-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Co Norek robi jak wykopie nornicę? Mówi coś w rodzaju: Cześć Nornico, jestem Norek! Wykopałem cie z norki-sorki.? Czy zjada?[/QUOTE] hm. Norek nie jest szczególnie uzdolnionym myśliwym. I chyba dobrze. Większość nornic mu ucieka. Raz coś wykopał na łące w pobliżu Dunajca, ale pancia się skrzywiła, więc zostawił i odeszliśmy. On się naprawdę stara być takim psem, jakiego my chcielibyśmy mieć :p Ostatnio, jak wycinałam suche badyle, znalazł dość dużą jaszczurkę i łaził za nią, ale udało się zająć go czymś innym, a jaszczurkę przenieść w inne miejsce. Czyli: nie czyń drugiemu, co tobie niemiło. Np. remontu rur wodnych i kanalizacyjnych :angryy: -
:help1: I jak się ma Filip?? szczęśliwie bez skutków ubocznych wypadku??
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dana']Co tu tak ucichło :roll:, zasypało Was tym świeżym śniegiem ? :diabloti:[/QUOTE] eee, nie - spotkało nas inne nieszczęście :angryy: - niechciany remont. Już po wszystkim, dochodzimy do siebie. -
Nie ma tam wolontariatu. Już to o czymś :shake: świadczy :shake: ale niech się wypowie ktoś, kto tam był.
-
[quote name='Ukryty Smok']Szczęście w nieszczęściu, że go nic nie boli, a w oczach zaczyna mieć zamiast takiego żałosnego, żebraczego wyrazu troszkę weselsze iskierki (zwłaszcza, jak widzi miskę ;) . Ja akceptuję go takim, jaki jest. Nawet, jeżeli jego problem okaże się kalectwem, i mały zostanie już kangurkiem na stałe, jestem w stanie to zaakceptować. Problem w tym, czy zaakceptuje go ktokolwiek poza mną.... No nic, ma czas, zobaczymy, co będzie dalej. Cały czas też diagnozujemy, nie poddamy się![/QUOTE] Wiadomo, ze trzeba realistycznie patzrec na sprawy. Czas pokaze, czy to trwale kalectwo, czy zabiedzenie. Nie dziwie sie, ze jestes odrobine sceptyczna.
-
Zaglądam, pamiętam. Jakieś wieści??
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
przepiękne jesienne zdjęcia! Reksio - surykatka i Misia - cudo :loveu::loveu: -
ale masz widok z okna! ja mam szary blok... w zeszlym roku zastukala do nas ekipa W-11 (taki serial kryminalny TVN). Chcieli wynajac mieszkanie na zdjecia. Chodzilo o widok z okna i ogolny klimat typu karol kot. " Bo to podworko takie ponure..." :diabloti: czy te opuncje zostaja na zime na zewnatrz? ps dzem z opuncji jest pyszny, mniam, mniam.
-
o kurcze!!! kierowca sie pospieszyl, pewnie mu przez mysl nie przeszlo, ze ktos moze isc z 2 psami... miejmy nadzieje, ze u Filipa w srodku nic sie nie stalo. trzymamy kciuki, bede zagladac w oczekiwaniu na wiesci. obserwujcie, czy nie rzyga, czy nie ma krwi itp. wszystko bedzie dobrze, moze "tylko" go potlukl i ubrudzil. czlowiek strasznie przezywa takie wypadki.
-
[quote name='Bjuta']Otóż Norczysław odmówił spacerów! Pod pozorem, że leży białe i moczy łapki. To znaczy na wieś to on jest chętny, na zakupy - proszę bardzo, obwąchać się z psami - nie ma sprawy, ale do lasu: nie! Nie i koniec. [/QUOTE] no to bardzo Norkowaty jest. Nie w typie rasy. On jest Norkowaty :evil_lol: co bedzie bez sensu lazil po lesie. reszte postu pomine dyskretnym milczeniem, choc "Chmiurka i Obloczek" ladne bardzo :cool3::evil_lol: