-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
W poszukiwaniu zaginionego szczęścia - czyli Bugi chce do DOMU
jotpeg replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
trawka, cień, brzózka, Bugi :loveu: -
może C. uważa że jest za gorąco? może uważa że w tych wspaniałych górach wyrobiła już normę? C. zachowuje się (kolejny raz) trochę jak kot! bo to chyba nie zazdrość o S.?
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
od pewnego czasu zazdroszczę tym, którzy mieszkają pod miastem. dzisiaj przenosimy się na własne śmieci, nie mogę się już doczekać!!; po miesiącu w domu!! dla zwierzaków zmiana taka sobie - Miciuś się pewno ucieszy, bo spotka kocich sąsiadów (za którymi tęskni), dla Norka to o tyle gorzej, że centrum miasta, ze spacerami będzie krucho, zwłaszcza w taki upał... Ale będziemy razem!!! -
Fajny ten Cynamon-ancymon, wygląda na zrównoważonego kota! :loveu: życzę Wam razem dłuuugiego radosnego zdrowego życia! :multi:
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
jotpeg replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
hahahaha, zdjęcie z "dzieckiem" robi piorunujące wrazenie!!! :lol: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
jotpeg replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ja miło zobaczyć Lisię!!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
mama - raz lepiej, na drugi dzień gorzej. cóż... Norek i Miciuś upały znoszą kiepsko, w końcu to starsi panowie... Kot, jak zwykle jest cfańszy; przesypia upalny dzień, oszczędzając energię na noc... :diabloti: miasto jest nieznośne, a spacery krótkie, mimo, ze mamy park pod nosem, bo gorąc! rano jest najlepiej, ale Noras nie lubi rano długo spacerować, bo mu do miski spieszno... :diabloti: tęsknię strasznie!!! za naszym letniskiem. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
pięknie piszesz o swoim miejscu ukochanym, Jaszko. rzeczywiście, dobrze mieć takie miejsce. ja o swoje jestem trochę zazdrosna... -
cieszy mnie i nie dziwi decyzja co do Senusia; ma najlepszy dom pod słoncem. życzę Wam wspaniałych wspólnych lat, zdrowia i... cieszę się że taka decyzja. :loveu: :Rose::Rose: :loveu:
-
na mnie największe wrażenie zrobiła C. leżąca na skale :multi:; bo myślę że mój Norek by sie bał tak się położyć! a jak C. leży na stole, to Młody aż się kapeluszem podpiera (ze zmęczenia?)
-
Beskidy są przepiękne! Dla mnie nie ma ładniejszego (milszego sercu!) widoku :loveu: jestem zachwycona zdjęciem oszczekującej !!! strach podejść! :lol: a z Filipkiem to miałaś przejscia w ostatniej chwili przed wyjazdem , ale dobrze, ze udało się opanować sprawę, a teraz, w "plenerach" to on już o tym nie pamięta... Fajnie Was widzieć!!! :p
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
dziękuję Wam za wsparcie. wiecie, co jest najgorsze; myślę że za tymi kradzieżami stoi ktoś z miejscowych, być może ktoś, kogo codziennie mijam na spacerach z Norkiem i z kim mówimy sobie "dzień dobry" :shake: (bo tam wszyscy sobie mówią). Do tej pory był to dla mnie rajski zakątek, takie rzeczy się nie zdarzały, a teraz okazuje się, że jest tak, jak wszędzie... Utraciłam poczucie bezpieczeństwa. :shake: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
a ja się (niespodzianka ;) zdjęciami kotów w oknach i lirycznymi fotami Misi i Reksia... :loveu: miasto w obiektywie Jaszy - :loveu: -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
jotpeg replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
piękne foty. Ona ma bardzo madre spojrzenie psa ktory duzo wie o zyciu i ludziach... -
jaki grzeczny w tym baseniku, nie ucieka wcale, tylko cierpliwie siedzi!!! a potem jaki baranek kudłaty! a te łapki piegate, a pyszczek - tylko złapać i całować (gdyby Dynio lubił)!
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
jotpeg replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Elisabeta, pisz, dla nas to nie jest nudne!!!! -
no właśnie. Nauczyłam się ostatnio pytać na zakrętach "a jak ty się z tym czujesz?" trzymam kciuki, żeby (prawie) nie bolało, cokolwiek się stanie.
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
jak na razie mamy pechowy urlop z nieoczekiwanymi przerwami: 1. kradzież nr 1 2. pogrzeb w rodzinie 3. kradzież nr 2 4. choroba mojej mamy czyli - klops. :shake: :shake: :shake: Jestem teraz z Norkiem i Miciusiem u mojej mamy. Miciuś dość zadowolony, zaadoptował się bardzo szybko, Norek nieszczególnie szczęśliwy - tęskni za TZ i własnym domem. Poza tym nasłuchuje na balkonie dźwięk silnika - czy TZ jedzie. Obaj znają mamin dom, bywali tu wielokrotnie. Norek jest zadowolony tylko jak wychodzimy; wspaniałe trawniki do biegania, park pod oknami, pełno psów i nowe znajomości. Zdumiał go bardzo sąsiad - mopsik z tym swoim charczeniem - Norek :-o nie wie, co to jest. "Ale o co chodzi?" :evil_lol: Kiedyś, kiedy jeszcze nie było Norka z nami, mopsik wpadł do nas do mieszkania się przywitać (uwielbia mamę), pobiegł na balkon, a tam Miciek! Obaj zastygli bez ruchu (nie spodziewali się, nie znali się nawzajem) z zaskoczenia, jak na kreskówce! :evil_lol: -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
jotpeg replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
król i królowa zalewu - boscy!!!! rewelacja!!! -
coś niesamowitego, Tucha, jaka akcja!!!!
-
trudne to bardzo. Trzymam mocno!!! za dobrą decyzję.
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
fajniutko! pozdrawiamy i zyczymy dobrej pogody!