Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Napisałam do Bonsai - zobaczymy.
  2. Ja też przelałam dzisiaj 20 zł. Postaram się co miesiąc wysyłać.
  3. W takim razie dzisiaj spróbuję się z Nią skontaktować. Serdeczne dzięki :loveu:.
  4. Duduś czeka nadal..........
  5. Może będzie miał troszkę szczęścia.
  6. [quote name='Ulka18']Bonsai ma namiary na wolne domki dla collie. Skontaktujcie sie prosze z Bonsai :modla:[/quote] A Bonsai jest z Dogo czy Collie?
  7. Aż dziw bierze, że ten psiak nie ma nadal domu.
  8. Dudusiu, dobrej nocy ci życzę.
  9. [quote name='aisak102']Troszkę mnie nie było, ale widze że u Rysia bez zmian ... szkoda ...[/quote] Dokładnie :shake:.
  10. [quote name='Zmysł']Oj tak, to wymarzona historia[/quote] Oby więcej takich zakończeń. :multi:
  11. Piękny ten piesek, szkoda, że taki samotny.
  12. Tak, wracaj do zdrowia, Wonderku.
  13. Mnie urzekła ta jasna sunieczka, może komuś też wpadnie w oko.
  14. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ludzie niosący pomoc bezinteresownie tracą wiarę w sens tych działań. A młodzież przygląda się i uczy od nas, dorosłych. Jaka to nauka? :shake:
  15. A Ryśka to już nikt nie odwiedza :-(
  16. Trzymamy bardzo mocno - zdajemy sobie sprawę, co znaczy wylew :-( :-( :-(.
  17. Dlaczego wspaniali ludzie muszą być tak doświadczani przez los :placz:.
  18. Nadal podnoszę w nadziei, że chociaż jeden znajdzie domek na Święta.
  19. Strasznie pusto i cicho u Dudusia.
  20. Szorściak też chciałby spędzić Święta w nowym, kochającym domku.
  21. Anielica, zapoznałam się z przepisem i strasznie to smutne. TRAGEDIA :angryy:
  22. Byłoby cudownie. Zmysł, rozumiem, że Pan zainteresowany Alterkiem nie podjął próby kontaktu, wyjaśnienia..............
×
×
  • Create New...