[quote name='Wiedźma']A może by tak fotki?[/quote]
Akurat, fotki :angryy:. Drugi dzień nie mam netu, łączę się przez modem, bo bez dogo to jak bez ręki. Ale spróbuj , Wiedźmo z tą zawrotną prędkością cokolwiek wstawić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:. Wściekła jestem , bo nie wiem, za co płacę. Taki net to do ****.
No dobra, trochę sobie ulżyłam i od razu lepiej :diabloti:. Nie gniewajcie się na mnie, kobitki - proszę.
Elu, a co z tą Twoją księgową? Lepkie rączki miała, czy co? :diabloti: