Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Ziutka']Dokładnie...i ogłoszeń nie miał wcale mało a tu ciągle taka cisza :shake:[/quote] Zrobię mu jeszcze Allegro, ale na spokojnie już po środzie. W pracy mam na razie młyn, jeszcze kursy, szkolenia, do tego internet do doopy :angryy:. Nie wiem, za co płacę, ale szkoda się denerwować. W każdym razie obiecuję solennie, najpóźniej w czwartek!
  2. Ojej, to naprawdę dobre wieści. :p
  3. Elu - trzymaj się, dzielna Kobieto.
  4. A kto może obiecać na 100%? Zgłaszać się proszę. :lol:
  5. [quote name='Zmysł']Może w najbliższym tygodniu będą jakieś zdjęcia[/quote] Fajnie, wstawi się do aukcji.
  6. [quote name='koss']A może porozklejac jego plakaty w okolicznych szkołach...:oops:,NO NIE WIEM co jeszcze zrobic???,:-( za sek .wakacje- i sami wiecie kolejne miesiace w schronie:shake:[/quote] Ja też nie wiem, ale psiak naprawdę ma pecha. Nikt nawet nie zapytał o niego.
  7. [quote name='EVA2406']Borysek ok , ale domku nie ma nadal :shake:. Zdjęć nie zrobiłam :oops:, bo nie mogłam znaleźć wspólnego dogodnego terminu dla mnie i dla Teresy. Obiecuję poprawę.[/quote] No no, tylko żeby się na obietnicach nie skończyło :eviltong: :evil_lol:.
  8. Borysku, jak samopoczucie?
  9. No ja też czekam tylko na dobre wiadomości!
  10. Rychu, ja tam będę cię odwiedzać, chociaż wątpię coraz bardziej.
  11. Nie mam już sił - co jest nie tak z tymi szczeniorkami? :-(
  12. Ja nie jestem specjalistką od nazw, chociaż bardzo lubię kwiaty. Tę azalię (ponoć azalię) kupiłyśmy z teściową w sklepie ogrodniczym i pani nas przekonywała, że to azalia. Kwitnie bardzo ładnie i chyba to nie jest rododendron. Mam rododendrona (czerwony) i ma inne liście.
  13. [quote name='Zosia4']Ja Wam dam magnolię :mad:, toć to najprawdziwsze azalie. Moje mają ok.8-9 lat, a kwitną od razu bez czekania, nawet małe.[/quote] :turn-l:Dobre! Nie no, te czerwone to wiem, że azalie, mam też, tylko że białe. Myślałam, że Ciotka Tigerowa wśród przeróżnych krzaczorków wypatrzyła na innych zdjęciach magnolie, których ja nie umiałam odnaleźć :evil_lol:.
  14. Podniosę jeszcze naszą "kruszynkę". :eviltong:
  15. No z tą magnolią to sama jestem ciekawa. Ja kupiłam 3 lata temu w sklepie ogrodniczym i miałam nadzieję, że w tym roku zakwitnie już. I co? Kicha!
  16. A ja odkąd wchodzę przez Firefoxa to nie mam żadnych problemów z dogo.
×
×
  • Create New...