-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
a co u Was? :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
co u Was? :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1: -
Ukryty Smoku, Tobie i całej rodzinie ludzi, psów, kotów oraz drobnicy - :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt i dobrych domów!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
no, no, kiedy to zleciało? :laola::laola: 5 lat... niech następne będą zdrowe i szczęśliwe, i z długimi wakacjami w D-e. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1: -
Toffik-zostaje na stałe i cieszy się życiem :)
jotpeg replied to dagmara86's topic in Już w nowym domu
:tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt i dobrego DOMU!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1: -
:tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
-
:tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
jotpeg replied to mgro's topic in Już w nowym domu
:tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
:tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1: -
:p [B][COLOR=#006400][I]Dobrych Świąt!!![/I][/COLOR][/B] :p [url]http://imageshack.us/photo/my-images/339/bozenarodzeniep.jpg/[/url]
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']To najpiękniejsza stajenka jaką widziałam! :)[/QUOTE] i kot się zawsze wciśnie na najlepsze miejsce! :p:lol: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B]Dobrych Świąt!!! [/B][/COLOR]:smile::smile::smile: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/bozenarodzeniep.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6279/bozenarodzeniep.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Norkowi i Rodzinie życzę dobrych Świąt.Odpocznijcie do imentu.[/QUOTE] dziękujemy!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/007iox.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/972/007iox.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Nie mogłam sie powstrzymać..... Tu "nasz" Norek , tez maly i rudy i juz w DS ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226744-Norek-zostaje-na-stałe-w-kochającym-DT-)))-dziękuję-za-pomoc-)/page2?highlight=Norek[/URL][/QUOTE] znam ten wątek... mały/żółty pies i do tego zadziorek - czegóż chcieć więcej... :p -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Oj Noreczku... Dzielny z Ciebie pies![/QUOTE] pewnie, że jest dzielny; zebyś wiedziała, jakie wariactwa potrafi kot wyczyniać, a Norek to znosi... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dana']Cudna Norkowa minka: [URL]http://img694.imageshack.us/img694/9150/img3703zf.jpg[/URL] :lol: . Kot też piękny, ma cudne zielone oczy, cudniaste, marzę o kocie w domu ...[/QUOTE] najfajniej, Dano, obserwuje się relacje międzygatunkowe. Pies a kot to dwie różne planety, fascynujące! -
[quote name='Tascha']jak sie koty lubi i psy to basenji jest dwa w jednym[/QUOTE] Tascha, rozwiń proszę temat, ciekawy... śliczne twoje basenji.
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
jotpeg replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Pora się przyznać, że od dawna podglądałam ten wątek. Nie dość, że mały/rudy, to jeszcze NOREK. :loveu: czyli mój typ :p i do tego jeszcze zadziorek. Czegóż chcieć więcej :lol: fascynująca historia, jak spod krzaczka z przygodami Norek doszedł do domku - dzięki waszej pomocy :Rose: