-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
pogoda przedziwnie się zmieniała, mgła nadeszła w porze obiadowej, a wcześniej było słońce. Norek szalał na łąkach! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/img4181vl.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8402/img4181vl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/211/img1595w.jpg/"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7787/img1595w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/img4193l.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1812/img4193l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/img1596ep.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4336/img1596ep.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/img4197e.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8889/img4197e.jpg[/IMG][/URL] a tu Norka nie ma, za to jest orawski pejzaż [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/img4178xm.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7528/img4178xm.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Norek się boi burzy?[/QUOTE] na szczęscie nie. siła spokoju. :p [quote name='Bjuta']Na tym zdjęciu [URL]http://img211.imageshack.us/img211/968/img1579u.jpg[/URL] Norek waży z 30 kg jak nic! :) Wielki pies! :)[/QUOTE] no gdzie, nie załamuj mnie, powinien ważyć 10 kg góra! (czyli o tym, ile daje kadrowanie) :lol: dzisiejsza wyprawa, czyli... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/img1585ws.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7325/img1585ws.jpg[/IMG][/URL] Orawa w słońcu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/img4176to.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8158/img4176to.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/img1586mm.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1/img1586mm.jpg[/IMG][/URL] i Orawa we mgle [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/img4196z.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3954/img4196z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/img1591vt.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5497/img1591vt.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/img4215vo.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9932/img4215vo.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
"Pasionka"; [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/507/img1557s.jpg/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3155/img1557s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/22/img1558wm.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1100/img1558wm.jpg[/IMG][/URL] czyli majówkowe wspomnienia... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/211/img1579u.jpg/"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/968/img1579u.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4628/img1568kb.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/img1577cb.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4754/img1577cb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/221/img1563se.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5528/img1563se.jpg[/IMG][/URL] -
bardzo pieknie tam macie...
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
niesamowite to dla mnie - 4 rano!!! -
piękna!!! :loveu:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']To już 6 lat? Gratuluję sześciu lat udanego życia z żółtym psem Norkiem. Wspaniale się prezentuje i w ogóle po nim nie widać upływu lat. Miał dużo szczęścia, jeszcze raz dziękuję za ten dom. Koniecznie musimy się spotkać w Krakowie lub gdzie indziej, muszę sprawdzić czy Norek mnie rozpozna :)[/QUOTE] nasza majówka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/img4169kk.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4274/img4169kk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/img1528t.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/826/img1528t.jpg[/IMG][/URL] To my mamy szczęście, że Norek to taki dobry mały/żółty piesek z sercem na łapce! A dziękować to raczej my powinniśmy - za zaufanie. I pewnie, że czas byłoby się spotkać! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/img1578vb.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1663/img1578vb.jpg[/IMG][/URL] prace ogrodnicze są męczące, nawet patrzenie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/img1538s.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8615/img1538s.jpg[/IMG][/URL] Szczególne pozdrowienia dla Halo (Alfa i Zuzia): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/img1530sn.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8578/img1530sn.jpg[/IMG][/URL] -
:multi: piękne! ale za śniegiem to się nie stęskniłam... :lol:
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
jotpeg replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Tesio - wielka szkoda. :-(:-(:-( taki fajny psiak. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Fajne macie tereny spacerowe... A Norek - przesilenie wiosenne? Czy brak kondycji tak ogólnie?[/QUOTE] chyba i przesilenie (jest bardzo cieplo) i brak kondycji (dluga zima, pancia chorowala - krotkie spacery) a bulwary nad Wisla maja ten mankament, ze duzo ludzi... chodzimy sciezka wydeptana przez psiarzy na trawniku - aby uniknac kolizji z rowerami, rolkami, staruszkami, dziecmi, wozkami, zakochanymi itp. do tego glowa mi sie obraca jak slonecznik, czy nie biegnie jakis nieznany pies albo nie nadjezdża inny wróg, czyli straz miejska. :diabloti: ale jakby nie było w pobliżu bulwarów, to byłoby całkiem nie do życia. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/547/img1512u.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/1156/img1512u.jpg[/IMG][/URL] Noruś pozdrawia!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/img1511zx.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/663/img1511zx.jpg[/IMG][/URL] jeśli braknie nam czasu na ten codzienny spacer, to jest mi bardzo źle. to obowiązkowe dla dobrego samopoczucia - trochę zielonej przestrzeni w mieście [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/img1508y.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6284/img1508y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img1500yu.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8686/img1500yu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/img1514m.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2800/img1514m.jpg[/IMG][/URL] a tu jakoś mi się dziwnie skadrowało... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/img1513qa.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7320/img1513qa.jpg[/IMG][/URL] czekamy niecierpliwie na majówkę - chcemy wyjechać na tydzień (z ogonami, rzecz jasna) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
nasz codzienny spacer nad Wisłą [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/img1503oan.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8043/img1503oan.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/img1504u.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2880/img1504u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/img1505hq.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2175/img1505hq.jpg[/IMG][/URL] ten słup po lewej to przystanek tramwaju wodnego [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/img1507c.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2261/img1507c.jpg[/IMG][/URL] żeby było bezpieczniej? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/img1502pv.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6049/img1502pv.jpg[/IMG][/URL] (policja /na zdjęciu/ - przyjaciel, straż miejska - wróg) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/img1510wk.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6674/img1510wk.jpg[/IMG][/URL] oj, brak kondycji... -
przeagent z tego Pucka :p i jaką ładną obróżkę ma :multi:
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
a my do Zakliczyna, juz nie moge sie doczekac!!! zyczmy sobie slonca! -
[quote name='pati851']Wczoraj odwiedziłam Tereskę, jest szczęśliwa, ale łapka cały czas boli.[/QUOTE] a operacja droga...
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
ha! to myślę, że "moiki" to bardziej podbiały niż mlecze są... czyli to, co na ostatnich fotach. moiki - bardzo ładnie. ale ten tatar... :crazyeye: surowe mięcho, jakby nie było. Reksiu ma białe końcóweczki łapek - dopiero teraz dojrzałam :p ślicznie podcięty chłopak, trzyma linię! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
trochę mnie ten upływ czasu przeraża... 6 lat - kiedy to zleciało? dziękuję, dziewczyny!