Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. trzymamy kciuki. nie ma nic gorszego, niz kiedy zwierzak choruje. oby likarstwa pomogly i Timek radosnie bigal i skakal!
  2. moze byc i tak, ze raczej nie bedzie sie bawil; jak nasz Norek. On zabawek zadnych nie uznaje, bieganie za patykami to dla niego glupota. tez jest ze azylu (ale innego), chyba jak byl dzieckiem, to nikt sie z nim nie bawil. ma inne pasje; przytulanie, bieganie typu sprint, wyscigi na schodach, zabawa w podgryzanie. tez ma niepelnosprawna przednia lapke (jak to nas przyjechal, to byl zupelnym kaleką, a na jakąkolwiek operacje bylo za pozno - stare zlamanie źle zlozone), ale nie boli go (wg lekarzy) i radzi sobie dobrze. trzeba uważać, żeby nie przemeczyć. Oby Tosia tez przestalo bolec. Jest takie rosyjskie przysłowie: w domu nawet ściany pomagają! :p Tylko trzeba uwazac, zeby nie forsowac i nie go upaść - zeby stawom, kręgosłupowi nie bylo ciężej. I wetow tylko wrazliwych i rozsadnych wybierac.
  3. no faktycznie, na mozg mi sie rzuca :lol: dorota1 pokazala mi fajna bardzo kwatere w Pobierowie; my prawie nie znamy Zachodniego Pomorza, wiec bylibysmy chetni, ale w tym roku nie wyszlo. jezdzimy stale do Ostrowa, DW Sztorm, bardzo dobre miejsce dla nas, czyli spokojna kaszubska dziura, duza plaza, 5 min na łąki na spacer z psem, pyszne pączki w Karwi, swiatowe zycie w Jastrzebiej Gorze (ktorego unikamy :lol:) zyczliwi gospodarze, ludzie przyjezdzaja z psami i kotami. I nie jest drogo :lol: Jedziemy samochodem; Norek jest swietnym podroznikiem - od poczatku, jak jechal pierwszy raz, to byl u nas zaledwie 3 miesiace i wszystko wiedzial; do czego jest postoj, ze sie nie nalezy oddalac itp. Pewnie, ze po tylu godzinach jazdy jestesmy wszyscy wymeczeni; ale zebyscie widzialy, jak sie Norek cieszy na plazy; biega, szczeka, tarza w piasku!!! Morza (jak i wszelkiej wody) nie cierpi - nie ma mowy zeby zamoczyc koniuszek lapki! za to biegi po plazy - to jest to!!!
  4. wspaniały pies! i super ze ma tyle energii - znaczy zdrowy i szczesliwy!!!
  5. owszem, zbieramy sie pod koniec czerwca. nie do P., ktore bardzo nam przypadlo do gustu (dziekuje za foty!) - jakiez bylo moje rozczarowanie, kiedy, zadzwoniwszy w lutym, dowiedzialam sie, ze w >naszym< terminie nie ma juz miejsca; coz, trzeba bylo dzwonic w styczniu :cool1: jedziemy wiec - jak zawsze - do O. tez sie ciesze, tylko ta podroz przez cala Polske - meczaca okropnie; chocby nie wiem co, nie bedziemy wczesniej niz po 10 godzinach na miejscu (zwykle robimy trzy przystanki). Norek bedzie tam trzeci raz. Mysle ze bedzie zachwycony. Kocur w tym czasie jedzie na kolonie do mojej mamy.
  6. gratuluje wspaniałej decyzji. taki biedaczek ma wspaniały dom i opiekę :loveu::loveu::loveu: a z drugiej strony - nie ma chyba nic przyjemniejszego niz obserwowac jak z zabiedzonego, zmarnowanego biedactwa robi się prawdziwy radosny psiak :loveu::loveu::loveu: fantastycznie tez patrzy sie na relacje miedzy kotem a psem :lol: tv nie potrzebne :lol: zycze duzo zdrowia Tosiowi (jakie ladne imie i pasuje do niego), oby lapki nie bolaly, humor dopisywal, a wizyty u wetow byly tylko do szczepienia. fajny ten Toś i nareszcie Ktoś :cunao:
  7. napisalam na Norkowym watku okropne rzeczy o zoltych psach, dobrze, Rudus, ze ty tego nie czytasz. a po za tym, Jestes przeciesz rudy jak kasztanek :loveu:
  8. hm, a ja czytalam, ze w Chinach wlasnie zolte psy uchodza za najsmaczniejsze :shake: kiedy mijamy jakiegos azjate na ulicy, zawsze (rasizm?) dopatruje sie, czy aby nie ma wypisane na twarzy: o, jaki fajny rosół! :angryy:
  9. tak uroczy psiak tyle czasu szuka... jak to mozliwe?!
  10. witaj Pako, psie idealny!!! jazda tramwajem to wyzsza szkola jazdy! brawo!!! a co do urody - jednym podoba sie barbie, a innym - Pako :):)
  11. Kolusia pieknie wyglada - zadbany piekny pies!!! a usmiech Redzika - bezcenny! wspaniale psy :)
  12. Konikowa, a napisz do andzi69 - jesli chodzi o tamte tereny i noclegi. wpisz w googlach haslo kotki2 (to pensjonat andzi)
  13. no nareszcie jakies wiesci - ile mozna czekac?! :lol: Cudna opowiesc! Rudek to DOMOWY piesek - nie moze zalatwiac sie w domu, nawet w czasie powodzi! Mam nadzieje, ze Rodzicom udalo sie juz osuszyc dom (przeciez u nas codziennie pada deszcz!) i ze nie podtopilo i poniszczylo za wiele :roll: w polach woda stoi - jak gabka.
