Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Tanguś też bez domku.....
  2. Sprajcik czeka......
  3. Tu jak zwykle bez zmian. Niech to..........
  4. Funia to delikatne stworzenie. kto ją pokocha?
  5. [quote name='Jaaga']Jestem tu na chwilkę, bo mam tak zajęty dzień i dopiero wróciłam do domu. Z tamtego domu dla Cassie to chyba nic nie wyjdzie. Ciągle proszę o informacje i jakos jestem zbywana :shake:. Dalej jestem bez aparatu, nie mam nawet zdjęcia łaciatej suni.[/quote] Ja spokojnie czekam, i tak mam pełne ręce ogłaszania. Jak będziesz miała foteczki to wrzuć na maila, tylko spokojnie. ;)
  6. [quote name='wisela1']Ciotkę tomcugową gdzieś dzisiaj wcięło....[/quote] Ciotce już na oczy poszło, cały dzień ogłasza. :mad: Ale te zdjęcia to jak balsam, szczególnie sepia. Dzięki, Eluniu :loveu: :loveu: :loveu:
  7. [quote name='zofia&sasza'][B]No i co? Taka jestem śliczna i nikt nie podziwia?! :shake:[/B] No chyba, że Was moja uroda i wdzięk zamurowały. Wtedy... Może wybaczę :evil_lol:[/quote] Cudo, nie pies. Ciotka zrobi suni piękne Allegro. :loveu:
  8. Wiesz Kasiu? Teraz nie wiem, czy pozdejmować ogłoszenia. Może jeszcze zostawić, a gdyby ktoś pytał to coś wykombinować, że może trzeba parę dni poczekać, bo jakaś rodzina się ma zdecydować. Chyba, że jesteś na 100% pewna, że sytuacja się nie powtórzy.
  9. Ha, znalazam też sesje zdjęciowa Aronka, sama wklejałam zdjęcia. Tekścik bardzo fajny. Ogłoszę, postaram się jak najszybciej, ale ostatnio jestem zawalona ogłoszeniami. Tyle psów w potrzebie. :-(
  10. A coś więcej o jego wyglądzie - jakiej jest wielkości, kolor to chyba czarny podpalany, tak? I dane do kontaktu. Spróbuję z jednym zdjęciem ogłosić, jeśli nie ma szans na więcej.
  11. Może dam radę. Ale proszę o gotowy tekst, kontakt i najaktualniejsze zdjęcia (w którym poście szukać, nie dam rady przetrząsać całego wątku).
  12. [quote name='malagos']Wszystkie jamniory są przeurocze...Teraz przybyła jeszcze bida w Ostródzie :placz:[/quote] To prawda, ale są też chyba wielkimi indywidualistami. Obserwuję jamniorka sąsiada i mam wrażenie, że on dysponuje "wybiórczym" słuchem. Słyszy to, co chce i kiedy chce. :evil_lol: Zawsze idzie z nami na spacerek (nie czekając na zaproszenie), kiedy go wołam to jeśli ma ochotę - podejdzie. Jeśli nie to można mu nagadać. Ale doskonale opanował technikę rozrywania mojej reklamówki, gdy wracam z pracy z zakupami. Jedną łapką bęc i już jest dziursko a potem węszy i patrzy, czy coś mu skapnie. A jakim zbolałym wzrokiem patrzy - jakby z tydzień nie jadł. :cool3:
  13. Funia potrafi bardzo mocno kochać, tylko nie ma kogo. :shake:
  14. Ja mam nadzieję, że tym razem się uda.
  15. Franio też czeka.
  16. Piękny pies, ale beż domu. :-(
  17. Tanguś to młody psiak. Powinien grzać doopkę na foteliku. :lol:
  18. Łateczku, ciekawe jaką decyzję podejmie Pani.
  19. I do Rysia też wpadnę.
  20. Bruna jest taki nieszczęśliwy bez człowieka. :-(
  21. [quote name='Mysia_']widzisz Aronku jak ciotki o Tobie pamiętają :cool3:[/quote] I chciałyby, byś miał już własny dom. Na zawsze i najlepszy, bo tylko taki wchodzi w grę.
  22. Oooo, to już pewnie kosteczki rozruszane. :lol: Ładny dzień, można sporo łazić dzisiaj z pupilkami. Moje właśnie stoją u drzwi jak strażnicy. Czekają na kolejną rundę. :evil_lol:
×
×
  • Create New...