Na ten temat sporo czytałam, kiedy był problem z Misiem. I to niestety prawda, lekarze twierdzą. że lepiej łapkę amputować i tylko my, ludzie odbieramy to jako kalectwo. Zwierzę i tak porusza się na trzech łapkach a przynajmniej ta chora nie przeszkadza. Pies szybko się przyzwyczaja do nowej sytuacji i świetnie sobie radzi.
To zdanie specjalistów, trochę poczytałam na ten temat. Swojego nie mam, bo się na tym nie znam, ale chyba wiedzą co mówią.