Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Borysek szuka domku.
  2. Szorstusiu, jest trochę wejść na Allegro ,ale poza tym cisza. :shake:
  3. Mnie dogo chodzi, więc podnoszę maluszki, za to moje łącze to istna "rakieta" z opóźnionym zapłonem. Nie mam już cierpliwości czekać, aż wczytają się kolejne strony.
  4. Ja też życzę jak najdłużej takiej nudy. :p I czekam na Bartka - literata.
  5. Lubię wracać do takich wątków, kiedy patrzę na tę psinę na cmentarzu i te zdjęcia teraz. Ehhhhhhhhhhh ..wszystko zaczyna mieć jakiś sens.
  6. [quote name='Zmysł']Uparte te maluchy[/quote] Oj, gdyby się trafił domek to frunęłyby jak na skrzydłach. Tylko gdzie Ci właściwi Opiekunowie?
  7. [quote name='Ziutka']No baaa....nie ma innej opcji :cool3: A Tyś taki skromny nie bądź :eviltong:.....bo gdyby nie Ty, to nikt by nie wiedział o istnieniu Szorstusia :loveu:[/quote] To wielka zaleta Zmysła - skromność. Ale my się nie damy zwieść pozorom. :multi:
  8. Ewo, możesz do mnie przesłać, może się uda wstawić. Czasami się udaje :mad:.
  9. [quote name='przyjaciel_koni']Tak też sądzę. I bardzo liczę na efekty. Mam nadzieję, że znajdzie się pozytywny Człowiek...[/quote] Pięknie to nazwałaś - pozytywny Człowiek.
  10. Dakusia za TM, ale czuwa i na pewno ma już jakiś plan, Eluniu....
  11. [quote name='Ziutka']Nooo....niezawodna cioteczka :loveu: :multi: A jutro moje ogłoszenie wyjdzie w wyborczej i czekamy na jakieś odzewy z allegro i gazety - niechaj ludziska się biją o Szorstusia :cool3:[/quote] Staram się dotrzymywać obietnic! Wyborcza ma sporo czytelników, może w końcu ruszy coś w sprawie psinki. Bo najważniejsze, żeby te nasze starania przyniosły efekt, prawda Cioteczko?
  12. Maluszki, tak nie można. Piąć się w górę i pokazywać śliczne mordule.
  13. Ta kwota mnie dosłownie powaliła na kolana ......................
  14. Borysku, nadal czekasz i nadal nikt sie o ciebie nawet nie zapytał.
  15. Jaka wystraszona bida :shake:.
  16. Będę się zachwycać i już :multi: :multi: :multi:.
  17. Szorstus na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=369788148[/URL]
  18. "Maleńki" pieszczoszek :cool3:.
  19. Bari, mój ulubieńcu - tak się cieszę, że jesteś szczęśliwy :multi: :multi: :multi:. Po tej tułaczce zasłużyłeś właśnie na takie życie!
  20. [quote name='Zmysł']Bazyliah powiedziała, że zadłużenie siegnęło ok 7 tysięcy.[/quote] Takiej kwoty się nie spodziewałam :smhair2:
  21. Rysiu, ładny dzisiaj dzień.
×
×
  • Create New...