[quote name='Zmysł']Bardzo miło Tomcug, że jesteś na wątku psiaków z Zielonki:loveu:. Stąd właśnie wywodzą się dobrze Ci znane i Alterek i Sefora i Duduś. One już w domkach, ale jeszcze tyle psiaków czeka. Wiele ma osobne wątku, np. faworyt(słusznie) Gerama czyli Jordan, czy Carmen, Bartuś, Omega, Fifi, Soraya, no i trzy coraz większe maluchy.[/quote]
Nie wiem, dlaczego wcześniej nie widziałam tego wątku :oops:. Rzeczywiście piesków moc, potrzeb pewnie tyle samo. Widać, ze Małgosia ma wielkie serce dla psiaków (na zdjęciach tak tuli te bidy). W czerwcu troszkę wspomogę finansowo - piesków zabrać nie mogę do siebie :-(. Jejku, mnie dosłownie przeraża ogrom nieszczęść i ilość niechcianych zwierząt. :placz: