Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Żeby chociaż jeden znalazł domek, a tu nic.
  2. Oj, ciekawa jestem, czy ktoś się zainteresował Dudusiem?
  3. [quote name='Ziutka']To poczekamy na wujka Zmysła :razz:[/quote] No i znowu wujcio Zmysł niezastąpiony ;).
  4. Wspaniałe wieści, wszystkiego najlepszego, Muszko w nowym domku. A Opiekunom samych radości z malutkiej suni :multi: :multi: :multi:.
  5. I w sumie miała szczęście w nieszczęściu, że trafiła właśnie do tego domku. :loveu:
  6. Na pewno nie zabraknie jej miłości i będzie szczęśliwa.
  7. Malagos, co u Majeczki, zaniepokoiłam się bardzo :shake:.
  8. Duduś też coś nie ma farta :shake:.
  9. To co z tymi maluszkami jest nie tak? Przecież są piękne.
  10. [quote name='anielica']No to ma Pani Tereska wodołaza :evil_lol:[/quote] Ja bym takiego psa chciała - moje lubią wodę jak diabeł święconą :cool1:. Kiedy zbliża się pora kąpania to muszę bardzo dyskretnie szykować ich ręczniki, bo jak tylko zauważą, że wyjmuję z szafy to natychmiast zaszywają się w najciaśniejsze kąty i udają, że ich nie ma :cool3:.
  11. A mówiłam, że to Gall "ANONIM"? Od razu wiedziałam, że ktoś taki nie będzie miał cywilnej odwagi, aby się podpisać. Ale widzę, że Edytce troszkę nerwy się uspokoiły, a to najważniejsze :p. Edytko, ja też miałam podobne przejścia z bankiem. Chciałam przelać pieniądze a tu konto wyczyszczone :crazyeye:. Łącznie z oszczędnościami całego życia, została tylko prowizja do zapłacenia. Pamiętam, jak mało nie zemdlałam z wrażenia -- nie mogłam dojść do banku. I co? Ano był instalowany nowy, przyjaźniejszy dla klienta :mad: system i przez pierwsze dni jego działania mogą zdarzyć się takie rzeczy. No cóż, a kto by się tam przejmował emocjami tego klienta. :angryy:
  12. [quote name='sznaucertoffik']Witamy, Muszeńka jest już u nas. Za chwilkę podpisujemy umowe adopcyjna. Obiecujemy na bieżaco informować o wszystkim co dotyczy Muszki. Pozdrawiamy [I]Muszka, Teresa i Andrzej[/I][/quote] Ale Muszka przypadła Wam do gustu i podbiła serca? Bardzo jestem ciekawa, bardzo!
  13. Borysku, piękny psiaku - czas do domku. Nie możesz być tak długo u tej Pani.
  14. Nie ma żadnych wiadomości? :razz:
  15. [quote name='Zmysł']Ja będę jednak o Szorstku przypominał. Może to nic nie da, ale na pewno nie zaszkodzi. A może ktoś, kto wcześniej obiecał ogłoszenia też tu trafi i poogłasza profesjonalnie.[/quote] Ja też będę pokazywać psinę.
  16. Dudusiu, pokazuj się wszystkim biszkoptowa piękności.
  17. A na razie pokazujemy wszystkim Alterka.
  18. Nic nie możesz zrobić, przecież chciałaś dobrze. W życiu robimy tyle różnych rzeczy, których potem żałujemy :shake:. Ale Ty nie doniosłaś, więc nie możesz się obwiniać za czyjąś bezduszność i podłość.
  19. Też mam nadzieję, że to chwilowa niedyspozycja.
×
×
  • Create New...