Bardzo się cieszę, że koteczka zostaje w Was. Teraz daje o sobie znać koszmarna decyzja bazarkowego regulaminu, który zabrania wystawiać bazarki na zwierzęta mające swój dom. Było na ten temat wiele dyskusji, ale nic konstruktywnego z nich nie wynikło. :-(