Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [B][COLOR="darkorange"]!!! [/COLOR][/B] Jutro minie [B][COLOR="darkorange"]5 lat[/COLOR][/B], odkąd temat Norka pojawił się na dogomanii. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/img7503i.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4407/img7503i.jpg[/IMG][/URL] gdyby nie ludzie dogomanii, nie mielibyśmy takiego szczęścia: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/img7592jf.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1410/img7592jf.jpg[/IMG][/URL] :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw:
  2. [quote name='Selenga']Przeniosłam ogłoszenie Hobisia na Tablica.pl, na allegro tez będzie publikowane [URL]http://tablica.pl/oferta/malutki-hobi-wyciaga-lapeczki-i-prosi-o-dom-IDGtut.html[/URL][/QUOTE] świetnie! Hobiś dziękuje! :klacz::Rose::Rose:
  3. jesiennych wspomnień ciąg dalszy... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/img7471x.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6008/img7471x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/img7414i.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7961/img7414i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/img7404b.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6864/img7404b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/img7481v.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5840/img7481v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/img7445e.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2433/img7445e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/img7487p.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6118/img7487p.jpg[/IMG][/URL] i od razu napiszę, że to miejsce jest nie pod Krakowem, a na Śląsku :p
  4. oczywiście, że pamiętam psiaczka. :Dog_run: tak sie cieszę z tych domowych zdjęć!!! :klacz: Reksio pieknie wygląda. Pięknie!!! :iloveyou::iloveyou: :laola: :laola:
  5. nic sie nie ruszylo... :shake::-(
  6. [quote name='Mona1991'][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8197/dscf7772g.jpg[/IMG][/QUOTE] strasznie smutne :-(:-(:-(
  7. [quote name='Bjuta']A Kraków przystrojony świątecznie - bardzo, bardzo ładny! Jotpeg, ja myślałam, że Ty znacznie dalej mieszkasz od swoich ulubionych beskidzkich tras! Ale jak to rzut autobusem - to może się spotkamy latem na pierogach na Obidzy? [/QUOTE] Kraków i tak skromniejszy, jesli chodzi o dekoracje swiateczne, niz rok temu... ale moze sie podobac, choc bez sniegu. Mam - fizycznie - niedaleko w Beskidy, co z tego, jak na przeszkodzie stoi moja praca w weekendy i sprawy osobiste, ktore mnie jednak oddzielily skutecznie od gor, ale pewnie - trzeba probowac to zmienic, wiec umawianie sie na Obidzy - pewnie, bardzo chetnie!!!
  8. [quote name='_Aga_']Jakbyś Jagienko miała pytanie o buraskowatą, śliczną koteńkę, to daj znać ;)[/QUOTE] ja nie Jagienka, ale wiem, ze dziewczyny maja w hotelu koteczke w tym typie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220813-Bezdomność-połamana-łapka-operacja-a-teraz-depresja....czy-damy-radę-ją-uratować-(?p=18363639#post18363639[/url] gratuluje znalezienia domku dla tymczasków!! :Rose::laugh2_2:
  9. a tak wkleję, jako wspomnienie przyjemniejszych chwil (1.X.2011) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/img7012f.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4750/img7012f.jpg[/IMG][/URL] - ze słońcem... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/img6987k.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8136/img6987k.jpg[/IMG][/URL] ...ciepłem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/img7021r.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6561/img7021r.jpg[/IMG][/URL] ...i zieloną trawką [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/img7028p.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4610/img7028p.jpg[/IMG][/URL] a jeśli nawet jakiś cień - to zaglądnęło się z ciekawości [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/img7089r.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7636/img7089r.jpg[/IMG][/URL] trochę jak awers i rewers [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/img6877x.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1655/img6877x.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy i czekamy na lepsze czasy! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/img6958cd.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7674/img6958cd.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Bjuta']Ja dzisiaj cały dzień w Krakowie spędziłam. Wczoraj mnie brała gorączka, ale dziś już nie pamiętałam... Jeszcze 2 dni jest wystawa Turnera w Muzeum Narodowym. Dosyć mi się podobała [/QUOTE] Kraków wita i pozdrawia!! :multi: ma nadzieje, ze oprocz ducha, ciało tez cos dostalo, np. dobre jedzenie w jakiejs knajpie :cool3: ja lubie takie malarstwo - mozna przed nim bezkarnie marzyc i dumac :p
  11. faktycznie gorzko, choc slodko... :shake: tragiczne to jest z kotami; maja chyba jeszcze mniejsze szanse niz psy... :-( bezsilnosc :shake: tygrysie, zycze zebys mial duzo szczescia w zyciu! :kciuki::kciuki:
  12. wspaniałe zdjęcia! :multi::multi: Ja też lubię Wisłę Czarne :loveu:
  13. co tu robić w taką pogodę? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/img6602az.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/280/img6602az.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/img6603v.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/455/img6603v.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy!!!
