-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Miały suczki swoich poprzedników: [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1766/27288688.jpg[/IMG] -
Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...
Mazowszanka13 replied to wiosenka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki :) A co z budą ? -
Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...
Mazowszanka13 replied to wiosenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Już wysyłałam fotki. Na poprawę humoru za budkę używaną miejscowa ludność chciała 1000zł ...[/QUOTE] Bo ceny dla warszawiaków są specjalne :) U nas za skoszenie posesji chca stówkę. -
Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...
Mazowszanka13 replied to wiosenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='benkowa']Od nowa go " polubiam na facebooku zeby był widoczny . Wyslij mi te nowe zdjęia na maila to zrobimy wydarzenie z prośba o bude[/QUOTE] Fejsbuk jest bardzo skuteczny, może znajdzie się jakaś buda :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No nie mogę :megagrin: To tylko całą trójcę brać ! [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1766/sdc17070.jpg[/IMG] -
Pilnie dt dla suni ze szczeniaczkami!!!!!
Mazowszanka13 replied to Emilka06's topic in Już w nowym domu
I co z rodzinką ? -
Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...
Mazowszanka13 replied to wiosenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Niestety nadzieja na dom odpadła... [B]Edit[/B] ...ale jest niewielka szansa na tymczas tyle, że z własna budą. Czy ktoś pomoże z bazarkiem (mile widziane osoby z W.)? Chyba, że ktoś taką budę może oddać/pożyczyć?[/QUOTE] Ja bazarek robię pod koniec listopada, rozliczanie też trochę potrwa. Chętnie wspomogę groszem, ale to będzie początek grudnia. Natomiast jeśli chcesz żeby Ci pomóc w robieniu, to mogę i zaraz. Jest na dogo wątek: oddam. Zobacz może ktoś ma budę. Ewa Marta natomiast kupiła na allegro dużą, używaną budę za 100 zł. To taniocha, bo nowa kosztuje kilka setek. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zajrzyj malagos na bazarek, żeby mnie za manko nie posadzili ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-ROZLICZAM_OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00?p=19864264#post19864264[/url] -
[quote name='słodkokwaśna']Dziewczyny był dziś nowy wet u Morka i stwierdził ,że psiak bardzo żwawy....czuć zapach nerkowy z mordki ale nie ma na języku jakiś wybroczyn nerkowych czy coś w tym stylu ...nie jest źle . Tak to ocenił. Oczywiście dieta i jeszcze raz dieta, a za jakieś 3 tyg nowe badania, ale tym razem z moczem ...musi się udać. Oczywiście ocenił jego wiek na gładko powyżej 10 lat. Żwawy staruszek! tak go określił .[/QUOTE] Mojemu znajomemu, który miał psa staruszka z problemami gruczołów okołoodbytowych wet zalecił kastrację i to pomogło. Zapytaj, proszę przy okazji Twojego weta co o tym sądzi. Bez powaznego powodu to go chyba kastrować i męczyć nie trzeba.
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Poleciało 135 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231766-MARSZ-JAMNIK%C3%93W-rozliczamy-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231766-MARSZ-JAMNIKÓW-rozliczamy-)[/URL] na konto Mortes poproszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dojdzie ;)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo, kochana jesteś :loveu: To bogaty chłopak teraz z naszego Morka.
-
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Mazowszanka13 replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
To do leczenia zostało jej tylko oko ? -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To ja przypomnę, że dla obraczus są u Ewy słoiczki z bazarku :) -
Sunia zgłoszona do Akcja Sterylizacja, zgłoszenie zaakceptowano :) Lobario, jak będziesz miała zdjęcie w kubraczku lub zdjęcie brzuszka ze szwem, to mi podeślij, a ja umieszczę na wątku AS. A jak dojdą pieniadze to warto umieścić banerek: Ta suczka została wysterylizowana dzięki.... na pierwszej stronie wątku Bisi.
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ale ta Pchełka urosła :) Żal mi strasznie tych pozostałych psów, ale co zrobić :-( A ten kojec z budą to gdzie gmina postawi ? -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Świetny pomysł z tymi kamizelkami :) Szkoda, że w Warszawie ceny w ciuchaczach są nie z tej ziemi. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jesteś cudotwórczynią Mortes :) Krok po kroku znajdujesz wszystkim domy. To jeszcze dla Morka coś wyczaruj. Ma takie ładne ogłoszenia. -
Pilnie dt dla suni ze szczeniaczkami!!!!!
Mazowszanka13 replied to Emilka06's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emilka06']Dopiero się tam wybieram niedługo. Wczoraj wpadłam na pomysł żeby może Straż Pożarną wezwać... co wy na to?[/QUOTE] Spróbować można, do kotów przyjeżdżają to i do psów mogą. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam na konto malagos [B]455 zł [/B]z bazarku spożywczego. Nie doczekałam wpłaty 38 zł, więc przelew jest o tę kwotę pomniejszony. [B]Malagosie[/B], potwierdz proszę jak dojdzie. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-ROZLICZAM_OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00[/url] -
Pilnie dt dla suni ze szczeniaczkami!!!!!
Mazowszanka13 replied to Emilka06's topic in Już w nowym domu
Ja też miałam podobną sytuację na wsi. Suczka urodziła szczenieta w piwnicy do której było wejście tylko przez małe okienko. Właściciele chałupy położyli na podłodze w kuchni linoleum likwidując dostęp ludzi do piwnicy. Szczeniaki wyszły same w środku nocy jak były głodne, bo pokarm matki przestał im wystarczać. Nie potrafie powiedzieć ile miały tygodni ? miesięcy ? Narobiły hałasu piszcząc przerazliwie. Tu też może być podobnie. Pytanie tylko kiedy wyjdą ? Oby nie w weekend kiedy nikogo nie będzie w pobliżu.