nic dziwnego, ze taki pieknis, otoczony opieka takich opiekunek tak szybko znalazl dom! :):)
przeparaszam, ze sie wcinam, ale gdyby wam cos zostalo, to fajniasty szczeniak jest tez po sasiedzku (Trzebinia zdaje sie) ;)
watek (zostal tylko chlopczyk):
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80601:[/url]
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/808/szcz6uj7.jpg[/IMG]
Upss nie podglądać
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5793/szcz2dr9.jpg[/IMG][/QUOTE]