Takie akcje są naprawdę rewelacyjne. Aż serce rośnie :loveu:. Chyba nie dziękowałam jeszcze organizatorom i wszystkim, którzy wzięli udział. A jest za co! :p
[quote name='Zmysł']Było super-super. Już zaczęliśmy rozmyślać nad kolejnym terminem, bo paczki z fantami poczta nam znosi:shake:[/quote]
Bo od poniedziałku poczta zaczęła normalnie pracować i pierwsze efekty już widać. :p