Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Ha! Wiedziałam, że Dolinka Szklarki się Wam spodoba! :multi: Super zdjęcia Starej Zgody, ja zawsze na takie coś chętna :p zwłaszcza to z kapliczką i praniem obok :cool3: Opis upału - genialny... :loveu: a makrelowe drzewko :lol::lol:
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/img4303v.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/39/img4303v.jpg[/IMG][/URL] romantyczne tło Pana Norka... ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/img4305kn.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/4684/img4305kn.jpg[/IMG][/URL] wyjeżdżamy na kilka dni. zaklinam bezdeszczową pogodę :modla:
  3. Caillou - tolerancyjna, nowa przyjaciółka nawet nie obwarczana?
  4. ale chłopaki wykończone upałem!!! języki do pasa :evil_lol::lol:
  5. odwiedzę Romusia chociaż wirtualnie!
  6. [B]dagmara86 - jesteście suuuper!! [/B] :Rose::Rose::Rose: cieszę się przeogromnie, nie można sobie wyobrazić lepszego domu dla Tofika!!! :loveu: :laola::laola: trzymajcie się zdrowo, i daj czasem znać (najlepiej z takimi pięknymi fotami):cool3::p
  7. jestem jego fanką. swietne zdjęcia!!! reklamujcie chlopaka, bo jest suuuper!
  8. oj, dość już deszczu!!! myśmy też zwiewali znad Wisły...
  9. [quote name='Jasza']Norek słodki.A jak deszcz?[/QUOTE] Co chwilę burze i wichury. Całe szczęście, że Norek i Micuś na to nie reagują (czytałam o Twoich). Wyjeżdżamy na kilka dni, oby się pogoda uspokoiła.
  10. jedna z ulubionych Norkowych zabaw - podgryzanie! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/norek01.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8181/norek01.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/norek02.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7882/norek02.jpg[/IMG][/URL] a w ogóle to jak nie przestanie lać, to nie będzie wesoło. [url]http://www.dziennikpolski24.pl/galerie-dziennika/galeria.py?album=kategorie/wydarzenia/wodawisla[/url] Wisła rozlała się po bulwarach, to nic takiego, ale krakowskie schronisko jest nad Wisłą. Oby nie musieli się ewakuować, jak 3 lata temu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w?p=20935525#post20935525[/url]
  11. Jasza, na zdjeciu "Reksiu w kałuży" - on tak lubi, czy nie miał innego wyjścia?? Norek (bliźniak rzekomy) wody nienawidzi.
  12. oj tam! bo konie są duuuże i tupią, a on jest małym pieskiem!!!
  13. dziękuję :p ale powiem, że oni wcale za tym nie przepadają - znoszą całuski, bo widzą że ludziom to sprawia przyjemność. dla kota ludzie to brudasy, fuj! dla psa z kolei pewnie śmierdzimy perfumami itp. chemią. ale czegóż się nie robi dla miłości ;)
  14. no, tak dgm (nie)działała, w żadnej przeglądarce chyba. ja się nie logowalam, bo szkoda było mi czasu. miejmy nadzieję, że teraz będzie OK. Pozdrawiam Muszkieterów!!!
  15. :helo: czy ktoś stosował: bephar spot on fiprodog bephar spot on fiprocat podobno nowość?
  16. przecież to widać, że to mądry pies!!! :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='dana']może jednak wyciągaj te zimowe buty, a może wówczas nadejdzie lato[/QUOTE] trzy dni temu wyciagnelam na spacer z psem zimowa kurtke :roll:
  18. ile to zależy od przypadku, szczęścia. Mały-rudy nadal czeka...
  19. zdarza się każdemu. Obserwacje pokażą, co to było. pozdrawiam Gacusia ciepło!!!
  20. novanova, tak się cieszę z tych zdjęć!! Reksio przypomnina mi mojego Norka, chociaż jest zupełnie inny, ale to spojrzenie, styl... zwłaszcza foty "miziaj" i "rrrr" :loveu: Reksio to superpies!!!! :multi::multi::multi:
  21. no i gdzie to słońce?? kolejny "długi" weekend spaprany, chociaż my akurat nigdzie nie wyjechaliśmy - niektórzy pracują.
  22. przyszłam przywitać się po przerwie.
  23. Ciapek jest świetny!! debeściak normalnie :multi::multi::multi:
  24. dawno mnie nie było, więc [COLOR=#006400]gratuluję Ogarowi[/COLOR]!!! :multi: foty rozprutej zabaweczki/poduchy robią wrażenie - może na wątek "Szkodników" z nimi? :cool3:
×
×
  • Create New...