  14. [quote name='szafra']Dzisiaj wszystkie psiaki z jego kojca siedziały w budkach a przy kracie .... Maniek siedział ... tylko Maniek z nadzieją na lepsze jutro. Tak bardzo pragnie być blisko ludzi![/QUOTE] kiedy to ktos dostrzeze?!
  15. LadyBell, napisz do Jaszy; ona ma obczajony Korbielow.
  16. ten kretynski zwyczaj ze strzelaniem petardami!!!! :angryy::angryy: trzymam za zdrowie psiaka, bardzo mocno!
  17. Selenga, wielkie dzieki za alegro!!!
  18. [INDENT] [COLOR=seagreen][I][B]wszystkiego najlepszego dla Zwierzaków i Ludziów!!![/B][/I][/COLOR] :tree1::tree1::tree1::tree1::tree1: a fotostory cuuudne!!!!!! :megagrin: [/INDENT]
  19. nikogo tu nie ma? :shake: dobrego, cieplego DOMU życzę Hobiemu :tree1::tree1::tree1:
  20. [COLOR=seagreen][I][B]wszystkiego najlepszego dla Pucka i jego Ludziów!!![/B][/I][/COLOR] :tree1::tree1::tree1:
  21. [COLOR=darkgreen][B]Spokojnych, zdrowych Świąt!!!! [/B][/COLOR]
  22. [quote name='Toska1']:x-mas: :tree1: :x-mas: Wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt nasza ulubiona Rodzinko psio-kocio-ludzka :loveu: oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą Rodzysia i Tofcio z obsługą :lol: czyli Toską[/QUOTE] dziekujemy!! :loveu: dobre o tej obsłudze :lol!:
  23. [quote name='wellington']Jotpeg, jak przeczytalam o tym Fip'ie w sasiedztwie Waszym to az mi serce stanelo...czy mozna juz odetchnac ? Miciunio ukochany pod bim-bomem :loveu:[/QUOTE] nie wiem, jak to powiedziec, ale Miciuś WIEDZIAŁ o FIP-ie. Od początku nie znosil Piotrusi, bał sie jej, unikal, i chcial wyeliminowac ze stada. Nie i nie. No i okazało się, czemu. Odpukać, skończyło się na jednej ofierze. Szkoda, że nawet dobrze jej nie poznaliśmy.
  24. [B][COLOR=darkorange][I]Puk puk... ja tylko na chwilę... Ślad malutki pragnę zostawić w Waszym świecie, nie potrzeba więcej. Koszyk życzeń świątecznych niosę ze sobą, życzeń wymarzonych, od tych najmniejszych cichutkich jak westchnienie, po te największe z zapachem przygody. Wiarę w nim mam, nadzieję , miłość, Ciszę Wigilijnego wieczoru, Zapach choinki, skrzypiący śnieg pod butami, Leniwie mruczące koty - to wszystko jest teraz Wasze. Dobrych Świąt!!! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/iluminacjaswiateczna22.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7554/iluminacjaswiateczna22.jpg[/IMG][/URL] [/I][/COLOR][/B][B][COLOR=darkorange][I]życzą Norek z Miciusiem i Ludziami[/I][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...