[quote name='Ziutka']Nooo....niezawodna cioteczka :loveu: :multi:
A jutro moje ogłoszenie wyjdzie w wyborczej i czekamy na jakieś odzewy z allegro i gazety - niechaj ludziska się biją o Szorstusia :cool3:[/quote]
Staram się dotrzymywać obietnic! Wyborcza ma sporo czytelników, może w końcu ruszy coś w sprawie psinki. Bo najważniejsze, żeby te nasze starania przyniosły efekt, prawda Cioteczko?