Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Ależ ten Norek ma charakterek. Tak napyskować Wielkim Psom..:roll:[/QUOTE] bo za głośno tupały :evil_lol:
  2. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Co Norek robi jak wykopie nornicę? Mówi coś w rodzaju: Cześć Nornico, jestem Norek! Wykopałem cie z norki-sorki.? Czy zjada?[/QUOTE] hm. Norek nie jest szczególnie uzdolnionym myśliwym. I chyba dobrze. Większość nornic mu ucieka. Raz coś wykopał na łące w pobliżu Dunajca, ale pancia się skrzywiła, więc zostawił i odeszliśmy. On się naprawdę stara być takim psem, jakiego my chcielibyśmy mieć :p Ostatnio, jak wycinałam suche badyle, znalazł dość dużą jaszczurkę i łaził za nią, ale udało się zająć go czymś innym, a jaszczurkę przenieść w inne miejsce. Czyli: nie czyń drugiemu, co tobie niemiło. Np. remontu rur wodnych i kanalizacyjnych :angryy:
  3. :help1: I jak się ma Filip?? szczęśliwie bez skutków ubocznych wypadku??
  4. [quote name='dana']Co tu tak ucichło :roll:, zasypało Was tym świeżym śniegiem ? :diabloti:[/QUOTE] eee, nie - spotkało nas inne nieszczęście :angryy: - niechciany remont. Już po wszystkim, dochodzimy do siebie.
  5. Nie ma tam wolontariatu. Już to o czymś :shake: świadczy :shake: ale niech się wypowie ktoś, kto tam był.
  6. [quote name='Bjuta']on z szanownym panem domu chodzi do sklepu.[/QUOTE] fajowsko, jak się gdzieniegdzie mawia :cool3::lol:
  7. ale foty!!!! :multi: Bari kopiący patyk - bomba!!! jakie zaangażowanie :lol: i Murzyniątko maleńkie odpoczywające na kanapowej poręczy :p kocham Bałtyk; jeździmy przeważnie przed sezonem (czerwiec), ale tak od jakiegos czasu mi się marzy zimowa wyprawa...
  8. [quote name='moana']Moja mama mówi, że nie wyobraża sobie bardziej wyjątkowego czwronoga. Tata tak nie mówi, ale to chyba tylko z zazdrości, że to nie on jest najważniejszym człowiekiem Rudeczka... ;)[/QUOTE] mezczyzni z reguly sa umiarkowani w okazywaniu uczuc i zachwytow :razz:
  9. [quote name='Ukryty Smok']Szczęście w nieszczęściu, że go nic nie boli, a w oczach zaczyna mieć zamiast takiego żałosnego, żebraczego wyrazu troszkę weselsze iskierki (zwłaszcza, jak widzi miskę ;) . Ja akceptuję go takim, jaki jest. Nawet, jeżeli jego problem okaże się kalectwem, i mały zostanie już kangurkiem na stałe, jestem w stanie to zaakceptować. Problem w tym, czy zaakceptuje go ktokolwiek poza mną.... No nic, ma czas, zobaczymy, co będzie dalej. Cały czas też diagnozujemy, nie poddamy się![/QUOTE] Wiadomo, ze trzeba realistycznie patzrec na sprawy. Czas pokaze, czy to trwale kalectwo, czy zabiedzenie. Nie dziwie sie, ze jestes odrobine sceptyczna.
  10. trzeba Norka pokazywac, zeby inni zobaczyli jaki z niego fajny pies.
  11. nie moge pisac, bo mnie skrecilo z zazdrosci :lol:
  12. Rudek fantastycznie wygląda. Ile on ma lat (+/-)? w ogóle mu nie siwieje pyszczek, jak mojemu Norkowi. Czarny koleżka faktycznie rozanielowy :lol: no to przed Maciejką ciężkie doświadczenie; wiem jak to jest, bo sama jestem starszą siostrą :cool3:
  13. żeby Rysiowi :loveu: takie "niedyskretne" zdjęcie cyknąć! Paparazzi :cool3:
  14. ale fajnie!!! Jaki Maciejek już duży!!! :multi: a Rudzio - co za boska sylwetka, jakie podcięcie w talii - ale wyraz twarzy taki sam, inteligentny i czujny. :p:loveu::p świetne zdjęcia. jak miło. :p
  15. Zaglądam, pamiętam. Jakieś wieści??
  16. przepiękne jesienne zdjęcia! Reksio - surykatka i Misia - cudo :loveu::loveu:
  17. no proszę, jak fajnie!!! :loveu: najbardziej mi się podoba, jak dzielnie wchodzi na schody :p
  18. ale masz widok z okna! ja mam szary blok... w zeszlym roku zastukala do nas ekipa W-11 (taki serial kryminalny TVN). Chcieli wynajac mieszkanie na zdjecia. Chodzilo o widok z okna i ogolny klimat typu karol kot. " Bo to podworko takie ponure..." :diabloti: czy te opuncje zostaja na zime na zewnatrz? ps dzem z opuncji jest pyszny, mniam, mniam.
  19. o kurcze!!! kierowca sie pospieszyl, pewnie mu przez mysl nie przeszlo, ze ktos moze isc z 2 psami... miejmy nadzieje, ze u Filipa w srodku nic sie nie stalo. trzymamy kciuki, bede zagladac w oczekiwaniu na wiesci. obserwujcie, czy nie rzyga, czy nie ma krwi itp. wszystko bedzie dobrze, moze "tylko" go potlukl i ubrudzil. czlowiek strasznie przezywa takie wypadki.
  20. rzeczywiście, zimno, ale przynajmniej sucho! I foty piykne powstały :p W Krk błoto w kolorze białym pada z nieba!
  21. [quote name='Bjuta']Otóż Norczysław odmówił spacerów! Pod pozorem, że leży białe i moczy łapki. To znaczy na wieś to on jest chętny, na zakupy - proszę bardzo, obwąchać się z psami - nie ma sprawy, ale do lasu: nie! Nie i koniec. [/QUOTE] no to bardzo Norkowaty jest. Nie w typie rasy. On jest Norkowaty :evil_lol: co bedzie bez sensu lazil po lesie. reszte postu pomine dyskretnym milczeniem, choc "Chmiurka i Obloczek" ladne bardzo :cool3::evil_lol:
  22. [quote name='pucka69']On mi jakoś tak "myśliwsko" wygląda. Bej podoba mi się.[/QUOTE] wyglada jak ogar polski. Bej - pasuje idealnie. ciekawe, komu nawial.
  23. odwiedzam Norka. Mam nadzieje, ze masz lepsza pogode niz my w Krk. No i pogode ducha, oczywiscie.
×
×
  • Create New...