-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Hurra !!!no wreszcie fotki naszego pieknego słodkiego pieseczka!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Podaję rozliczenie: Mieliśmy ostatnio 1519 na psy krakowskie. A teraz ostatnie wydatki: 1) - badania krwi Togo i badania Bodzia, za co zakładała Kiwi a w piatek jej zwróciłam 170 2) - 146 dopłata do sterylki Nory (do tego co przyszło z AFN a było w skarpecie Nory) 3) 130 złotych hotel za Togo i Rudolfa 4) 50 oplata za allegro robione przez Kiwi 5) 15 i 12 dwa szampony dla Harnasia (przeciwpchelny i dziegciowy) czyli 27. W tej chwili więc mamy 996
-
Niestety wesoło nie jest... ja mam w pracy takie tyłu teraz przez psy, że jak tak dalej będzie to ... myslec nie chcę...nawet ostatniej niedzieli zamiast zaległości nadrabiac jechałam raniutko do hotelu z Olą, która znalazła sunię wilczura (nikt jej nie szukał -, od wczoraj Ola ja uklokowała u znajomych) poza tym jutro Nora ma sterylkę, zaraz wejdę na jej wątek, czy ktos oferuje pomoc w zawiezieniu jej na sterylkę na 9 rano.. :roll:
-
KRAKOW Perfidne szczeniaki od Perfi i c24rnego juz maja domki :)
AgaG replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
Ja już nawet taką wersję słyszałam, że biedna Kiwi idzie ze szczeniorkiem na uczelnię, a gdy po programie domku nie znajdzie...to pod most chyba :evil_lol: :evil_lol: bo rodzice na trzeciego psa w domu się nie zgodzą... -
[quote name='Ludek']Malutki offik :) Popatrz na allegro. Sama przymierzam sie do laserówki HP 1100 . Mam taką w pracy od ok. 4-5 lat i drukujemy na niej sporo. Do tej pory działa bezawaryjnie, a toner starcza na długo i do tego nie jest drogi. Koszt drukarki, to ok. 200-300 zł, a toner ok. 30,00 zł. Spokojnie można kupować ta bez tacek, a w miejsce tacek włożyć płytę CD.[/quote] Offiki nie ofik :evil_lol: :lol: my z kiwi naprawde myslimy o zrzutce.... na tę laserówkę... czekamy na poradę, co byłoby najlepiej tanio konieczni ale aby działało. ... Na razie odebrałam od kochanej Ach21 około 200 kolorolowych plaktów...:loveu: :loveu: słodkiego Bodzia....to już coś..no trochę sama rozwieszę, trochę do "Kundla" wezmę i porozdzielam:lol:
-
Podaję rozliczenie: Ostatnio stan kasy na psy krakowskie 1519 złote na ratowanie psów krakowskich. Dzis wpłynęło 100 złotych od pani prof. Marii Leji (koleżanki JoSi) mamy więc 1619 złote!!! Bardzo dziękujemy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Perfi ile szczeniaków jeszcze gościsz? :evil_lol: A druga sprawa 21 grudnia o 9 rano Nora ma sterylkę (wyjechać by trzeba o 8) Czy ktoś może pomóc z transportem, Właścicielka nie ma autka a sunia okropnie boi się ruchu ulicznego?
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
21 Norka bedzie miała sterylkę u doktora Kujawskiego. Pani nie ma samachodu chciałabym jakoś pomóc. trzeba wykjechac o 8 rano mniej wiecej... bo o 9 sa psiaki na operacje zabierane. :lol: czy ktos pomoże? :lol: -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
AgaG replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']Aga ona waży 13 kg, taka troszke wieksza niż Rudek... dziekuje, transport samochodowy mamy, sugarr nadal jesteś chętna do prezentacji Asty??[/quote] No to szeleczki weżmiemy do Kundla, chyba że wcześniej potrzebne, to mogę gdzieś zostawić? -
Co u słodziaka? jejku jejku bo się zadomowi!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol:
-
Kumu mogę przesłać Fotki Rudolfa i Harnasia do wstawienia?
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
AgaG replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
szelki jakieś mam,,, z regulacją ..:lol: tylko jak duża jest sunia...w nawale pracy nie mam czasu czytać całego wątku.... -
Popieram pomysł, by te koce itd dac do hotelu do Wieliczki, gdzie wciaż mamy psy bezdomne i te koce się zużywają. :cool3: :loveu:
-
[B]Podaję rozliczenie: Ostatnio stan kasy na psy krakowskie wynosił [/B][B] 469 złote na psy krakowskie. Dziś przyszło 50 złotych od pańtwa Eliota a kilka dni temu od Irenki (mamy tymczasowej Atosa ) 1000 złotych Mamy więc 1519 złote na ratowanie psów krakowskich. Bardzo dziękujemy!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [/B] __________________
-
[quote name='paulus'][B]Bo nikt ich nie pobiera[/B], parę dni temu Kiwi zrobiła plakaty domów tymczasowych z Twojego tekstu, ale przez pomyłkę podała zły adres (trzeba by się zalogować na jej konto) i wyświetlają się bzdury. I nikt (a w każdym razie nie tutaj) na to nie zwrócił uwagi. (chodzi o [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2532823&postcount=707"]ten[/URL] post) Z ciekawości czekałem kiedy to wyjdzie i jakoś nie wyszło.[/quote] No własnie Paulus. Skuteczność leży....:-( :-( :-(
-
Jagienko :lol: nie chodzi o to, by nie poznac zadnego psiura!!! Ale sa takie co siedzą po wiele lat..... ja może zamieszczę ich imiona jak znajdę pewną kartkę.... :evil_lol: Niedługo ich nie bedzie.... odejdą tu...