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/294/b6e43d83f1944cdcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/298/96554cde4a63f0d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/294/31bd572368d937f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/298/05aca5b8e56bd7c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/294/86c6a965ab28ae29med.jpg[/IMG][/URL] wróciliśmy. szczęśliwie, nasza miejscowość nie ucierpiała (chociaż przepływa tamtędy Dunajec i sporo potoków-ciurtoków), poza podtopionymi piwnicami i zalanymi - jak gąbka -polami - droga będzie fasola (sztandarowa uprawa z okolic) w tym roku. na Dunajcu zerwało prom, ale zdołali go złapać, zanim zerwał jedyny most w okolicy.
  15. [quote name='wellington']Czy to wspaniale miejsce letniskowe Norka i Miciunia nie zostalo zalane ?[/QUOTE] jutro jedziemy sprawdzic, jak to wyglada.
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/296/9eb37b7be85d9a27.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ząbek wyglada świetnie, a ta fota Ząbek + dary w workach = bezcenna!!!
  18. Frodo cały czas jest internetowym wydaniu DP. nie tracmy nadziei! [url]http://www.dziennik.krakow.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1018551-porzucony-frodo.html[/url]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/293/b85d75d7b802c597med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/294/9011b75496146d4emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/149/7356a90ba1f43b11med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/294/683e39cd2ee91ae5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/290/c7374464e1248a7emed.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj było szczepienie Norka. Wyczekaliśmy się u weterynarza długo, Norek był dzielny, choc trochę zniecierpliwiony. Przycięte pazury w kciukach, których sobie nie ściera.
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/289/bd4abc1bde9d216emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/294/7abb37b2578f90dbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/294/24e4eb1968c25391med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/289/f7412a5b0ba0d68bmed.jpg[/IMG][/URL] Miło nam, że ktoś jeszcze o nas pamięta! :p
  21. Alfo, nie poznałabys go! ważniak jak nie wiem co!!! jak do nas przyszedł, to mama mówi: ten pies to w ogóle szczeka?! teraz pilnuje i stróżuje dzielnie (wścieka się bardzo, kiedy przechodzi inny przedstawiciel gatunku psowatych), ale najbardziej szczeka, kiedy wychodzi na spacer (w mieście) - ekscytuje się, szczeka człowiekowi prosto w twarz, kiedy ubierasz buty, wypada z klatki ze szczekaniem - jak ktoś przechodzi, może się przestraszyć... kiedy wraca z wieczornego spaceru, szczeka - domaga się jedzenia. Nie wiem, kto go tego nauczył... Fachowo żebrze, wie do kogo zrobić maślane oczęta i udaje dziecko z etiopii. jednym słowem - zepsułam psa idealnego (reszta rodziny jest stanowcza i rozsądna). na wsi szybko przeobraża się w wiejskiego kundla - napada na ludzi na rowerach, chce pokąsać w gumofilce, warczał na obcego kota! wszystko, co rusza się i hałasuje (np. warczące motory) koło naszej bramki zostaje objechane wściekłym szczekiem i warkotem. Jeż na grzbiecie i karku pozwala mu urosnąć te kilka centymetrów... Wredny dla innych psów ze wsi, a nawet bezlitosny. ale - nie jest śmieciarzem (i nigdy nie był), nie ruszy niczego na polu. nie kłamie i nie oszukuje (np. w sprawie spacerów). pozwala na wszystko swojemu kotu i kotom sąsiadów. uwielbia przytulanie, (nadal) pokazuje wtedy chora łapkę. do innych/obcych ludzi ma dystans. jest bardzo czysty. fantastycznie chodzi bez smyczy i słucha język gestów. zawsze pogodny i w dobrym humorze. jest idealny!!! :loveu::loveu::loveu:
  22. ja zagladam stale, zrobie mu ogloszenia na krakow, bo stare wygasly. bardzo fajny ten psiak!!!
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/288/bf3a09cc47933393med.jpg[/IMG][/URL] o, tak to wygląda (ja tu pan, ja tu gospodarz!); [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/293/3b3e8f464bf698f8med.jpg[/IMG][/URL] po pracach w ogrodzie i świeżym powietrzu wszyscy padali wykończeni, nawet Don Mizio Na zdjęciu w swoim ulubionym fotelu, którego tylko on używa) :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/205/df8c1b7acb6c8a92med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/293/0a100794d47e818bmed.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy majowo!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/289/789a3cb610f90d37med.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/180/00a9b4165a321904med.jpg[/IMG][/URL] stokrotek; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/180/b2b98610ca92e0bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/180/7f5fb2d9984e7f05med.jpg[/IMG][/URL] kocurro najszczęśliwszy na świecie; nareszcie na trawie! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/289/2472b1649ac25672med.jpg[/IMG][/URL] każdy ma swojego pilota; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/180/16cbc0cba5725777med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...