Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Tylko mam nadzieje, że się nie wycofają.
  2. [quote name='Gosiapk']Ale jakże konsekwentnie tą miłość okazujesz :)[/quote] Oj, to prawda. ;)
  3. Rysieńku, śpij spokojnie.
  4. Duduś szuka nadal...
  5. Borysku, spokojnej nocy życzę.
  6. Dwie osoby z collie zadeklarowało wpłaty na Alterka. Chociaż ja wolałabym deklarację domku :cool3:.
  7. [quote name='wisela1']Narazie, ale jak mu się kiedyś zabki omskną....;-) Szybko pojmie że przegryźc łatwiej :-) Jasna cholera, znowu sie wpycha, aż biurko wjechało mi na kolana...[/quote] Mamcia wszystko wybaczy! :eviltong:
  8. [quote name='wisela1']CZotek dostał drugie imię....l CZORTEK !!!!!! Teraz jak ma ochotę na qpala poza kuwetą to wie ze nie wolno! Zostawia w jakims "zakazanym" miejscu i ucieka Dobre i tyle, nie muszę go codziennie kąpac. No i ujawnił swoje talenty majsterkowicza. Za biurkiem urządził sobie pokój kąpielowy. [B] Wciska sie tam żeby zrobić sobie toaletę, a że kabelki przeszkadzają to wyciąga mi z kompa złącza usb i czincze..... Teraz nieustannie kiedy siadam do klawiaturki COŚ nie działa [/B]8)[/quote] Dobrze, ze wyciąga, a nie przegryza kabelki :evil_lol:.
  9. I ciągle podnosimy w nadziei, że w końcu dojrzy odpowiedni Człowiek.
  10. Ja też zmienię zdjęcia na te ostatnie, jak skończy sie aukcja na Allegro. Jednak zainteresowanie żadne :-(.
  11. Ja się jeszcze nie cieszę, ja się jeszcze nie cieszę, ja się jeszcze nie cieszę - ale roznosi mnie ciekawość i no i nie chcę zapeszać.
  12. [quote name='Zmysł']Dzisiaj nie będę próbować, Opiekunowie kiedyś poinformowali, że w weekendy to oni się izolują od świata zewnętrznego i prosili, żeby im wtedy raczej nie przeszkadzać[/quote] My to rozumiemy i poczekamy.
  13. Czy nikt nie zaadoptuje chociaż jednego maluszka?
  14. Alterku, śliczny pycholu - szukamy domku.
  15. Edtko, jesteś zmęczona i zestresowana, bo za dużo na Ciebie spadło. :shake: Jak każdy z nas jesteś tylko Człowiekiem, do tego nękanym chorobami. Życzę, by w końcu zdarzył sie cud i odmiana na lepsze w Twoim życiu. A Młodej Parze wszystkiego najlepszego :loveu:.
  16. Nie dziwię się, że sie wkurzyłaś. :angryy:
  17. [quote name='wisela1']No to już obraziłam się na amen na Krakvet. W życiu nie kupię tam już nawet najmniejszej, najdrobniejszej nawet rzeczy. [/quote] A stało się coś?
  18. Fruzia się poprzypomina wszystkim.
  19. Biszkoptowy Duduś marzy o Właścicielu i domku.
  20. Szorstuś - podzieliłeś los Ryśka. :-(
  21. Borysku, jaka cisza wokół ciebie, biedaku. :shake:
×
×
  • Create New...