Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. mając w pamięci Rodzysię, życzymy Wam :tree1::tree1: Dobrych Świąt!!! :tree1::tree1:
  2. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  3. a co u Was? :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  4. co u Was? :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  5. Ukryty Smoku, Tobie i całej rodzinie ludzi, psów, kotów oraz drobnicy - :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt i dobrych domów!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  6. no, no, kiedy to zleciało? :laola::laola: 5 lat... niech następne będą zdrowe i szczęśliwe, i z długimi wakacjami w D-e. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  7. trzymajcie się! :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  8. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  9. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt i dobrego DOMU!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  10. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  11. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  12. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  13. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  14. :tree1::tree1:[COLOR=#008000][B][I] Dobrych Świąt!!![/I][/B][/COLOR] :tree1::tree1:
  15. :p [B][COLOR=#006400][I]Dobrych Świąt!!![/I][/COLOR][/B] :p [url]http://imageshack.us/photo/my-images/339/bozenarodzeniep.jpg/[/url]
  16. [quote name='Bjuta']To najpiękniejsza stajenka jaką widziałam! :)[/QUOTE] i kot się zawsze wciśnie na najlepsze miejsce! :p:lol:
  17. [COLOR=#ff0000][B]Dobrych Świąt!!! [/B][/COLOR]:smile::smile::smile: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/bozenarodzeniep.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6279/bozenarodzeniep.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Jasza']Norkowi i Rodzinie życzę dobrych Świąt.Odpocznijcie do imentu.[/QUOTE] dziękujemy!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/007iox.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/972/007iox.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='magdola']Nie mogłam sie powstrzymać..... Tu "nasz" Norek , tez maly i rudy i juz w DS ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226744-Norek-zostaje-na-stałe-w-kochającym-DT-)))-dziękuję-za-pomoc-)/page2?highlight=Norek[/URL][/QUOTE] znam ten wątek... mały/żółty pies i do tego zadziorek - czegóż chcieć więcej... :p
  20. [quote name='Bjuta']Oj Noreczku... Dzielny z Ciebie pies![/QUOTE] pewnie, że jest dzielny; zebyś wiedziała, jakie wariactwa potrafi kot wyczyniać, a Norek to znosi...
  21. [quote name='dana']Cudna Norkowa minka: [URL]http://img694.imageshack.us/img694/9150/img3703zf.jpg[/URL] :lol: . Kot też piękny, ma cudne zielone oczy, cudniaste, marzę o kocie w domu ...[/QUOTE] najfajniej, Dano, obserwuje się relacje międzygatunkowe. Pies a kot to dwie różne planety, fascynujące!
  22. [quote name='Tascha']jak sie koty lubi i psy to basenji jest dwa w jednym[/QUOTE] Tascha, rozwiń proszę temat, ciekawy... śliczne twoje basenji.
  23. [quote name='dana'] pomyślę, jak Scarlet O'Hara ;) jutro. :lol:[/QUOTE] mnie też jest bliska ta zasada... i jeszcze, że trzeba mieć swoją Tarę, czyli najważniejsze własne miejsce na ziemi.
  24. Pora się przyznać, że od dawna podglądałam ten wątek. Nie dość, że mały/rudy, to jeszcze NOREK. :loveu: czyli mój typ :p i do tego jeszcze zadziorek. Czegóż chcieć więcej :lol: fascynująca historia, jak spod krzaczka z przygodami Norek doszedł do domku - dzięki waszej pomocy :Rose:
×
×
  • Create New...