bardzo bolą!!!!! ja pędzę do małgosi przebadać go na dzisiątą stronę ale państwo mają też swojego weterynarza. Bardzo bardzo fajni ludzie!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:;););););) No to wezmę na tymczas Figo zagłodzonego...[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  10. piesek jest chudy niemiłosiernie. około 7 letni łagodny...
  11. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/b4139bee57d16b92.jpg[/IMG][/URL]
  12. właśnie rozmawiam z Olą.. bo mnie Josi zawiadomiła ...jak wydam Rudzika to go wezmę na tymczas :loveu: :loveu: a już o 10 ktos ma oglądać Rudzika !!!!
  13. Mam na tymczasie staruszka widzacego na jedno oczko jakby ktoś chciał pomóc to zapraszam....:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75122&page=4[/URL]
  14. Poczekajmy z wszystkimi akcjami do poniedziałku. Jutro jest 13 piątek, co mnie martwi bo mi 13 zawze przynosiły pecha... jeśli anons w dzienniku nie zaskutkuje to ruszamy na całego... jutro rano jestem umówiona do weta... z pięknikiem. :loveu:
  15. wysłałam jego fotki do Pati, to jak chwilkę znajdzie to moze wstawi:loveu: . Rudzik wciaz domaga się specerków. dziś małgosia miała zabiegi ale jutro zrobi mu przegląd, bardzo się Ruduś drapie. Jak wychodzę to śpi na wersalce, na której ja sypiam u Mamy. Bardzo jest przymilny i kochany:loveu:
  16. Dziś pieseczek miał sesję zdjeciową do dziennika.:razz: Jeszcze tekścik musze napisać roboczy dla Pani Hani R. jeju jeju żeby się udało. Bardzo jest radosny, kocha spacerki i wskakiwanie łapkami na kolana. Przemiły Ruduś:loveu:
  17. Rudzik jest grzeczny, bardzo szaleje ruchowo :crazyeye: po mieszkaniu mojej mamy. Nie wyje jak wychodzę. Spał grzecznie, ale o 6 skrobał w drzwi na upkę, o 9 tez byliśmy bo jeszcze ma lekką biegunkę. je ładnie. Jutro z nim pójdę do weta (do Małgosi) żeby zobaczyła co z tymi oczami i czemu tak nerwowo reaguje na dotykanie głowy i karku. Na pewno był często gryziony sądząc z jego reakcji. :loveu: ja go głaszczę pod bródką:loveu:
  18. A jak się zachowywał? jak zareagował na opuszczenie schronu?
  19. No ja też:loveu: nie mogę się doczekać przystojanika!!!
  20. Super Kam. Moje namiary już: telefon 0501-801 -553 i (012) 412 02 31 no i że jest (prawie) w Krakowie :loveu: :loveu: mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  21. [quote name='grazyna9915']AgaG może przekażesz dobrą nowinę??[/quote] Yhm Tak...RUDZIKA przywozi dziś Grazynka do Krakowa. będzie miał tymczas w pustym mieszkaniu mojej mamy, która jest na wakacjach do końca sierpnia. Ja tam oczywiście będę pomieszkiwać kursując pomiędzy moim mieszkaniem a mieszkaniem mamy i poznawać Rudzika a poza tym szukać mu domu. Nie mogłam go nie wziąć na tymczasik... bo to "brat" Kasanowy:loveu:
  22. Rudzik (Azulan czy jak mu tam na imię) jest taki podobny do mojego słodkiego, ukochanego Kasanowy..:loveu: :loveu: :loveu:
  23. wklejam jego fotkę z wątku Azy :cool3: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] Cytat: Napisał [B]AgaG[/B] [I]na zdjęcia Azula - bardzo czekamy. :lol:[/I] oto Azulan [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img455.imageshack.us/img455/9534/azulan25je.jpg[/IMG][/URL]
  24. Mam kontakt tel. z panią Rubena,. Wszyscy go uwialbiają.Śpi na kanapach jest opiekunem kotów, uwaza się za ich ojca :crazyeye: i nosi je delikatnie w buzi. :razz: mam zaproszenie serdeczne,ale z braku czasu nie wiem, czy pojadę ech...
×
×
  • Create New...