-
[SIZE=4]dziś miałyśmy taką rozmowę z Kiwi i jej efekt to nasze zaniepokojenie troszkę. :lol: Bardzo cieszymy się, e jest tyle nowych krakowskich wolontaruszy, ale jest parę ale naszym zdaniem: [/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]_ [B]zakładanych jest na raz za dużo watków psom z krakowskiego schroniska , co mija się z celem[/B]. Aktualne zdjęcia psów plus opis to zadanie dla oficjalnej strony schronu. [/SIZE][SIZE=4] Nie chodzi o to, by połowie schroniska załozyć watek, bo jak wygląda los psa w schronisku w boksach wspólnych zwłaszcza, to każdy dogomaniak wie. Lecz [B]chodzi o to, by aktywnie szukac domów i to wg hierarchii potrzeb[/B], bo utopią jest myślenie, że wszystkie psy się uratuje [/SIZE] [SIZE=4]- kocham wszystkie psy, ale [B]uważam, że zakładanie wątków psom młodym i pięknym, które szybko opuszczają schronisko (jak ostatnio dobermanka) nie ma sensu. te psy znajdują domy bez pomocy wolontariuszy[/B]. [/SIZE] [SIZE=4]- [B]Weterani schroniskowi, którzy mogą nie doczekac domów oraz psy najbardziej brzydkie, gryzione, przeciętne nie rzucające się w oczy, nie podchodzące do krat, pochowane gdzieś - tym powinni zajmowac się wolontariusze ale też nie naraz 100 wątków[/B] ![B].[/B] Nie chodzi o to, by cos komuś narzucać, ale o zwykłą logikę. Te psy bez wolontariuszy nie mają szans. jest ich bardzi wiele (np. Sara która czeka od 2000 roku, czy Zenek i wiele innych..[/SIZE] [SIZE=4]- wątki na których sobie gadamy są bardzo miłe, ale nic z nich nie wynika. Z odwiedzania psów tez niestety niewiele, jesli nie mają one: ogłoszen, plaktów, allegro.. itd...[/SIZE] [SIZE=4]- uważam, że w ten sposób cenna energia się rozprasza [/SIZE] [SIZE=4]Plakatów psów nie widać w Krakowie, allegro prawie żaden z nich nie ma.... [/SIZE] [SIZE=4]radosc z tego powodu, że akurat ktos przyszedl do schronu i wziął psa może niektórych podnosi na duchu, ale mnie nie bardzo... bo wiem, że codziennie schronisko jest odwiedzane i które psy są brane - te młode, ładniejsze, bardziej wylewne itd. [/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]Nie jest moim celem krytyka,. ale zwrócenie uwagi na priorytet jakim jest szukanie aktywne domów dla co najwyzej kilku psów na raz.. po kolei, skutecznie. z uwzględnieniem wyprowadzenia psa na prostą pod wzgledem medycznym, poznania go itd itp... [/SIZE]
-
Jakiś czas temu Potter tab była z książeczką Rubena a Pani psiaka potem do mnie dzowniła. Piesek ma się naprawde swietnie. Dokazuje jak nie wiem czego nauczyl się od małego pieska dziadka. panstwo już wystapili o pozwolenie posiadania charta. :lol:
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dziś dzwoniła Pani Noreczki. mówiła, że jest im bardzo dobrze razem. Narzekała tylko na to, że Norka nie chce spac z nimi w łóżku. No to lóżko jest bardzo wysokie, :lol: może Norka się boi. Ma jednak alergię i drapie się, Doktor to obejrzy przy okazji zblizajacej się sterylki, o którą mnie Pani pytała. Jutro Kiwi zapyta, czy już mozna robić i ustali z doktorem termin zabiegu. -
[B]Podaję rozliczenie: Ostatnio stan kasy na psy krakowskie wynosił 674 (patrz strona 52) [/B] [B]Nowe wydatki: [/B] [B]100 złotych badania Eryka w ten piątek (Bodzia) i leki (morfologia, rtg, ogólne krwi , leki).[/B] [B]30 złotych leki i zastrzyki Bodzia na kurację w domu tymczasowym 30[/B] [B]75 złotych dołożenie się do szczeniaków Frotki z Zakopenego za hotel (szczeniaki z matką jamniczką długowłosą, obecnie u Missieek w Bukownie) [/B] [B]100 złotych na szczeniaki u Perfi (przekazane za pośrednictwem Kiwi)[/B] [B]Czyli 369 złotych, ale dostaliśmy 100 od Oli (pani Luny) tak więc mamy 469 złote na psy krakowskie. [/B]
-
Dziś Doktor Słowiński pokazał resztę wyników Bodziąteczka. Poza tą anaemię i stanem zapalnym, co już pokazała morfologia, jest naprawdę ok. Dostał rożne leki i zastrzyki i całą rozpiskę. W domku tymczasowym u Oli :loveu: :loveu: (od Timby i Lunki) dochodzi do siebie.... na dywaniku. Wszystkie pieski dobrze go przyjęły. :loveu: Trzeba plakacior zrobić i allegro.... dziś nie dam rady tekstu napisać... no może jutro to zrobię. :lol: [B]Acha od Oli dostały psy krakowskie 100 (z myślą o Togusiu - który był gwałcony) Bardzo dziękujemy[/B]