Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. I co u Alterka? Czy ten incydent z sikaniem był jednorazowy?
  2. Wspaniałe wieści. Żeby z innymi psami szło tak gładko. Niektóre miesiącami i latami szukają domów, chociaż niczego im nie brakuje.
  3. [quote name='EVA2406']Dzięki. Ty, jak zwykle, na posterunku :lol:.[/quote] Zmysł jest zawsze niezawodny! Zawsze można na Ciebie liczyć!
  4. [quote name='EVA2406']noooo, kilka " małych" Borysków :evil_lol:[/quote] Małe Boryski byłyby piękne, tylko potem powiększyłyby stado niechcianych psów i pewnie wylądowałyby u Opiekunki Borysa. Nie można do tego dopuścić.
  5. Zapytam, jeśli można na forum - jak wielka jest jeszcze kwota do zapłaty?
  6. No to czekamy na fotki "Maleństwa" i na nowy domek.
  7. Elu, tak bardzo współczuję :-(. Dakotka - dla Ciebie [*] [*] [*]
  8. Boże, Elu - czy ja dobrze zrozumiałam? :placz:
  9. No maluszki, zbierać się do domków, nie marudzić.
  10. [quote name='Zmysł']Bardzo miło Tomcug, że jesteś na wątku psiaków z Zielonki:loveu:. Stąd właśnie wywodzą się dobrze Ci znane i Alterek i Sefora i Duduś. One już w domkach, ale jeszcze tyle psiaków czeka. Wiele ma osobne wątku, np. faworyt(słusznie) Gerama czyli Jordan, czy Carmen, Bartuś, Omega, Fifi, Soraya, no i trzy coraz większe maluchy.[/quote] Nie wiem, dlaczego wcześniej nie widziałam tego wątku :oops:. Rzeczywiście piesków moc, potrzeb pewnie tyle samo. Widać, ze Małgosia ma wielkie serce dla psiaków (na zdjęciach tak tuli te bidy). W czerwcu troszkę wspomogę finansowo - piesków zabrać nie mogę do siebie :-(. Jejku, mnie dosłownie przeraża ogrom nieszczęść i ilość niechcianych zwierząt. :placz:
  11. I czekamy na wieści - tylko dobre, oczywiście. :p
  12. Jeśli rzeczywiście był to nieszczęśliwy wypadek to kamień z serca.
  13. Oj, do korytka to wszyscy trafiają bezbłędnie :evil_lol:.
  14. Ale już sterylka z głowy i to najważniejsze.
  15. Ja wiem, skoro są długi to trzeba pospłacać.
  16. I po południu.
  17. Maluszki - pokażcie się znowu.
×
×
  • Create New...