Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Podnoszę Franka.
  2. Słodka i samotna sunia.
  3. Ale tempo. :multi: :multi: :loveu: :loveu: :multi: :multi:
  4. [quote name='zofia&sasza']Ja mogłabym w weekend podskoczyć i dorobić jej zdjęć. Te które ma nie są zbyt korzystne, a to ważne, żeby dobrze się prezentowała na allegro. Co Wy na to?[/quote] To świetny pomysł, więc zrobię Allegro z nowymi fotami.
  5. Tradycyjnie w górę.
  6. Isadora, jakie piekne banerki. Musze się nauczyć robić takie cuda.
  7. Piękny banerek.
  8. Stasia trzeba bardzo pilnować chyba. mam nadzieję, że nic się nie stało. I czekam na zdjęcia, będę upierdliwa i będę się dopominać. :diabloti:
  9. Podniosę jamniczkę z rana.
  10. Z rana przywitam się z Ramzeskiem.
  11. Jeszcze jeden psiak odnalazł swoje miejsce na ziemi!!!!
  12. Franio, ciotka jutro zabiera się za ogłaszanie.
  13. Na ten temat sporo czytałam, kiedy był problem z Misiem. I to niestety prawda, lekarze twierdzą. że lepiej łapkę amputować i tylko my, ludzie odbieramy to jako kalectwo. Zwierzę i tak porusza się na trzech łapkach a przynajmniej ta chora nie przeszkadza. Pies szybko się przyzwyczaja do nowej sytuacji i świetnie sobie radzi. To zdanie specjalistów, trochę poczytałam na ten temat. Swojego nie mam, bo się na tym nie znam, ale chyba wiedzą co mówią.
  14. Więc jutro robię Allegro malutkiej. I nadal szukamy.
  15. Podnosimy wczesnym wieczorkiem.
  16. Ratanku, jeszcze raz cię podrzucę.
  17. Po południu też.
×
×
  • Create New...