[quote name='Zosia4']Ja Wam dam magnolię :mad:, toć to najprawdziwsze azalie.
Moje mają ok.8-9 lat, a kwitną od razu bez czekania, nawet małe.[/quote]
:turn-l:Dobre! Nie no, te czerwone to wiem, że azalie, mam też, tylko że białe. Myślałam, że Ciotka Tigerowa wśród przeróżnych krzaczorków wypatrzyła na innych zdjęciach magnolie, których ja nie umiałam odnaleźć :evil_lol:.