Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. No więc musimy się pokazywać.
  2. [quote name='Zmysł']Z tego, co się dowiedziałem, to Alterek powinien być zabrany przed 10 marca. Psiak jest rozkoszny, uwielbia się bawić z ludźmi i zwierzątkami, ma wszystkie szczepienia. Wczoraj był na wizycie kontrolnej i jest zdrowy. W samochodzie jest spokojny i siedzi bez żadnych komplikacji. Wet ocenił, że jego waga dojdzie do 30 kilo. Sama słodycz[/quote] Dodałam cały Twój tekst na Collie ;).
  3. Ta biała sunia strasznie mi przypomina Leosia (gdy był jeszcze szczeniorkiekm). :loveu:
  4. [quote name='Zmysł']W ogóle jest ciężko. Ale wszędzie trzeba próbować. A nuż...[/quote] Wiem, wiem - tylko wydawało mi się, że taki świetny pies wzbudzi chociaż zainteresowanie a tu nic. Ale trzeba próbować.
  5. Bardzo mi żal psiny i Pana też.
  6. Oj, Rychu - macho - gdzie twój domek?
  7. Zmieniłam tytuł i dodałam informacje na forum collie. Na razie nic nie ruszyło, zero zainteresowania. Strasznie mi przykro :placz:.
  8. Bardzo dobrze :lol:
  9. Nawet jeśli podzielisz na 4 planowane cele to nie wyjdzie wcale mało. Każdy dostanie sporą kwotę. :loveu:
  10. [quote name='Zmysł']Dzięki Tomcug za ten kontakt. Pani napisała mi przed chwilą, że zdecydowali się na adopcję bezdomnej suni błąkającej się po parkingu. Fajnie, że jakaś bida znajdzie domek. Ale Sefora musi poczekać[/quote] Skoro dali domek innej bezdomnej suni to świetnie. Po cichu liczyłam, że Sefora znajdzie domek - może następnym razem?
  11. Dobry wieczór - są jakieś nowe wieści?
  12. Rysiu - biegnij po domek.
  13. Kompletny brak zainteresowania :-(.
  14. [quote name='Ania W']Prawda, prawda...to znaczy zdarzali się panowie których tolerował ale musieli być ulegli. Rysiek nie zniesie innego macho w swoim otoczeniu:razz:[/quote] Wiem coś na ten temat, sama mam kundla wielkości ratlerka, ale znany jest na całym osiedlu. Rzuca się na bullteriery, dobermany i powiem szczerze - jest uciążliwy i chyba ma więcej szczęścia niż rozumu, bo żyje:razz: już 12 rok. I niestety w domu oprócz niego mamy sunię, bo z innym samcem nie było mowy :shake:. Ale to dobrze, że wiadomo, jaka naturę ma Rysio - przynajmniej uniknie się nieporozumień. Rysiu, Rysiu - szukaj domku!
  15. Już niedługo będą pewnie zdjęcia w wiosennej scenerii, prawda? ;) Nie wiem, jak w innych rejonach, ale u nas wiosna :loveu:.
  16. Następne wyrzucone, bezradne szczeniorki :shake:.
  17. [quote name='Ania W']Nie ma potrzeby wyciągania Ryśka do hotelu -po pierwsze dlatego , że jest w dobrych warunkach (mieszkał kiedyś w domu, ale lepiej mu na zewnątrz), po drugie to niepotrzebne generowanie kosztów. Rysiek po prostu potrzebuje amatora-zapaleńca bo to pies z charakterem i wie czego chce od życia ;)[/quote] I chyba niezbyt dobrze znosi towarzystwo innych samców, prawda? ;) Bo on chce być jedyny i wyjątkowy dla swego Pana :lol:.
  18. Witaj, Majeczko - jak dzisiaj samopoczucie?
  19. [quote name='lothia']dałam go [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] tylko nie wiem czy mi się udało,jednak się udało , ogłoszenie będzie do 2008-03-26[/quote] Jest, jest - dzięki Lothia, trzeba ogłaszać, gdzie się da.
  20. Dzień dobry, Seforo.
  21. Piękny Alterek nadal bez opiekuna.
  22. Sefora się przypomina.
  23. Pokazałam go na forum Collie i też praktycznie bez odzewu :-(.
  24. Każdy może tam wejść, sama bywam bardzo rzadko. Aby pisać posty trzeba się chyba zarejestrować (nie pamiętam bardzo, ale tak jest na większości forach), czytać każdy może. Podam link: [URL]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?p=128374#128374[/URL]
×
×
  • Create New...